Türkiye'nin çözülmesi gereken en önemli sorunu nedir?

'Zaman Tüneli' forumunda YAREN tarafından 22 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

?

Türkiye'nin çözülmesi gereken en önemli sorunu nedir?

1. Adalet

1 oy
    2.9%
  2. Eğitim

14 oy
    40.0%
  3. Altyapı

2 oy
    5.7%
  4. Gelir Dağılımı Dengesizliği

5 oy
    14.3%
  5. Ekonomi

3 oy
    8.6%
  6. Enflasyon

0 oy
    0.0%
  7. Ulaşım

0 oy
    0.0%
  8. Terör

8 oy
    22.9%
  9. İşsizlik

2 oy
    5.7%
  10. Çevre ve Hava Kirliliği

0 oy
    0.0%

1. Türkiye'nin çözülmesi gereken en önemli sorunu nedir?

2. hepside çok önemli seçenekler ama ekomi iyi olmassa hiç birini uygulanamaz diye düşünüyorum ;) :

paylaşımına teşekkürler yaren

3. Eco

Eco

bence en önemli konu terör.:(
    senelerdir terör için ayırdığımız bütçeler toplansa,ortaya korkunç rakamlar çıkar..:f73:
    terör konusu çözülmeli biran önce bence..

4. bencede hepsi çözümlenmesi gereken sorunlar...

eğitim sistemimiz ve ekonomi düzelirse işsizlikte terörde bir nebze düzelir diye düşünüyorum...

5. hepside çok önemli ama önce ekonomi gelir :f63: ekonominiz yoksa zaten diğerlerinin yerine gelmesi çok zorlaşır
    ve sağlıklı olmaz herşeyden önemlisi ekonomik yönden bağımlıysanız zaten özgür bile değilsinizdir
    Teşekkürlerrr yaren abla:f40:

6. verilen şıkların hepside acil çözüm gerektiren sorunlar.bence bunların başında işsizlik ve eğitim geliyor.terör tabiiki önemli ama işsizlik ve eğitim sorununu çözemediğiniz sürece terör ülkemizin kanayan yarası olmaya devam edecektir.Mevcur eğitim sistemimiz maalesef içler acısı düşünün ortalama ile sınıf geçiliyor bunu kısacık açıklayayım 5 zayıfım var ama ortalamam 2.50 ve not ortalaması ile sınıf geçiyorum. diplomalı cahil yetiştiriyoruz ne yazıkki..

7. teşekkürler yaren bence harika bir anket hazırlamışsın emeğine sağlık :f40:
    evet tüm şıklar acil çöcüm gerektirebilecek şıklar fakat ben her zamanda savunduğum gibi her şeyden önce eğitim diyorum :f63:

8. Bende eğitim sisteminin acil çözümlenmesi gereken bir konu diye düşünenlerdenim. Eğitim olmaz sa diğerlerinin çözümü daha da zor.

9. Hepsi önemli fakat önce eğitim, bilinçlenme, atılan her adımın bilincinde olma....

teşekkürler Yarencim

10. Hepsi kesinlikle çok önemli ama basamaklarsak eğitimin birinci basamak olduğu kanısındayım

11. Bence hepsi birbiriyle ilgili biri düzelirse diğeri de iyileşmeye başlayacak düşüncesindeyim. Ama içlerinden bence Gelir Dağılımı Dengesizliği daha önemli.

12. hepside önemli konular ama terör en önde gelir bence. güzel bir anket eline sağlık Yaren
    :) :f118: :f118:

13. ÇOK ÖNEMLİ KONULAR GERÇEKTEN AMA BENCE GELİR DAGİLIMI BEN EMEKLİ BİRİSİ OLARAK BÖYLE DÜSÜNÜYORUM HERKESİN FİKRİNE SAYGI DUYUYORUM TSKRLR BÖYLE Bİ ANKET DÜZENLEDİGİNİZ İÇİNNNN