Tokio Hotel - Rette Mich ve Türkçe Anlamı

'Şarkı Sözü' forumunda HazaN tarafından 15 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. Tokio Hotel şarkı sözü
    Tokio Hotel - Rette Mich şarkı sözü ve anlamı

Zum ersten mal alleine in unserem Versteck – bizim alışılmış gizemimiz bu
    ich seh noch unsre Namen an der Wand – şimdi yalnız başıma saklıyorum bunu
    und wisch sie wieder weg – tam seçilemiyor ama ismimizi duvarda oku ve sil
    ich wollt dir alles anvertrauen – sana herzaman güvendim
    warum bist du abgehauen – fakat sen yeterince sürdüremedin
    komm zurück – etrafta dolaş
    nimm mich mit – beni kaybettin

Komm und rette mich ich verbrenne innerlich – gel ve kurtar beni yanıyorun ben görüyormusun
    komm und rette mich ich schaffs nich ohne dich – gel ve kurtar beni ancak sen serbest bırakabilirsin beni
    komm und rette mich,rette mich,rette mich – gel ve kurtar beni kurtar beni kurtar beni

Unsere Träume waren gelogen und keine Träne echt – biz rüyalarımızdaydık yattığımızda
    sag dass das nicht wahr ist sag es mir jetzt – biz ağlıyorduk yalnızca reddedilen arzuları
    vielleicht hörst du irgendwo mein SOS im Radio - burada ve bugün mız radyodaki çığlıklarımı
    Hörst du mich - duyunca hissedeceksin
    hörst du mich nicht - duyuyormusun

Komm und rette mich ich verbrenne innerlich – gel ve kurtar beni yanıyorun ben görüyormusun
    komm und rette mich ich schaffs nich ohne dich – gel ve kurtar beni ancak sen serbest bırakabilirsin beni

Komm und rette mich – gel ve kurtar beni

dich und mich - sen ve ben
    dich und mich- sen ve ben
    dich und mich- sen ve ben

Ich seh noch unsere Namen – duvarlar kapanıyor
    und wisch sie wieder weg – durmadan soluyorum
    unsre Träume waren gelogen und keine Träne echt - ihtiyacım var gölgelere O zaman uzanıp görebilirim yüzünü
    hörst du mich – burada değilsin sen
    hörst du mich nicht - neredesin

Komm und rette mich rette mich – gel ve kurtar beni kurtar beni
    komm und rette mich ich schaffs nicht ohne dich – gel ve kurtar beni ancak sen serbest bırakabilirsin beni
    komm und rette mich, rette mich, rette mich, rette mich,rette mich – gel ve kurtar beni kurtar beni kurtar beni kurtar beni kurtar beni