Trapped Oyunu

'Oyun Bölümü' forumunda anniccha tarafından 28 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Trapped Oyna
    Trapped Fash Oyun
    Trapped Oyunu Oyna

İşte sizlere yepyeni bir oda oyunu daha, henüz ben odadan çıkamadım :f20: arada durup kendime bakıyorum aynadan :)

[FLASH]http://www.addictinggames.com/D78AQSAKQLQWI9/2986.swf[/FLASH]

2. Cevap: Trapped Oyunu

İkinci odaya geçtim hemşire yada hizmetçi olduğunu düşündüğüm kızla sohbete daldık :f30: Kız çok sevdi beni bırakmıyor ki gidip birşeyler bulup odadan çıkayım

3. Cevap: Trapped Oyunu

Işığı yakıp aramalara başlıyorum
    1- Lavabo ile kapının arasında siyah bir maske
    2- Klozetin üzerinde kibrit kutusu
    3- Klozetin yanında yere dökülen kibritler
    4- lavaboda bir kitap
    5- Yerde bir cüzdan
    6- Cüzdanın içinde bir parmak

Şimdi kibrit çöplerinden birisini alıp yakıyoruz ve tutuştuktan sonra cüzdandan çıkan parmağı sadistçe ateşe veriyoruz. :f40:
    Parmaktan tırnak çakısı gibi küçük bir kesici alet çıkıyor. O alet ile tahta kapıyı açıyoruz ve işte 2. odadayız dikkat edin içerde bir gerilla var

4. Cevap: Trapped Oyunu

Oyunun 2. bölümünde almış olduğumuz maskeyi kullanarak kapıda duran silahlı adama sesleniyoruz...

Adam dönüp konuştuktan sonra çıkıp gidiyor ve bi süre sonra kapı kapanıyor. Daha sonra çekmeceden aldığımız tornavida ile yatağın başucundaki vidaları söküp yatağın duvar ile bağlantısını sökmüş oluyoruz

Solda kitaplığın yanında ağzı bantlı oturan kızın ağzını açıyoruz ve yardım istiyoruz yatak ikonunu tıklayınca yatağı birlikte kitaplığın önüne çekiyoruz

Kitaplığın üstünde duran anahtarı alıyoruz ve 3. bölüme geçiyoruz

5. Cevap: Trapped Oyunu

3 bölümde size vermis oldugu anahtar ile demir kapıdan dısarı cıkın. Adama yakalanıyorsunuz. Adam sizi vuruyor ama ölmüyorsunuz. Cünkü sizde olan kitap tisörtünüzün içinde. O yüzden mermi kitaba isabet ediyor. Adam sizi öldü sanıyor. Kalkıyorsunuz adamın kafasını demire vuruyorsunuz ve adam ölüyor =) Ölen adama tıklayın ve onun giysilerini giyin. Balkondan asaya birsey sarkıyor ona tıklayın ve asaya inin.Asaya indikten sonra yeni göreviniz olan adamları vurmak. Adamları ölmeden vurdunuz halde oyunu kazanmıs oluyorsunuz ....