Ten rengine göre kıyafet seçimi

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 3 Mart 2014 tarihinde açılan konu

 1. Ten rengine göre kıyafet seçimi nasıl yapılır?  Ten renginize göre kıyafet seçimi yapmanız için bilmeniz gereken bilgiler bulabilirsiniz aşağıdaki yazımızda.Unutmamalısınız ki kıyafetinizin duruşunu etkileyen saçlarınız ve ten renginiz hakkında bilmeniz gerekenler.

  ten-renginize-göre-giyiyin-.

  buğday tenliyseniz en zor en riskli ten rengidir bu renk tozpembe, bebek mavisi, gri-mavi, lila, açık mor, açık yeşil ve nane yeşili gibi tenlerine uyan renkleri tercih etmeniz gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.Buğday tenliyseniz gri, mavi ve lila renkli giysi ve aksesuarları hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.Bu renkler buğday tenle oldukça iyi uyum sağlayacaktır. Saçlarınız sarıysa, pembe ve açık maviyi de rahatlıkla giyebilirsiniz.Elektrik mavisi ve koyu kırmızı yüzünüze yakın kullanmanız halinde çok sert bir etki yaratır.

  Açık tenli ve kızıl saçlıysa işiniz gerçekten zor! Sizin için en uygun renkler; yeşilin açık tonları ile saman sarısı, kavuniçi, kayısı rengi, mercan ve gri-mavi.Kızıl saç ve yeşilin uyumu kesinlikle mükemmel. Açık tenliyseniz, koyu sarılar ve mercan renklerini deneyebilirsiniz!Toprak sarısı ve haki -yüzünüze yakın kullanmanız halinde- teninizdeki ışıltıyı alır.
   
Yükleniyor...
- rengine göre kıyafet Forum Tarih
Ten ve saç rengine göre allık seçimi Kişisel Bakım 10 Nisan 2014
Ten rengine göre makyaj Kişisel Bakım 4 Ocak 2013
Ten Rengine Göre Ruj Seçimi Moda Rehberi 10 Temmuz 2012
Ten Rengine Göre Allık Seçimi Kadınca 15 Mayıs 2012