Teknolojik aletler

'Teknoloji Haberleri' forumunda alemşah tarafından 10 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Modifiye - Eğlence
  Toyota firmasının iş ortaklarından olan Brooks & Dunn firmasının ürettği bu araç, tam bir keyif merkezi. Aracın kasasına kurulan bu düzenekte, barbekü / mangal, mini buzluk, 42 ekran HD televizyon ve sinema sistemi, yüksek kalitede ses ve müzik sistemi mevcut. Piknikçi ve alemcilere hitap eden bir modifiye.
  [​IMG]

  Ses Duvarı

  İpodlar için tasarlanan bu devasa speaker tam 102 kilo. Birbirinden bağımsız 28 speakerdan yapılan bu duvarın boyu 1.25 metre. Evdekileri ve komşuları çıldırtmanın güzel bir yolu

  [​IMG]

  Cam Ses Sistemi
  İsveçli firma Perfect8 tarafından üretilen bu ses sistemi üstün özelliklerinin yanısıra, cam yapısıylada dikkat çekiyor. Ayrıca uygun fiyatı sayesinde her kesime hitap ediyor.
  [​IMG]

  Kulaklarda Şenlik
  Bir japon firmasının ürettiği bu ürünler, klasik kulaklıklardan sıkılanlar için ideal bir ürün. 4 çeşidi bulunan bu tasarımlardan vidalı olanı benim favorimdir.
  [​IMG]

  5.Nesil İpod Nano
  5. nesil İpod Nano, Apple firmasının CEO’su Steve Jobs’un tanıtımı ile görücüye çıktı. Yeni İpod Nano’daki farklılıklar şöyle ; Fm radyo, sesli komut, dahili mikrofon, dahili kamera ile video çekimi, 24 saat müzil 5 saat video oynatma.
  [​IMG]

  Sony Rolly
  Sony’den dans ve müzikseverler için ilginç bir ürün. Yumurta biçiminde tasarlanmış ürün, kaliteli ses çıkışının yanında müziğe göre sempatik dans figürleri yapmasıyla da fark yaratıyor. Özellikleri ; 300 gr., 2 gb hafıza, 4 saat müzik+dans, bluetooth, beyaz ve siyah renk seçeneği.
  [​IMG]

  Pacman Gitar
  Amerika’da 1998 de bir yarışma için tasarlanan hediye gitar. Tasarımda bildiğimiz, bir zamanların tek eğlencesi olan atari oyunlarının krallarından biri olan pacman kullanılmış.
  [​IMG]

  Teac LP-R550

  Japonlar boş durmuyor. Nostalji tutkunlarına müjdeli haber Japonya’dan geldi. Bu müzik seti; eski plaklarınızı, cd lerinizi, kasetlerinizi çalabilen , radyosu bulunan nadir ürünlerden biri olacak.
  [​IMG]

  Müzikli Yastık
  Yastığa entegre edilmiş bir hoparlör sistemi sayesinde uyurken müzik dinleyebiliyorsunuz. Bence çok gereksiz bir ürün olmasına karşın fikir iyi..
  [​IMG]

  Müzik ve Kargözlüğü
  Dragonalliance tarafından üretilen bu kar gözlüğü hem güzel bir tasarıma sahip hem de entegre kulaklık sayesinde siz kar tepelerinde uçarken istediğiniz müziği dinleme özelliğine sahip.
  [​IMG]

  Müzik Böyle Dinlenir
  koyduğunuz mp3çalar ınızın kablosu sizi gıcık mı ediyor?Sizi bilmem ama beni ediyor. Bu olaya son veren ufak bir kablo toparlayıcısı.
  [​IMG]

  alıntı
   
Yükleniyor...
- Teknolojik aletler Forum Tarih
Teknolojik Aletlerin Yararları Genel problemler 22 Şubat 2012
Teknolojik Aletler Listesi Genel problemler 22 Şubat 2012
Tarımda kullanılan teknolojik ürünler nelerdir Merak Ettiklerimiz 20 Şubat 2015
Ulaşımda kullanılan teknolojik ürünler nelerdir Etüt Merkezi 20 Şubat 2015