Taylor Lautner Biyografi

'Biyografi' forumunda cCasT tarafından 9 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Taylor Daniel Lautner (d. 11 Şubat 1992), ABD'li aktör ve dövüşçü. 2005 yapımı The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D adlı aile filmi, Steve Martin'le oynadığı Sürüsüne Bereket 2 ve Alacakaranlık'taki Jacob Black rolüyle tanınmıştır.

  11 Şubat 1993.ABDLİ aktör ve dövüşçü! Lautner, Grand Rapids, Michigan'da, yazılım geliştirme şirketinde pilot olarak çalışan bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. [1] Hudsonville'de büyüdü ve ailesi Santa Clarita'ya taşınana kadar (yaklaşık 11 yaşında) Jamestown İlköğretim Okulu'nda öğrenim gördü. [2] Lautner'in annesi kızılderili soyuna dayanmaktadır (özellikle Ottawa ve Potawatomi bölgesinden). Lautner'in Makena adında bir kız kardeşi vardır.

  Lautner, başarılı bir dövüşçüdür. Fabiano's Karate Okulu'nda altı yaşından itibaren eğitim görmüştür. On bir yaşındayken, NASKA's Black Belt Open Form, Musical Weapons, Traditional Weapons ve Traditional Forms'ta bir numarada yer aldı, On iki yaşındayken Çocuk Dünya Şampiyonası'nı kazandı. Koçu Michael Chaturantabut'dı.Selena Gomez ve Taylor Swift ile çıkmıştır.
  taylor lautner3.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Temmuz 2014
Yükleniyor...
- Taylor Lautner Biyografi Forum Tarih
gerçek taylor daniel lautnerin face book'u var mı?? Haberler 1 Mart 2011
taylor lautner ,taylor lautner fotoğrafları Resimler 10 Temmuz 2010
Taylor Lautner Apologize Şarkı Sözü Şarkı Sözü 9 Temmuz 2010
taylor lautner resimleri Resimler 8 Temmuz 2010