Temel+++palyaço

'Eğlence' forumunda Qarizma tarafından 7 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. bir tane palyaço varmış bu palyaço herkesi güldürüyormuş bir gün doktora biri gelmiş ve ben hiç gülemiyorum demiş doktorda birtane palyaço var o herkesi güldürür git senide güldürsün
    demiş adamda ben o palyaçoyum demiş....

bir gün temel akdenize tatile gitmiş bir hafta tatil ettikten sonra eve dönmeye karar vermiş
    denize atlamış yüze yüze karadenize gelmiş trapzona tam 10 metre kalmış yorulmuş geri dönmüş

2. Temel Fıkraları

Teşekkürler Qarizma bunlarda benden olsun:f40:

TEMEL'İN OĞLU
    Temel'in oğlu küçük Temel, okula gittiğinde öğretmeni sorar:
    Temel, baban nasıl iyi mi?
    Küçük Temel:
    Öğretmenum, babam dün akşam banyo küvetine girdi, uyudi kaldi oriya...
    Öğretmen şaşkın:
    Uyudu mu? Desene sular evi bastı, ev mahvoldu...
    Küçük Temel sakin:
    Yooo öğretmenum öyle olmadi, çünki babam ağzı açuk uyur...

Eczacı
    Temel eczacılık fakültesini bitirmiş. Fakat eczane açacak parası yok, Girmiş bir eczaneye:
    - Beyefendi sizde soğan var mı? Adam Temel'i başından savmış.Temel bu durur mu? Hergün yeni saçma soru larla geliyormuş. Birgün eczacı Temel'e:
    -Kardeşim senin derdin ne?
    -Burayı bana sat. Eczaci kurtulmak icin eczaneyi satmış,birkaç gun sonra Eczaneyi satan a dam içeri girmiş,Temel'e:
    -Siz de soğan varmı? demiş... Temel adama 'biz de soğan var ama senin reçeten var mı?

Temel ve Hans
    Temel Almanya'ya işçi olarak çalışmaya gider. Uçaktaki koltuğunun hemen yanında dünya tükürük şampiyonu oturmaktadır. Adam bir tükürür ve tükürük Temelin kulağının yanından mermi gibi geçer.
    - Adam: "Ben 96 olimpiyatları dünya şampiyonu Almanya'dan Hans" der. Temel tabi şaşırır. Bir müddet sonra adam bir daha tükürür ve tükürük Temelin kafasını sıyırarak gider.
    -Hans: "Ben 2000 dünya tükürük şampiyonu hans"der. Temel artık dayanamaz ve Hans'ın suratının ortasına tükürür.
    -Temel: "Daha acemiyim."

3. -Temel: "Daha acemiyim." :f30::f30::f30:

tunahan temel geri dönünce yorulmadı mı acaba ? :f106:

4. nurdin amca bilmiyorum temele sormak lazım

5. :f106::f106: Teşekkürler Tunahan & Ezlem Ablacım..