telefondaki eksikliller

'Teknoloji Haberleri' forumunda tokatlı tarafından 17 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. telefondaki eksikliller(cevap lütfen)!!!!!!!!!

Arkadaşlar kısa süre önce bir telefon aldım.

Premier pmp 73.Telefonda müzik video formatı falan az bunları yükletebilirmiyim(amr,3gp...)Ayrıca bir oyun var ve başka oyun atınca açmıyor.Birde tema olayı hiç yok sadece siyah birşey var ve değiştirme yeride yok temaların.Bunları nasıl giderebilirim

2. Cevap: telefondaki eksikliller

Arkadaşım doğruyu söylemek gerekirse nokia,samsung,siemens,sonny-ericcson dışındaki telefonlara uygulama bulmak baya zor oluyor.

Sen desteklediği ses formatlarının tamamını yaz ben sana en kaliteli olan formatında upload ediyim... uygulamaya gelince bulabileceğimi pek sanmıyorum... ayrıca hafıza kartı destekliyormu ona bir bak. eğer desteklemiyorsa dahili hafızası ne kadar onu söyle ona göre format seçeyim...

3. Cevap: telefondaki eksikliller

Telefon müzik olarak amr,wav,mp3 var video olarak mp4,3gp resim olarak jpg,gif var bunlar bildiklerim.Bende zaten format factory diye program var pc de .Formatlarını değiştiriyor.Telefonda tema olarak hiç yok tema yapılamıyor bir adet siyahlı birşey var benim ihtiyacım olan formatlar telefoncuda yükletilirmi.Temalar falan
    Ayrıca bu telefon hakkında bilgisi olan varmı
    Mesaj yeride kötü.Sözlüğü açıyorum türkçe kelimeler çok az ve yeni kelimelerde yüklenmiyor

4. Cevap: telefondaki eksikliller

telefona dosya formatı yüklenmez. Ama şöyle bişey yapılabilir. Telefonunun yazılım versiyonuna bkarsın eskiyse yeni versiyonunu yükletirsin. Yeni versiyonla birlikte yeni formatlar gelebilir. Ama kesin değildir. Yazılımının ne kadar eski olduguna baglı eger yeni ise yapılcak bişey yok malesef...