Tuba Büyüküstün Hamile

'Magazin haberleri' forumunda ZORBEY tarafından 13 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. Tuba Büyüküstün hamile mi
    Tuba Büyüküstün ikiz bebek iddiası

Oyuncu Tuba Büyüküstün'le ilgili şok bir iddia gündeme geldi.Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi Onur Saylak'tan 2 aylık hamile olduğunu hatta ikiz bebek beklediğini öne sürdü.

Ülkemizin en önemli bayan oyuncularından olan ve bir çok hayran kitlesine sahip olan Tuba Büyüküstün yeni sevgilisinden hamile olduğu ortaya çıktı.

Gönülçelen dizisinde beraber oynadığı Onur Saylak ile 2011 yılının başlarında beraber olmaya başlamıştı.28 yaşında olan Tuba Büyüküstün,34 yaşındaki sevgilisinden 2 ay önce hamile kaldı.

7 aydır beraber olan çiftler evlilik çalışmalarına hız verdi.

2. Cevap: Tuba Büyüküstün Hamile

Tuba Büyüküstün’ün 2.5 aylık hamile olduğu ve ikiz bebek beklediği öğrenildi. Vatan gazetesi'nin haberine göre, mesleğinin en verimli dönemini yaşayan Büyüküstün’ün anne olacağını duyduğunda ilk zamanlar ‘bunun için erken’ diye düşündüğü ancak ikiz bebeği olacağını öğrenince de doğurmaya karar verdiği öne sürüldü. Hamilelik haberiyle birlikte düğün hazırlıklarını hızlandıran çiftin aşkı birlikte rol aldıkları “Gönülçelen” dizisinde başlamıştı.

3. Cevap: Tuba Büyüküstün Hamile

Oyuncu Tuba Büyüküstün’ün 7 aydır birlikte olduğu Onur Saylak’dan 2,5 aylık hamile olduğu ve ikiz bebek beklediği haberi milyonlarca Arap hayranını da şaşırttı. Büyüküstün’ün Asi ve Ihlamurlar Altında dizilerini 22 Arap ülkesinde yayınlayan MBC’nın internet sitesi bu hamileliği manşetinden duyurdu. Habere kısa sürede yüzlerce yorum yapılırken yarısı Büyüküstün’ü tebrik etti diğer yarısı ise ‘Evlenmeden nasıl hamile kaldı’ eleştirilerin de bulundu.

İşte Büyüküstün’ü eleştiren yorumlardan bazıları:

Samar: Ben Türkiye’de sadece dizilerde evlilik dışı hamile kalınır sanmıştım. Meğerse gerçek hayatları da öyleymiş!!

Salma : Günah ya kızmamız gerekirken tebrik mi ediyorsunuz!!

Ala: Ne tebriği?

Bagdadiyye: Türkiye’de amma demokrasi var. Hem evlilik dışı hamilelik hem de ikiz. Nazar değmesin!

Sara: Hamile kaldıktan sonra mı ailelerin haberleri olmuş? Hem de ikiz..

Maryum: Seni tebrik edemeyeceğim

Asya: Yakıştıramadım. Cansel olsaydı daha yakışırdı birbirlerine. Onur’ a aşık olduğuna inanmıyorum.

Fufu: Ya ikiz?? Çok değil mi? Allah yardımcınız olsun evlendikten sonra

Cezainiyye: Allah sizleri (Arapları) ıslah etsin. Ne tebrik ediyorsunuz?

“Türk dizileri Araplar’ı değiştirdi”

MBC internet sitesi magazin muhabiri Abir Zaki bu haberin yankılarını VATAN’a şu sözlerle anlattı: “Türk dizileri Arap dünyasını çok değiştirdi. Eskiden olsaydı bir kadının evlilik dışı hamile kalması kimse tarafından tebrik edilmezdi. Ama şu anda yorumların yarısı Tuba’yı tebriklerden oluşuyor, çünkü o burada çok seviliyor.”