Tırnaklar için doğal bakım

'Kişisel Bakım' forumunda YAREN tarafından 16 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Ellerinizin daha bakımlı olması için öneri..

Malzemeler:

5 adet kırmızı üzüm ve 1 çorba kaşığı şeker

1. Üzümleri ortadan ikiye bölün.

2. Üzümlerin sulu kısımlarını şekere batırdıktan sonra tırnağınızın çevresindeki deriye 30 saniye müddetle bu üzümle masaj yapın.

3. Elinizdeki fazla şekeri bir havlu ile temizleyip bir müddet bekledikten sonra el kremi uygulayabilirsiniz.

Yararı: Şeker, ölü deriyi temizler ve ardından sürülen krem de nemlendirici olarak tırnaklarınızı çevreleyen deriler için eşsiz bir malzemedir..

2. Cevap: Tırnaklar için doğal bakım

bunuda mı oktay ustadan öğrendin :)
    şu tarihte üzüm bulmuşsun yazıktır bana getir yerim onları çekirdeksiz değilmi üzümler :D

3. Cevap: Tırnaklar için doğal bakım

Aykut senin ne işin var bakim bu bölümde:f73:burası bayanlar özel bakım bölümü
    istersen sen fındıklı baklava tükenmeden oraya geç ne dersin:f196:

4. Cevap: Tırnaklar için doğal bakım

Yahu anasayfaya tıkladığımd gelen listeden girdim ben zaten şikayetçiyim forumdan
    ne öyle damak keyfini kadınlar kulübüne eklemişsiniz girip konu açamıyorum burda da tongaya düşürdünüz beni yazmış bulundum ;)
    neyse üzümleri ziyan etme sen ben fındıklı burmaya bakayım :d

5. Cevap: Tırnaklar için doğal bakım

Ben Özden'e gidiyorum o cok güzel yapiyor ellerimi de tırnaklarımı da :f106:

6. Cevap: Tırnaklar için doğal bakım

Aykutun dediği gibi bu mevsimde üzümü bulmak zor. Bulsakda tırnaklardan önce mideye gider sanırım. Bende Özden'e gidecem banane :f106: