turkcell

'Teknoloji Haberleri' forumunda Mirayy tarafından 30 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. ben turkcell kullanıyorum abim kontör yükletti ama konbarama 20 kontör gelmedi bunun sebebi ne olabilir ayrıca turkcellde hangi tarifede olduğumuzu nasıl öğreniriz ve turkcelin AYLIK tarifesi devam ediyormu?

2. Cevap: turkcell

bildiğim kadarıyla Turkcell konbrayı iptal etti çünki bana da gelmior hangi tarifede olduğunu nasıl öğreneceğin konusunda yardımcı olamacıcam üzgünüm

3. Cevap: turkcell

Merve sanırım artık Konbara yok.Hangi tarifede olduğuna da telefonunda Turkcell Menü'den Turkcell hizmetleri/müşteri hizmetleri/tarife/tarifemi sor seçeceksin sana sonra mesaj olarak kullandığın tarife gelecektir. AYLIK tarife olarak sorduğun 10.000 SMS ise evet devam ediyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.:f40:

4. Cevap: turkcell

bu tarife sorduğumuz kontörümüz gidiyor mu çünkü yeni yüklettimde:f30::oops::f196:

5. Cevap: turkcell

Hayır gitmiyor merak etme;)

6. Cevap: turkcell

peki aylık nasıl yapılıyordu??

7. Cevap: turkcell

AYLIK yaz 2222'ye gönder sana onay mesajı gelcek evet diyeceksin.Sonra sana bi daha onay mesajı gelcek.:f196:

8. Cevap: turkcell

peki genel bir bakış açısı ile bakarsak sizce bu paket uygunmu ve en son ne zaman bitiyor bu kampanya??

9. Cevap: turkcell

Ben her ay yapıyorum bunu sürekli mesaj atan biriysen gayet uygun bir kampanya 35 kontöre sınırsız mesaj hakkı gerçekten güzel.Ama çok az mesaj atıyorsan gerek yok. Ayrıca her ay kendiliğinden yenilenen bir kampanya bu. eğer 1 ay geçtikten sonra yeniden kullanmak istemiyorsan IPTAL AYLIK yazıp 2222'ye göndermen gerekir. Kampanyanın ne zaman biteceği hakkındaysa bilgim yok.

10. Cevap: turkcell

hımm..peki teşekkürler...çok yardımcı oldun...

11. Cevap: turkcell

Rica ederim canım :)