Tek Duvara Duvar Kağıdı Modası 2011

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Ezlem tarafından 24 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. 2011 duvar modası,2011 Tek Duvara Duvar Kağıdı Modası,Tek Duvara kağıt kaplama modası,2011 duvar kağıdı modası,2011 tek duvar kağıt modelleri

Ev dekorasyonunda bu yıl odaların tek duvarına duvar kağıdı yaptırmak çok moda

2. Cevap: Tek Duvara Duvar Kağıdı Modası 2011

Evet çok moda... Hatta artık işyerlerinde bile duvar kağıdını görmek mümkün.:f196:Fakat tek duvara duvar kağıdı aytıntısı tüm duvarlardan daha hoş ve estetik duruyor bence.:f40: Bir de kağıt seçimini doğru yaparsan harika dekorasyonlar çıkıyor ortaya.Ayrıca silinebilme özelliği de mevcut...

3. Cevap: Tek Duvara Duvar Kağıdı Modası 2011

Kuzenim yaptırmış inanılmaz yakışmış bakarken insanın gözü gönlü açılıyor duvar beyaz tek duvarada yine beyaz kabartma bir duvar kağıdı kaplatmış ayrıca yıkanabiliyormuş (nasıl oluyorsa artık:)) ) ama dediğin gibi blueciğim desen ve renk çok önemli..:)

4. Cevap: Tek Duvara Duvar Kağıdı Modası 2011

Kesinlikle katılıyorum mükemmeeeel :f40: Geçenlerde bir mağazada gördüm dekorasyonu o kadar güzeldi ki kıyafet bakmayı bıraktım dekorasyonu incelemeye başladım :) Gerçekten çok göz alıcı ve ilgi çekici :f40: Özellikle kolon bulunan salonlarda kolon sevmeyip rahatsız olanlar böyle bir dekorasyon ile göze daha hoş görünmesini sağlayabilirler...