Tüm Programları Tek Seferde Yükleyin

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 17 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. İstediğiniz programları tek seferde yükleyin...
    Diyelim ki bilgisayarınıza format attınız ve yedeklemeyi de unuttunuz.Yenilenmiş bilgisayarınıza yapmanız gereken ihtiyacınız olan programları tek tek kurmaktır.Ama bu durum can sıkıcı ya da zaman alıcı olabilir.İşte tam bu noktada imdadınıza bu site yetişiyor.
    Bu site yardımıyla bir çok popüler programın son sürümlerini tek seferde bilgisayarınıza kurabiliyorsunuz.

Bunun için yapmanız gerekenler çok basit:
    -Siteden istediğiniz programları seçin.
    -Ardından alt taraftaki GET İNSTALLER butonuna tıklayın.
    -Butona tıkladıktan sonra karşımıza seçtiğimiz programlar geliyor ve onaylıyoruz.
    -Bunu da yapınca indirmemiz gereken bir dosya oluşturuyor
    -Dosyayı indirip çalıştırıyoruz.Ve seçtiğimiz tüm programların son sürümleri otomatik olarak kuruluyor...
    Kolay gelsin..

2. Cevap: Tüm Programları Tek Seferde Yükleyin

Eline sağlık...

3. Cevap: Tüm Programları Tek Seferde Yükleyin

Süper bi paylaşım Süper Pardus eline sağlık :f40: Yakın zamanda ihtiyacım olabilir :f196:

4. Cevap: Tüm Programları Tek Seferde Yükleyin

Fazla söze gerek yok süper:f40:

Yanlız virüs falan olmaz dimi şayet ben program indirmekten kurmaktan o kadar çok hazetmemki virüs programı bile kurmadım...:)

5. Cevap: Tüm Programları Tek Seferde Yükleyin

Sanmam virüs yok...Olsa bile bunu acı tecrübelerle öğrenmemek için bir virüs programı şart...O kadar da kendine güvenme Ezlem..Biliyoruz çok cesursun ama :DDDDD

6. Cevap: Tüm Programları Tek Seferde Yükleyin

Benim pc efsunlu Pardus bana dayanıyor ya virüs vız gelir ona..(not:sakınılmayan göze çöp batmıyor çöksünde laptop alayım diye gözüne bakıyorum hiç bir şey olmuyo kafire..):f40: