türk yıldızları

'Haberler' forumunda nesijcim tarafından 29 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    Türk Milletinin Havacılık adına gökyüzündeki Milli Takımı;
    Al Bayrağımızın Rengini Semaya Kazıyanlar...

TÜRK YILDIZLARI, gösterilerinde "Sekiz" süpersonik (ses üstü) uçak kullanan dünyanın ilk ve tek akrotimidir.

TÜRK YILDIZLARI, 24 Ağustos 2001 tarihinde Bakü/Azerbaycan'da gerçekleştirdiği gösteri sayesinde aynı anda 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenen dünyanın tek akrobasi timi olma özelliğini elde etmiştir.

2. [​IMG] SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM KOMUTANLARIM
    2002 2003 yılları arasında 3.ana jet üssü nizamiye karakolunda inzibat olarak vatani görevimi yaptım.zaten askerden öncede en çok arzuladığım böyle kahraman pilotların ve havada şahin gibi süzülen uçaklarımızn arasında askerliğimi yapmaktı hep,nitekim öyle de oldu.çünkü ben küçük yaşdan beri ve halada pilot olmayı son derece arzulayan biriyim.o yüzden bu konuda kendimi şanslı hissediyorum.komutanlarım;sizleri yakından görmek,konuşmak,sohbet etmek,eğitim uçuşlarınızı yakından hemen hemen her gün izlemek,özgürlüğü haykıran o inanılmaz, insanın tüylerini diken diken eden jet gürültüsünü çok ama çok yakından duymak ve o duyguların verdiği heyecanla, benim hizamdan alçak uçuşta, müthiş bir hızla, siz türk yıldızları olarak beraberce geçiş yaparken, sizleri seviyorum, diye haykırmak benim için unutulmaz anlar oldu hayatımda. ben sizlerle bunları yaşadım.sizleri çok özledim komutanlarım.mersine en kısa zamanda gösteriye gelmenizi çok istiyoruz.ALLAH SİZLERİ KORUSUN.dünyada sizin üzerinize kesinlikle olmadı olamaz da.bu vatan sizlerle gurur duyuyor,duyacaktır da.bende sizleri çok seviyorum ve sizlerle gurur duyuyorum komutanlarım

MEHMET - 10/9/2008 2:28:44 PM - merkez mersin Türkiye
    ALINTI
    --------------------------------------------------------------------------------

3. türk yıldızlarının gösterikerini yılda bir kez mutlaka izlerim

özellikle 23 nisan bunun için en uygun zaman :f40:

4. [​IMG]

sağolun :f118::f118::f118:

Atatürk

5. Çok büyük bir hayranlığım vardır Türk Yıldızlarına
    resimlerine bakarken bile içim cız ediyor
    çok isterdim o jetlerden birini kullanmayı :(

6. hepsi birbirinden mükemmeller gurur duyuyorum

7. [​IMG]

gurur kaynağımız göklerin parlayan yıldızları

paylaşımına teşekkürler

8. İnsan seyrederken bile ne kadar gurur duyuyor.
    Onları kullanmak olağanüstü bir duygudur herhalde.
    Çok gurur verici resimler. Teşekkürler Nesijcim...:f118: