Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

'Spor Gündemi' forumunda Scully tarafından 15 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. İngiltere Premier Ligi takımlarından Middlesbrough’da forma giyen Tuncay Şanlı, kulübünün resmi internet sitesinde yapılan oylamada ‘Yılın Futbolcusu’ seçildi.
    Taraftarlarca yapılan ankette milli futbolcu oyların yüzde 73′ünü alarak birinci oldu. Tuncay Şanlı, en yakın rakibi Stewart Downing’e büyük bir fark attı. Oylamada 3. sırayı Didier Digard elde etti.

2. Cevap: Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

haber için sağol
    benim kardeşimde tuncay şanlıyı çok seviyor söylemişti bana..
    tuncayıda tebrik ediyorum bizi iyi temsil ediyor ingilterede..

3. Cevap: Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

:f118::f118::f118:

4. Cevap: Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

:f118::f118::f118:

5. Cevap: Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

işte bunları görmek istiyoruz başarı başarı başarı kavga döğüş değil tuncayı ayakta alkışlamak isterim ülkemizi en iyi şekilde temsil ettği için :f118::f118::f118:

6. Cevap: Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

Tuncay ı tebrik ediyorum.İnşallah kendisini daha da geliştirir.Ama bence oynayabileceği en büyük takım da Middlesbroug tur.Daha öteye gidemez....Ama kalıcı olur inşallah....

7. Cevap: Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

Türkiyemizin böylesi genç ve dinamik gençlere ihtiyacı var, sesimizi yurt dışında başarıyla duyurmak için...
    Tebrikler Tuncay :f118:

8. Cevap: Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

Pardus katılmıyorum sana Tuncay avrupada büyük takımlarda rahatlıkla oynayacak kapasitede bir futbolcu.Dinamik, mücadeleci ve takımı ayakta tutma özelliği var.Diğer özelliklerini saymıyorum bile :f40:

9. Cevap: Tuncay Şanlı yılın futbolcusu seçildi

Tuncay Daha İyilerine Layık :)