Trafikte en çok hangi sürücülerden rahatsız oluyorsunuz?

'Zaman Tüneli' forumunda ZeuS tarafından 2 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

?

Trafikte en çok hangi sürücülerden rahatsız oluyorsunuz?

1. Dolmuş sürücüleri

20 oy
    52.6%
  2. Bayan sürücüler

4 oy
    10.5%
  3. Taksi sürücüleri

2 oy
    5.3%
  4. Belediye otobüsü sürücüleri

5 oy
    13.2%
  5. Firma aracı sürücüleri

3 oy
    7.9%
  6. Diğer

4 oy
    10.5%

1. Trafikte, en çok hangi sürücülerden rahatsız ya da tedirgin oluyorsunuz?

2. ben hiçbirinden rahatsız değilim .
    çünkü gaziantepte trafikte araç sayısı fazla değil

3. Kamyon Sürücüleri :f40:

4. Dolmuş sürücülerinden nefret ediyorum ve adamlar sanki bütün yollar onlar için sanki yapılmış:f196:
    tabiki bayanlarda çok kıcık kıcık sürüyorlar:f196:

5. blue abla babamda kamyon sürücüsü :f196:

6. Dolmuş sürücülerinden nefret ediyorumm:f196:

7. Ayla neden kızıyorsun beni rahatsız eden grup içinde baban da var demedim ki ...
    Hem yukarıda dolmuş sürücülerinden de rahatsız olanlar var baban dolmuş sürücüsü de olabilirdi.

8. kusura bakma ben aşırı çıkış yaptım galiba insanların kişisel görüşüne birşey diyemem:f19:
    :)afedersin.

9. Dolmuş sürücüsü, kamyon sürücüsü, kendini yolların fatihi sanan erkek sürücüler, kadın sürücüler hepsine uyuz oluyorum :f196:
    Dolmuşcuların olur olmadık yerlerde durmalarına hele deliriyorum. Mıy mıy giden kadın şoföleri inip arabadan dövmek bile istiyorum. Sol şeridi kullanan kamyon sürücülerine dayak bile az :f196:
    Ama içlerinde ilk sırayı kim alıyor derseniz Disconun araba kullanması der olayı bitiririm :f106:

10. Yok yaw Güsellik Abidem Discoya haksızlık etme:f196::f30:

11. bende kadın sürücülere gıcık kapıyorum...

12. Disco çok iyi araba kullanıyor onu biliyorum.Ama dolmuş sürücüleri için kasap kelimesi sanırım tam yerinde.:f40: Özellikle Esenyurt dolmuş şoförleri:f84:

13. Dolmuşşş sürücüleriii

14. SeyyaH

SeyyaH Yasaklı

dolmuş ve özel halk otobüsleri. adamlar para için kaldırımlara kadar cıkabiliyorlar.. bu şoförler bu hırsla cok zarar verir yolculara...

15. kim dedi benim hızlı araba kulandığımı :f20:hem ben nerde araba nerde :f196:

16. dik dik bakan sürücülerden nefret ediyorum ne kullanırlarsa kullansınlar itici oluyorlar

17. trafikte okadar kendi dünyasında sadece kendinden başka kimse yokmuş gibi araç kullanan okadar çok sürücü varki ve yapmış olduğu hatalarla her an bir faciaya sebep olacağının farkında bile değil şimdi bazılarınız belki bana kızacaksınız ama ülkemizde ehliyet almak okadar kolayki e hal böyle olunca yollardaki sürücülerdende hatalar kazalar kaçınılmaz oluyor malum ülkemizde istatikler yalan söylemez bir yılda kaç kişi trafik kazalarında hayatını kaybediyor ve bunların çoğuda sürücü hatalarından kaynaklanıyor :( iyi seyrü trafik forumdas ailesi ve türkiye kazasız belasız günleriniz olsun :)

bende dolmuş sürücülerinden rahatsız olanlardanım

18. Hata yapıldığında -özellikle trafikte- insanların canını yakacak cezalar verilse ve bunlar caydırıcı olsa eminim bazı sorunlar halllocaktır.Tabi en başta moda tabirler eğitim şart diyoruz.Üç kuruş fazla kazanmak,evine ya da iş yerine beş dakika erken gitmek için trafik kurallarını ve dolayısıyla canlarımızı hiçe sayanları,direksiyon başına geçince ne idüğü bbelirsiz bir cahil cesaretiyle ortalarda salınan sözüm ona şöförleri sevmiyorum.Zaten bizim insanımızda sanki genetik bir olgu gibi eline bir güç geçtiğinde ya da o geçtiğini düşündüğünde inanılmaz dercede insanlıktan çıkıyor.
    Velhasıl kelam herkese peynir ekmek gibi ehliyet vermeyeceksin.
    Cezalar aşırı caydırıcı olacak ve bunşarı kararlılıkla uygulayacaksın.
    Kimsenin gözünün yaşına bakmayacaksın.

19. Belediye Otobüs Sürücülerinden Çok Rahatsız Oluyorum

20. kadın sürücüler araba kullanmayı bilmiyolar geçmişler trafiye