Temmuz 2011 Kova Burcu Yorumları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda MisLinA tarafından 12 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. kova burcu temmuz ayı aylık burç yorumu 2011

Kova Burcu Temmuz 2011

Paraya karşı ilginiz artacak. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Bu ay akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Ay boyunca, gelirleriniz konusunda tutumlu bir tavır sergilemelisiniz. Üretim yapan bir firmada çalışıyorsanız; piyasaya yeni mallar sürmek yerine eski ürünlerinizi iyileştirme ve daha iyi sunma projeleri geliştirmelisiniz. İş yerinizdeki huzursuzluk sizi de rahatsız edecektir. Bazı arkadaşlarınızlarınızla aranızdaki sürtüşmeler yüzünden ruhsal dengeniz bozulabilir Hedefleriniz konusunda isabetli tahminler yapacak ve pozisyona uygun tavırlar alacaksınız. Bu ay bağış yapmak ve çevrenize yardım etmek istiyorsanız, ay sonunda bu tür aktivitelere katılmak için, önünüze fırsatlar çıkıyor.

Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz bir ay.. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Yaratıcılığınızı ve enerjinizi istediğiniz koşulların oluşturulmasında kullanacak ve bu dönemi takip eden günlerde ilişkilerinize canlılık gelecektir. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz.. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız..Yine bu dönem yüklü enerjiler içindesiniz. Aşk yaşantınızda renkli günler sizi bekliyor. Özellikle, iş yaptığınız kişilerin birine platonik duygular hissettiğiniz halde, bunu belli etmek istemeyebilirsiniz. Bu dönemde duygusal isteklerinizi gizlemeniz de mümkün..Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda güzel bir uyum içine gireceksiniz. Yaşamda hiçbir şey garanti değildir. Bu yüzden hayatınızda olumlu olacak olayların kurgusu biraz da size bağlıdır, unutmayın. Bu ay başlatacağınız seyahatlerin size çok önemli katkıları olacaktır.