Tunik modelleri tesettür genç

'Moda Rehberi' forumunda Destina tarafından 11 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Tunik, hem günlük hayatınızda hem de akşam şık bir yere giderken, rahatça kullanım imkanı sağlamakta. Gündüzleri; babet, renk uyumuna göre pantolon, eşarp ve çantanız ile kombinlerken gece sadece topuklu ayakkabı giymeniz bile şık olmanız için yeterli olacaktır.

Tunik kullanımında bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise, desenler ve renkler! Vücut yapınıza uygun desenler seçmeniz tavsiye edilmektedir. Eğer hafif kilonuz varsa iri desenlerden kaçınarak sade bir renk tercih edebilirsiniz. Boyunuz kısa ise, çok uzun tuniklerden kaçınabilirsiniz.

yeni tunik modelleri1. yeni tunik modelleri2. yeni tunik modelleri3. yeni tunik modelleri4. yeni tunik modelleri5. yeni tunik modelleri6. yeni tunik modelleri7. yeni tunik modelleri8. yeni tunik modelleri9. yeni tunik modelleri10. yeni tunik modelleri11. yeni tunik modelleri12. yeni tunik modelleri14.

2. Tunik nemiş merak ettim :f106:
    Sakın ola yanlış anlaşılmaya
    Emeğine sağlık Destina.

3. Merakınızı giderdiniz By_TuaL peki modeller nasıl bir erkek gözüyle beğendiniz mi:f106:

4. tunikten çok giyen daha güzelmiş :f106:

5. Tualllll bakıyorum ilk yorum yine sana ait yok yok sen akıllanmazsın :f106:
    nerde senin ekibin devamı bakayım kapıda bekliyorum gelenin resmini çekip yayınlıycam sen ilk kurban oldun :f30:

Bu arada bayılırım bu tarz kıyafetlere bence minicik ufacık tefecik bez parçalarından daha hoş ve alımlı duruyorlar üzerimizde :f106: