Teşekkür mesajı arkadaşa

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 12 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Teşekkür mesajı arkadaşa kısa

Arkadaşa yazılacak kısa teşekkür mesajları arıyorsanız sayfamızdaki mesajlarımıza bir göz gezdirmelisiniz.Arkadaşınıza teşekkür etmek için bu güzel mesajalrı kullanabilirsiniz.

Arkadaş demek güven demektir, arkadaş demek iyi günde kötü günde bir beden olmak demektir, arkadaş demek sen demektir teşekkür ederim arkadaşlığın için..

Arkadaş sadece iyi günde belli etmemelidir kendini kötü gündede destek olmalıdır arkadaş kabul ettiğini, sende benim hem iyi hem de kötü günümde yanımda olduğun için teşekkür ederim sana arkadaşım..

Arkadaş demek güven demektir, arkadaş demek iyi günde kötü günde bir beden olmak demektir, arkadaş demek sen demektir teşekkür ederim arkadaşlığın için..

Umutlarım adına teşekkür ediyorum Sana huzurumun adına teşekkür ediyorum doğrularına, sen benim tek huzurum ve can dostumsun Arkadaşım...

Gözlerim senden başkasını görmez, başka göze gözüm değerse haramdır bilirim, kalbim senden başkası için atmaz kalbim ve gözlerims adece senindir sevgilim, Herşeyimle sana teşekkür ederim arkadaşım...

Kimse bikemez içimde ki seni, kimse anlayamaz sana olan bendeki sevgiyi, dünümde bugünümde sadece sen varsın, ben senin adını kalbime kazıdım birtanem, teşekkür ederim sana..

Tek dileğim ölürken dahi gözlerine bakabilmektir, sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde birtanem cennetim sensin benim herşeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için aşkım..

Benim umutlarımdır senin adın, benim mutluluğumdur seni düşündüğüm zamanlarım, sen benim tek anlamımsın sen bugünüm yarınlarımsın, kısacası sen benim hayatımın anlamısın sevgilim teşekkür ederim..

Doğum günümde tüm sevdiklerimi bir arada görmek ve mesaj ile beni bu mutlu gunumde bırakmayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim...

Bu mutlu günümde ve bundan sonra ki mutlu günlerimde sizlerim yeniden yanımda görmek isterim bugün adına hepinize teşekkür ederim...

Birlikte gülüp birlikte ağlayacağımız nice güzel doğum günlerimde bir arada olmak ümidi ile herkeze teşekkür ederim..

tesekkürler-arkadasim-.