TV’de kay kay keyfi

'Teknoloji Haberleri' forumunda YasamSevinci tarafından 10 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Bu kaykay ile çocuklar sıfır riskle hem eğlenecek hem de enerjilerini harcamış olacaklar.

Ebeveynlerin tek derdi çocuklarının sıfır riskle oyun oynayabilmesidir. Böylece hem zeka gelişimi sağlanır hem de enerjilerini harcamış olurlar. İşte bu kaykay ile çocuklar sıfır riskle hem eğlenecek hem de enerjilerini harcamış olacaklar.

Daha önceleri sokaklarda oynayan çocuklar zaman geçtikçe evlerde vakitlerini geçirir oldu.

Kontrolsüz gelişen nüfus ile sokaklardaki tehlikeler yabana atılmayacak gibi de değil. Bütün bu sebeplerle ben dahil pek çok ebeveyn çocuklarını bir yol bulup farklı oyunlara yönlendiriyor. İşte onlardan biri.

Televizyona monte edilerek çalışan bu kaykay ile çocuklar kaykay yapmanın zevkini yaşayacak. Üstelik tepe üstü düşseler bile burunları bile kanamayacak. Çocuklarınız 8 yaş ve üzeri için üretilmiş kaykayın üstünde gönül rahatlığıyla atlayıp zıplayabilir, normal bir kaykay ile nasıl hareket ediliyorsa bütün hareketleri aynen yapabilir.

ne kadar doğru tartışmaya açık bir konu....
    kendi düşüncem ise; teknoloji dahi abartısız iyi....

2. yaaa ablaa çocuk düşe kalka büyür oynarkende tabiki yaralanacaklarr yoksa tadı olurmu o oyunun :f20:

Ben sevmedim o kaykayıı çıksın dışarıda kaysın :f30:

3. anaaaaaaaa bi tane olsada bende binecem he :f118: :f106:

4. Şimdiki çocuklar çok şanslı :f106: biz kendi kaykayımızı kendimiz yapardı bilyalar ile
    ehhh gürültüsüde felaketti tabi :f106:
    Mahallenin büyüklerini şimdi anlıyorum rahatsız ediyormuş demekki.
    Emeğinize sağlık Yasam sevinci.

5. kay kay mı eskilerin (velespiti) bisikleti bile yoktu yeni nesil çok şanslı