Teşekkür mesajları dosta

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 1 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Teşekkür mesajları dost için

Dostlarınız için teşekkür mesajları arıyorsanız aradığını zkısa teşekkür mesajalrını sayfamızda bulabilirsiniz..

tesekkür-mesaji-resiml9.

Manevi desteğini benden esirgemeyen ve iyi, kötü günümde herzaman yanımda olan ayrıca bu özel günümde beni yalnız bırakmayan herkeze teşekkür ediyorum birlikte nice güzel günlerde buluşmak adına sağolun dostlarım..

Bu mutlu günümde yanımda olamasanızda mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim..

Arkadaş demek güven demektir, arkadaş demek iyi günde kötü günde bir beden olmak demektir, arkadaş demek sen demektir teşekkür ederim arkadaşlığın için..

Arkadaş sadece iyi günde belli etmemelidir kendini kötü gündede destek olmalıdır arkadaş kabul ettiğini, sende benim hem iyi hem de kötü günümde yanımda olduğun için teşekkür ederim sana arkadaşım..

Herzaman yanında olan seninle senin duygularını yaşayabilendir arkadaş, sende herzaman yanımda olup beni anladığın için bana arkadaş olduğun için teşekkür ediyorum sana arkadaşım…

Ölüm arkadaşları ayırmaz arkadaşları ayıran sadece yalanlardır, benide senden sadece ölüm ayırır canım arkadaşım teşekkür ederim bana yalansız olduğun benim herzaman yanımd aolduğun için..

Arkadaşlık özel bir kelimedir ve bu özel kelime senin gibi bir arkadaşa denilebilir, beni maddi ve manevi her açıdan yanımda olman ve desteklemenden dolayı teşekkür ediyorum sana arkadaşım iyi ki varsın!

Sen yaşama sebebimsin benim, sen mutluluğun anahtarısın benim için, sen huzursun kalbimde sevgilim, sen kalbimde bir dünya oldun bunu bil biriciğim, teşekkür ederim sana dünyam olduğun için biriciğim…