Tebrik Mesajları Doğum

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 2 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Doğum yapmış bir eşe, bir kardeşe, bir dosta veya arkadaşa yazabileceğiniz en güzel tebrik mesajlarını bu başlık altında bulabilirsiniz. Hasteneye yollayacağınız çiçeğe iliştirilecek olan notu siz belirleyin ve yeni anneye hayırlı olsun, yeni doğan bebeğe de hoşgeldin deyin.

Eşe doğum tebrik mesajları
    Bana dünyanın en değerli hediyesini verdin hayatım. ikimizden bir parça olan bebeğimiz evliliğimizin en güzel meyvesi oldu.

Bebeğimizi 9 ay karnında taşıyarak büyük fedakarlık yaptın canım karım benim. Bundan sonraki tüm fedakarlıkları uykusuz kalarak ben yapacağım.

Hayatımın tek anlamıydın şimdi başımın tacısın uykusuz geçecek gecelerde hep yanında olacağımdan emin ol aşkım.

Çektiğin her acıyı birlikte el ele vererek unutacağız. Bundan sonra sen ben ve minik bebeğimiz olacak. Seni seviyorum karıcım.

Arkadaşa doğum tebrik mesajları
    Yeni bebeğe hoş geldin der, anneye geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Dünyanın en tatlı bebeği , yeni yaşama merhaba..!Umarım sağlık ve başarı dolu bir hayatın olur…

Yeni bebeğin ailesine ve çevresine hayırlı bir evlat olmasını diler, sağlıklı ve mutlu bir ömür temenni ederiz.

Dünyanın en özel duygularından biri olan annelik duygusunu yaşamanın mutluluğu her daim yaşasın yüreğinde… her şey gönlünün dilediği gibi olsun. Sevgilerle…

Çocuk sahibi olmanın o vazgeçilmez duygusu hep canlı kalsın yüreklerinizde… Yeryüzünün en özel anne ve babası olacaksınız!!! Bundan hiç şüphem yok.sevgilerle..