Taze Fasulyenin Faydaları

'Güncel Bilgiler' forumunda Büsra tarafından 12 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Taze Fasulyenin Faydaları

Taze Fasulye

Bilmiyordum bende :)Babamla kavga sonucu araştırdık.Yenik düştüm :(
    Neyse halen yememekte kararlıyım :):f63:

TAZE FASULYE
    İÇİNDE BULUNAN MADDELER :
    A, B. C. vitaminleri, minerallerden: Fosfor, Kaisiyurti, Klo*rofil, Karbon hidratlar, Batır ve Kobaft.

VASIFLARI:
    Yapıcı ve sinir sistemi uyarıcısıdır.’ idrar söktürür, vücut*tan toksinleri atar karaciğer ve pankreası kuvvetlendirir.

NERELERDE KULLANILIR :
    Büyüme çağında, beyin yorgunluğunda, hastilıklarm ne*kahet hallerinde, böbrek taşlarında, işeme zorluğunda roma*tizmada, şeker hastalığında ve albümin hastalığında kullanılır.

NASIL KULLANILIR:
    Yemeği yapılır ve suyu çıkarılarak günde yarım bardak içilir. Yeşil fasulye içinde İnosite maddesi bulunduğumdan kalb hastalarına Digital ile birlikte verilir ve kalbi kuvvetlendirir..

2. Cevap: Taze Fasulyenin Faydaları

Büşra ebeveynlerle mama konusunda inatlaşmamalısın:f84:...
    Teşekkürler paylaşım için taze veya kuru fasulya en çok sevdiğim baklagildir...
    Havada,karada nerde olsa yerim:f103:

3. Cevap: Taze Fasulyenin Faydaları

ne kadaann ayıp.. :f20: :f84:

4. Cevap: Taze Fasulyenin Faydaları

Yaww yemediğim bişey değil ama gündüz gündüz ne yiyecem :)

5. Cevap: Taze Fasulyenin Faydaları

Taze fasulye yenmez mi büşra anlamadım gece uyku arasında mı yiyeceksin:f20:
    Bu konuda babayla kavga olurmu :f84: ceza olarak şunları ayıkla bakalım:f30:

6. Cevap: Taze Fasulyenin Faydaları

Tamam ayıklarım :f40:

7. Cevap: Taze Fasulyenin Faydaları

Gelelim fasülyenin faydalarina dedigimizde bunlari anlatmak lazim artik.:f63: