Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

'Teknoloji Haberleri' forumunda yolcu20 tarafından 10 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. Başlıkda Dedıgım gibi Trident W-t6 ufak bir sorunum var.

Telefonda Menude dolastıkdan sonra işim bitince duvar kagıdı kısmına gelmek ıcın nereye basmalıyım.

Ben tlefonda dokunmatık olmayan 1 tusu var ona basark gelmek ıstıyorm bunu nasıl ayarlarım lutfen yardım...:(:(:(

2. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

Yokmu Yardım Edecek kımse Lutfen ya..."

3. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

yanlıs yazmısım telefonda dokunmatık olmayan sadece 1 tus var aynı iphone gibi . o tusa basınca menuden cıkıp duvar kagıdı kısmına gelmek ıstıyormm :((((

4. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

kısa yol tuşu yok mu? bir çok cep telefon modellerinde kısa yol belirleyebiliyorsun.
    kullandığın telefon hakkında pek bilgim yok ama kısa yol ayarları olması lazım bence

5. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

REİS BULAMIYORM YA SEN BANA YARDIM EDICEK GİBİSİN BNIMDE AKLIMA ILK O GELDI :d

6. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

Tam olarak sorunu anlayamadım fakat umarım burası yardımcı olur,
    kullanma klavuzundan ;

Menü Fonksiyonu:
    Ana Sayfa: Ana sayfa WAP ayarlarında seçtiğiniz WAP sayfasıdır. Eğer bir
    sayfa ayarlanmadıysa, üretici tarafından seçilen sayfa kullanılır
    Yerimi: Yerimlerini görüntüleyin ve bağlanmak istediğiniz sayfaya ait yerimini
    seçerek sayfaya bağlanın.
    Geçmiş: Ziyaret ettiğiniz sayfaların kaydı tutulur.
    Adres Giriniz: WAP adresi ya da herhangi diğer internet sayfası aresi giriniz.
    Ayar: İnternet dolaşma ayarı yapınız.
    - SIM Seçiniz: WAP bağlantısı için kullanılacak SIM 1 ya da SIM2 kart seçimi.
    - Profil Seçimi: 10 farklı profilden birini seçiniz.
    - Gezinim Özellikleri: İnternet gezinim ayarları yapılır.
    - Servis Mesajı: Servis mesajını açabilir ya da kapayabilirsiniz.
    - Önbellek Temizle: önbellek temizlenir.
    - Kişisel Bilgileri Temizle: kişisel bilgileriniz temizlenir.
    - Geçmişi Sil: Geçmişi sil.
    - Sertifika: Sertifikaları control ediniz.
    Çevrimiçi Fonksiyonlar
    - Git: yönlendirilen adrese gidin.
    - Sağ Seçim Tuşu (Geri): Önce ki sayfaya döner
    - Ana Sayfa: Ana Sayfaya döner
    - Yenile: Sayfayı yenile
    - Yerimi: Mevcut yerimleri görüntülenir. Web sayfasına bağlanmak için ilgili
    yerimini seçebilirsiniz. Yerimi adı ve adresi düzenlenebilir ya da silinebilir.
    - Geçmiş: İnternet dolaştığınız web sayfalarını control ediniz.
    - Adres Girişi: Girmek istediğiniz sayfa URL’sini direct yazınız.
    - Ana Sayfa Olarak Ayarla: Mevcut sayfayı ana sayfa olarak ayarlayabilirsiniz.
    - Resim Kaydet: mevcut sayfa resmini kaydet.
    - Servis Gelen Kutusu: Gelen servis mesajları kaydedilir.
    - Ayarlar: Ayarlar menüsüne girilebilir.
    - Çıkış: WAP gezgininden çıkınız ve Ana Menüye dönünüz.

Not: GPRS servisi operator desteğine ihtiyaç duyar ve ancak servis aboneliği
    varsa etkindir.

7. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

Reiss iyide benım derdım ınternetle felan degıl anlamadın :D Benım derdım Menude dolasırım felan takılırım herhangi bir yere gireiım cıkıcagım zaman ıphone de olan yuvarlak tus var ona basar cıkarım ama menuye geldıgımde basınca duvar kagıdı tarafına gelemıyorm.. onudemek ıstedım ona nasıl ayar cekerız... inşalllahh birisi yardm eder cok sınırlerımı bozmaya basladı bu durummmmmmm :(((((

8. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

valla benim yapabileceğim buraya kadar pek fazla bilgi vermiyor klavuzda iş sana kalıyor tlf tuş ayarlarını kurcalayarak çözüm bulacaksın yada telefoncuya gideceksin =)

9. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

Reis o telefon elimde olsa kurcalayacam ve bulacağım kısa yoldan anasayfaya dönmeyi ayarla işte başkada elimizden bişey gelmiyor

10. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

reis kurcalıyımda tus yok :D hersey ekrandan bi tane tus var onuda ıste menudeyken bastıgım zaman duvar kagıdına gecmesını ısteomm :D

11. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

reis konuyu sabitlede belkı yardım eden cıkar. :D

12. Cevap: Trİdent w-t6 kÜcÜcuk bİr sorunum var :))

Bu telefonu almayı düşünüyorum fakat bazı endişelerim var. -Dokunmatik ekranın parmağı algılaması hassas mı Apple Iphone daki gibi duyarlımıdır ?-Menü hızı Apple Iphone daki gibimi?-Apple Iphone daki uygulamalar,oyunlar bu telefonda çalışırmı?-Oyunların genelliğinde harekete duyarlı oyunlar var bunları algılayabiliyormu ?-Wi-fi si açık alanda pek sıhatli çalışmadığını duydum doğru mudur ?