Tuğçe Kazaz Yeniden Müslüman Oldu.

'Magazin haberleri' forumunda Aysell tarafından 18 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Yunan sevgilisiyle evlenip Hristiyanlığı seçmişti. Eşinden boşanınca yeniden Müslümanlığa döndü. Kazaz değişimin suyunu çıkardı!

  Uğruna Hıristiyan olduğu eşinden boşanma kararı alan Manken Tuğçe Kazaz, Kelime-i Şehadet getirip yeniden Müslüman oldu.

  'VATANIM YUNANİSTAN' DEDİ

  2005'te kilisede evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, bu uğurda ailesini kaybetmeyi göze almıştı. Çok değil, 2 ay önce de "Vatanım Yunanistan" diyerek değişimin suyunu çıkaran Tuğçe, geçtiğimiz haftalarda Yunan eşiyle boşanma kararı alıp Türkiye'ye döndü.

  İŞ BULABİLMEK İÇİN Mİ?

  "Vatanım Yunanistan, adım Maria" sözleriyle tepki çeken Tuğçe Kazaz, Türkiye'ye dönmekle kalmadı, yeniden Müslüman oldu. Geçtiğimiz gün Kelime-i Şehadet getiren Tuğçe, bu anı kameraya aldı. İstanbul'da bir otelde kalan Tuğçe'nin Müslüman olma nedeninin altında Türkiye'de iş bulamama korkusunun yattığı söyleniyor.

  ARTIK KIZIM DEĞİL

  Hıristiyan olunca ailesinin reddettiği Tuğçe Kazaz, yeniden Müslüman olunca annesinin gönlünü aldı. Ancak babası ile babaannesi Tuğçe'yi affetmeyeceklerini söylüyor.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mart 2016
 2. valla affedilmemekle haklı ne öle yaa çocuk oyuncağımı bir inasn için müslümanlığı bırakiyo sonra tekrar değiştiriyo yarın birgün birdaha değiştirir bu güzel bir konuya değinmişsin teşekkürler aysell
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mart 2016
 3. Paylaşım İçin Teşekkürler Aysel Ablacım..:f40: Güzel Kız Allahtan..:)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mart 2016
 4. evet affetmeyenleri bende haklı buluyorum ne demek ikide bir dinmi değiştirilir ama ne olursa olsun elbettekiş müslüman olmaya karar verdiyse tekrar umarım son dönüşü olur Allah tekrar şaşırtmasın demekten aşka bir şey gelmez elimizden :(
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mart 2016
 5. Yeme bizi tuğçe hanım, müslüman olduğuna sen inanıyor musun ki biz inanalım :)
   
Yükleniyor...
- Tuğçe Kazaz Yeniden Forum Tarih
Tuğçe Kazaz Kimdir, Resimleri Biyografi 16 Ağustos 2012
Tuğçe Kazaz resimleri Resimler 3 Şubat 2012
Tuğçe Gendigelen Kimdir Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Bu Tarz Benim Tuğçe kimdir? Resimler 23 Kasım 2014