Twitter Cüneyt Çakır Geyikleri!

'Sosyal Medya' forumunda Ceylan tarafından 6 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. Twitter Geyikleri Cüneyt Çakır

Dün akşam yönettiği ve dünya basınınnın gündemine geldiği Man. United Real Madrid maçındaki yönetimiyle Cüneyt akır, Twitter'ın da gündemi oldu.

Maçın 56. dakikasında Nani'ye kırmızı kartını göstererek Manchester'i 10 kişi bırakan Cüneyt Çakır, twitter'ı salladı. İşte o tweetler:

@SirKocaman
    Cüneyt Çakır geçen sene Chelsea'yi 10 kişi bıraktı. Bugünde Manchester'ı. Adam Ingiltere-Türkiye arasında diplomatik kriz.

@Zulumdul
    Cüneyt Çakır türk futbolundan sonra dünya futboluna da tecavüz etmeyi başardı.

@ibrahimseten
    NTV'de Serdar Tatlı'nın Cüneyt Çakır'ın hakemliğini eleştirmesi; Hikmet Karaman'ın Mourinho'nun hocalığını eleştirmesi ile aynı şebeleklik..

@brudermartin
    Ferguson az sonra sakızını Cüneyt Çakır ekmek sanıp yesin diye sahaya atacak

@bizbizeyeteriz
    İngiliz Spiker: ''Cüneyt Çakır, geçen sene Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu da aynı böyle engellemişti.''

@apaci_ronaldo
    Az önce jöle sürmek için mutfağa gideyim dedim, Cüneyt Çakır bana da kırmızı kart gösterdi.

@Zulumdul
    Geçen yaz tatilde ingiliz bir kız arkadaş yapmıştım kendime, Cüneyt Çakır yüzünden aramız bozuldu şimdi. Yeter Yıldırım Demirören

@SirKocaman
    Geçen gün Cüneyt Çakır'ı gördüm, selam verdim. Kırmızı kartını çıkardı.