Teşekkür mesajları sevgiliye

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 14 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Teşekkür mesajları sevgiliye kısa

Sevgiliye yazılacak teşekkür mesajları arıyorsanız sayfamızdaki kısa teşekkür mesajlarını incelemelisiniz.Size uygun bir teşekkür mesajı bulabilirsiniz içlerinden sevgilinize yazabileceğiniz.

sevgiliye-tesekkür-mesajlari-.

Ölesiye seviyorum ki seni yaşamak için tek sebebimsin, yaşamak için seviyorum seni ölmek içinde tek sebebim olur gidişin, hala birlikte olmamız adına teşekkür ederim biricik sevgilim benimmmm

Bu Mesaj Bana yaşattığın ve hala yaşatmakta olduğun bütün güzel duyyguların bir manası olarak gönderilmektedir, bana yaşattığın ve yaşatacağın bütün güzel duygular için teşekkür ederim sana sevgilim

Ne arkadaşlar bir laf uğruna harcadı sevdiklerini, ne sözler arkadaşları ayırdı herzaman bana inanan ve savunan oldun sana çok teşekkür ediyorum gerçek arkadaşım benim..

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, başın sıkışınca değil herzaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım…

Arkadaşlığın değerini kimse bilemez, çünki kimsenin senin gibi harbi arkadaşı olamaz, teşekkür ederim bana yaptıkların için arkadaşım..

Arkadaş dediğin canını ortaya koymalı yeri geldiğinde, arkadaş dediğin yalanların arkasına saklanmamalı 5 kuruş için, sende böyle olmadığın için teşekkür ederim arkadaşım benim…

Herkez birbiri ile dos olabilir ama, herkez birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın herzaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Sevgiliye dir bu sözlerim, bana benim içimde sadece sana ait bir dünya kurdurduğun için teşekkür ederim, bu dünya benim yaşama sebebim oldu ve senin adınla bu dünya hayat buldu teşekkür ederim sevgilim..

Gözyaşlarımın sahibi sensin, mutluluğumun tek eseridir senin sözlerin, bir gün ölürsem eğer sevgilim bilki sensizlikten ölürüm biriciğim, bana yaşam nefesi verdiğin için teşekkür ederim.

Teşekkür ediyorum sana sözlerime nefes olduğun için, teşekkür ediyorum sana içimde huzur olduğun için, teşekkür ediyorum sana yaşama sebebim olduğun için biriciğim hayatımın tek gerçeği sensin sevgilim..

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manası’sın teşekkür ederim birtanem.

Doğum Günün’de biz bu mutluluğu yaşattığın içim teşekkür ederiz, iyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

Yeni hayatında yeni ümitler ile yol alman dileğiyle teşekkürlerimi sunuyorum…

Bu Özel Doğum Günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim birlikte nice mutlu senelere..

Beni Dünya’ya getiren ve benim bu yıllara gelmemde katkısı, emeği geçen ane ve babama çook teşekkür ediyorum..

Her zaman iyi günümde, kötü günüm de yanımda olan sevdiklerime bu güzel günümde binlerce kez teşekkür ediyorum iyiki varsınız iyi ki varım

Doğum günüm’de özel insanların bu özel günüm’de yanımd aolmalarındna dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkeze teşekkür ederim..