TTNET Vitamin SBS Sınavları

'Bilgi Rehberi' forumunda Wish tarafından 25 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. TTNET Vitamin öğrencileri SBS sınavına hazırlıyor. TTNET Vitamin eğitime vermiş olduğu önemi birkez daha gösterdi. Türkiye çapında eş zamanlı düzenlediği SBS sınavı ile öğrenciler kendilerini SBS sınavına daha iyi hazırlayabilecek.

TTNET Vitamin SBS sınavlarının ilki 18 Nisan Cumartesi 2009 tarihinde düzenlendi.

Canlı SBS Denemeleri 7 hafta boyunca Cumartesi günleri gerçekleştirilecektir. Bu sınavlarda, öğrenciler her seferinde yeni ve farklı bir sınav içeriği ile karşılaşacaktır. 7 hafta sonunda her sınıf için 7 Canlı SBS Denemeleri yapılmış olacaktır. Toplamda TTNET VİTAMİN üzerinden 6, 7, 8. sınıflar için 21 adet sınav uygulanacaktır.

Canlı SBS Denemeleri, 18 Nisan – 30 Mayıs 2009 tarihleri arasında Cumartesi günleri saat 12:00 ve 18:00 olmak üzere iki ayrı oturumda gerçekleştirilecektir. Bu oturumlar birbirinin devamı değildir. Öğrencilere kolaylık sağlamak adına iki ayrı sınav başlangıç saati belirlenmiştir. Öğrenciler, bu iki sınav saatinden birini seçerek o sınav saati için kayıt yaptırabilirler.

TTNET Vitamin kaydınızı yapıp SBS sınavlarına katılmak içintıklayın

2. Cevap: TTNET Vitamin SBS Sınavları

TTNET vitamini bizim oğlumla birlikte kullanıyoruz. Tavsiye ederim.

3. Cevap: TTNET Vitamin SBS Sınavları

bende ttnet vitaminden çok memnunum.bütün iş çalışmayı bilmekte.düzenli çalışmayı bana ttnet vitamin öğretti ve sevdirdi.teşekkür ederim.

4. Cevap: TTNET Vitamin SBS Sınavları

ebnde merak etim ve üye oldum çok güzel

5. Cevap: TTNET Vitamin SBS Sınavları

evt bencede iyi herkeze tavsiyem

6. Cevap: TTNET Vitamin SBS Sınavları

birşey sorucam yanlız pm nedemek?cevaplarınızı beklerim tşkler

7. Cevap: TTNET Vitamin SBS Sınavları

özel mesaj demek

8. Cevap: TTNET Vitamin SBS Sınavları

tşkler cevap için

9. Cevap: TTNET Vitamin SBS Sınavları

Peki özel masaj nasıl yollanıyor? Cevaplarınızı beklerim