TURKCELL'de Kampanya İle Müşteri Mağdur Ediliyor ( Soyuyor)

'Sosyal Konular' forumunda polar tarafından 30 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. TURKCELL'de Kampanya İle Müşteri Mağdur Ediliyor

Faturalı pakete geçenler aman dikkat, tasarruf edeyim derken müşteri için hazırlanmış kazığa benim gibi oturmayın,
    Her yöne 60 dakika konuş 14 tl öde diyen Türkcell bu kampanyaya ev Türkcell kampanyası gibi kampanyaları da ekleyerek müşteriyi mağdur ediyor.
    Örneğin Türkcell ev ucuz konuş kazığı zulada bekliyormuş bir dakika bile evi arasan 9 tl otomatik olarak hesabına kayıt ediliyormuş

Türkcell her yöne 60 dakika 14 TL olan kampanyaya katıldım.
    14 TL yerine__ ilk ay 44 TL ödedim. İkinci ay__ 32,5 TL ödedim. Tam bir mağduriyet tuzağına düşmüşüm meğer.
    Tasarruf edelim derken Türkcell batağına saplanıp kaldığımı anlayınca,

Yeniden kontörlü hata geri döndüm ve 100 kontör yükledim. Şimdi de Türkcell’den, Türkcell’e 25 saniyede 3 kontör 32 saniyede 4 kontör gidiyor,
    Müşteri hizmetlerini aradım, Müşteri hizmetlerindeki yetkili dakikada, Türkcell’den, Türkcell’e dakikada 4.80 kontör olduğunu söyledi, bende 32 saniyede 4 kontör gidiyor dedim, bana tasarruflu konuşma yapabilmem için, en az 150 kontör yüklememi söyledi,

Zaten 640 tl emekli maaşımın olduğunu bu paradan anca yüz kontör alabilecek kadar bir pay ayırabildiğimi söyledim, ama onların umurunda bil değildi__ ki Emeklileri Siyasi iktidarın bile dikkate almadığı için emekliye sefalet ücretini layık görüyor, gsm operatörleri neden dikkate alsınlar.

Vodafone gittim her yöne dakikası bir kontör kampanyasına katıldım, en azından istediğim kişiye bir kontöre ulaşa biliyorum,
    Mağdur edilmemenin yolunun derhal başka bir operatöre numarayı taşımak olduğuna inanıyorum.
    Türkcell den son fatura 25.70 tl geldi. Oysa bir saatlik konuşma karşılığı 14 tl diye yaptıkları kampanya halkı kandırmak için kurulan tuzakmış…

Siz uyanık olun:
    Türkcell faturalı pakete geçerken ev Türkcell aboneliğiniz varsa, önce o aboneliği iptal ettirin, ki daha sonra kazıklanmaktan kurtulun,
    .

2. Cevap: TURKCELL'de Kampanya İle Müşteri Mağdur Ediliyor ( Soyuyor)

Söz konusu şebekeyi yıllarca kullanmadım kullanmamaya da devam etmeyi düşünüyorum.
    Uyarıp bilgi verdiğiniz için teşekkürler

3. Cevap: TURKCELL'de Kampanya İle Müşteri Mağdur Ediliyor ( Soyuyor)

arkadaslar katılıyorum bende boluda ıkamet eden bı vatandasım vınn denılen ılletı aldım ılk 4 ay 29 sonrakı aylar 39 odeyecektım neyse dıyecek o gıttım ewe vın ewde hıc cekmıo en alt kat oldugu ıcın cam kenarında zorla baglanıyo neyse vodafone de aldım turkcelı de dısarı cıkarken kullanım dedım ve 3 ay gectı gecmesına ama bana ımzalattıkları sozlesme 3 aydan sonra 80 tl ye cıkıyormus ve gıdıp durumu anlattıgımda arkadas ıse yenı basladı kusura bakmayın oldu ama tabı kapatırsan 280 tl kapatmazsan da her ay 80 tl odeyeceksın denıldı yanı onların calısanlarının hatalarını bız cekmek zorunda kaldıjkkkkkk