Türk hackerlardan büyük operasyon

'Haberler' forumunda Pardus tarafından 31 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Türk hackerlardan büyük operasyon

  Dünyaca ünlü hack kayıtlarının tutulduğu İtalyan Zone-H sitesi saldırıları doğruladı

  Terör örgütünün propagandasını yapan bir çok internet sitesi 1923Turk-Grup adlı hacker grubu tarafından çökertildi.

  Dünyaca ünlü hack kayıtlarının tutulduğu İtalyan Zone-H sitesi saldırıları doğruladı. Son olarak minare krizinden dolayı 500 İsviçre uzantılı web sitesinin erişimine el koyarak dünya internet gündeminde büyük yankı uyandıran Türk hacker grubu, sanal alemde PKK ve terör örgütü yandaşlığı yapan sitelere göz açtırmıyor.

  Çökertilen terör yanlısı sitelerin anasayfalarına Misak-ı Milli sınırlarını belirten Türkiye haritası koyan hackerlar aynı zamanda oldukça ağır notlar bırakıyorlar.

  Hacker grubunun yöneticilerinden Bilge_Kagan kod adlı hacker ; ''Bizler ulu önderimiz Atatürk'ün bu ülkeyi emanet ettiği gençlik olarak atamıza, bayrağımıza, milletimize ve ülkemizin bölünmez bütünlüğüne karşı yapılan her türlü çirkince saldırıların karşısında olacağız ve vatan hainlerinin internet ortamında yaptıkları propagandalara engel olacağız. Şehit anaları ağlarken babayiğitlerimiz genç yaşta haince bir kurşunla kara toprağın altına girerken biz bütün bu olanlara karşı sessiz kalamayız. Reel veya sanal olsun bu ülkeyi korumak ve milli değerlerimizi ön planda tutmak hepimizin temel vatandaşlık görevidir ve bizler bu bilincin farkındayız. Yasal siteler ve Türkiye’ye yararlı tüm siteler dost sitemiz, misyonumuz gereği illegal faaliyet yapılmadığı sürece Türk sitelerine kesinlikle saldırmıyoruz. Hatta bazı dost siteleri güvenlik bakımından koruyoruz.'' dedi.

  kaynak:habertürk
   
Yükleniyor...
- Türk hackerlardan büyük Forum Tarih
TÜRK Hackerlardan Anlamlı Yardım Haberler 25 Nisan 2010
Türk Hackerlardan Norveç'e Tokat Haberler 5 Şubat 2010
Milyoner Kanunen Türk Bayrağı nerede hiçbir zaman yarıya indirilemez Sorun Cevaplayalım 16 Eylül 2016
Türkiye tarihinin Malazgirt Zaferi ile başlamasının nedeni ne olabilir? Genel Türk Tarihi 7 Eylül 2016