Türk Hackerlardan Norveç'e Tokat

'Haberler' forumunda Pardus tarafından 5 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Norveç gazeteleri, İslam karşıtı karikatürler yayınlayarak kriz çıkarmaya devam edince Türk Hackerlar tarafından Norveç sitelerine yoğun saldırılar başladı.
    Ülkenin en büyük gazetelerinden Aftenposten'dan sonra ülkenin diğer önde gelen gazetesi Dagbladet, manşetten verdiği İslam karşıtı karikatür ile kriz yarattı. Karikatür krizi devam ederken Norvec'e en büyük tepki Türk hackerlardan geldi.

1.000'e yakın Norveç uzantılı siteyi çökerten Hackerlar aşağıdaki fotoğrafı çökerttikleri sitelere koydular.

Olayı gerçekleştiren 1923Turk-Grup adlı Türk Hacker grubu çökertilen sitelerin anasayfalarına çok ağır notlar bıraktı.
    Daha ayrıntılı bilgi için grubun 1923turk adlı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

kaynak:cnettürkiye

alıntıdır...

NOT:Linkler düzenlenmiştir...
    NOT:1923turk adlı site forum sitesi olduğu için bağlantı kaldırılmıştır...

2. Cevap: Türk Hackerlardan Norveç'e Tokar

İyi yapmışlar helal olsun...

3. Cevap: Türk Hackerlardan Norveç'e Tokar

Ellerine sağlık Helal olsun Türk Hackerlarına..:f118:

Norveçide kınıyorum bunların ürünlerinin listesini versin biri bana almıyacağım..;) :

4. Cevap: Türk Hackerlardan Norveç'e Tokar

Ellerine sağlık Türk Hackerlarının çok iyi yapmışlar..:f118:

5. Cevap: Türk Hackerlardan Norveç'e Tokar

Linkleri kontrol edermisin Pardus ilgili adrese yönlenmiyor birde başlığı düzenlersen:f40:

6. Cevap: Türk Hackerlardan Norveç'e Tokar

Bağlantılar düzenlenmiştir...

7. Cevap: Türk Hackerlardan Norveç'e Tokat

İşte bize böyle hackerler lazım. Onun bunun msn sini çalan, oyun şifrelerini kıran, birine askıntı olup onu illallah ettiren ve kendine ben Hackerim!!! diyen üç beş çabulcuya değil :f40: