Tesettür modası en güzel tesettür kıyafetler

'Moda Rehberi' forumunda Ezlem tarafından 2 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Son yıllardaki tesettür giyime olan yoğun ilgi, moda tasarımcılarının tesettüre giyime ağırlık vermelerine neden oldu. Daha önceleri derme çatma tasarımları tesettür giyime uydurmaya çalışan sektör firmaları, son zamanlarda başarılı tesettür giyim çizimlerine imza atarak tesettür giyim markalarını profesyonel bir kulvara taşımayı başardılar.

Türkiye muhafazakar giyim tarzına uygun modeller geliştiren tesettür moda stilistleri, Arap ülkeleri başta olmak üzere Balkanlar ve Avrupa tesettürlü bayanlarının yoğun ilgisi ile karşılandı.

Tesettür moda tasarımcıları arasından bir adım öne çıkmayı başaran bazı stilistler, satışa sundukları özel dikim butik kıyafetleri ile tesettür moda trendlerini belirleyen stilistler olmaya aday görülüyor.

Her yılın giyim modasından esinlenerek belirlenen tesettür giyim sezon renkleri ve kumaşları artık sektörün önde gelen markaları tarafından belirlenir hale geldi.

tesettür_modası_forumdas_001. tesettür_modası_forumdas_002. tesettür_modası_forumdas_003. tesettür_modası_forumdas_004. tesettür_modası_forumdas_005. tesettür_modası_forumdas_006. tesettür_modası_forumdas_007. tesettür_modası_forumdas_008. tesettür_modası_forumdas_009. tesettür_modası_forumdas_010. tesettür_modası_forumdas_011. tesettür_modası_forumdas_012.

2. tesettür_modası_forumdas_009. tesettür_modası_forumdas_010. tesettür_modası_forumdas_011. tesettür_modası_forumdas_012. tesettür_modası_forumdas_013. tesettür_modası_forumdas_014. tesettür_modası_forumdas_015.

3. eşarbını bağlamaşekli çok güzel :f40:

ellerinize sağlık arkadaşlar

4. maşallah.......

5. Ben kapalıyım ama böyle örtemiyorumm.Çok güzeller yaa emeğine sağlık Ezlemcim.

6. ben bu kataloğu görmüştüm hepsi çok şık ezlem teşekkürler

7. merhaba ben modelleri çok beğendim karabük mrkezde tesettür mağazası açmak istiyorum ama nerelerden alım yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz.