Tatil Hikayeleri

'Masallar ve Hikayeler' forumunda ZeuS tarafından 7 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Tatil Hikayesi, Tatil Anıları,
    Tatil Öyküleri,
    En Güzel Tatil Hikayeleri
    tatil ile ilgili hikaye

Biz geçen yaz tatilinde Mersindeki yazlığımıza gittik. Oraya Ali adında çok yakışıklı bir çocuk da gelmişti oda 15 yaşındaydı. Evlerimiz çok lüks bi sitede idi biz 1. blok da onlar da 2. bloktaydı annelerimiz tanıştı samimi olduktan sonra bizde Aliyle görüşmeye başladık onlarda bizim gibi Gazianteplilermiş. Sonra Ali ile git gide samimi olduk daha yaz tatilinin bitmesine 2 ay vardı daha onla çok uzun süre görüşebilirdik. Bir gün kız kulesinde kenan doğulu konseri varmış ben ablamlar gittik Ali de geldi ablamlar dondurma almaya gittiklerin de Ali yanıma geldi biraz heyecanlandım çünkü ondan çok hoşlanıyordum. Bana Ayşegül bir saniye konuşabilirmiyiz dedi tabi bende tamam dedim gittik bana Ayşegül senden çok hoşlanıyorum benimle çıkarmısın dedi. Bende ondan çok hoşlandığım için tamam dedim durumu ablamlara anlattım. Kötü bir tepki vermediler. 2 ay yaz tatilimiz onla süper geçti denize cafeye konserlere gittik ama ablamgil bizi hep gözetlediler ben çevrede dikkat çeken bir kız olduğum için . beni yanlarından ayırmazlar. Sonra tatil bitti biz Ali ile çok aşık olmuştuk birbirimize çok alışmıştık. İkimizde Gaziantepli olduğumuz için tabiki ayrılmıycaktık yine sevgiliydik telefonunu felan aldım. Döndükten sonrada hep görüştük ama benim bir sorunum var Ali çok yakışıklı olduğu için arkadaşlarımdan çok kıskanıyorum ama Ali beni çok sevdiği için artık pek umursamıyorum oda benle aynı okula yazılmak istiyor ama farklı semtlerde oturduğumuz için olmuyor. Haftada 4 gün buluşup sinemaya felan gidiyoruz beni okuldan alıyo ilişkimiz çok iyi şuanda 8. aydayız çok mutluyuz...(netten alıntı)

2. Cevap: Tatil Hikayeleri

Bu hikaye gercek hayatta yasanmıştır ..!

3 yeğenimle birlikde yaz tatiline lonradan kibrisa gittik gittiğimize de bin pişman olduk…

Şimdi …

Biz 2006 da gittigimizde 3 yegenim 3 erkekle tanışmışdılar , isimleri ise Kazım, İbrahim ve muhittin di…

Bunlar koyde buluşduklari icin dedikodulari çabuk çıktıydı biz londraya geri dondugumuzde 3 yegenim 3 erkekle bitirdiler londra ya geldiklerinden beri herşey onlara yasak olduydu cunku aileleri herşeyi duymuştu bu olaydan dolayi 2007 yi londra da gecirdik ve bir araya geldigimizde ben onlara hatirlatmişdim olanlari ve ben onlara bir soru sorduydum… “kizlar siz oraya 2008 de gittiginizde birileriyle yine cikacakmisiniz?” ve onlarin cevabi buydu “HAYIRRR HAYATTA BIRDAHA ORDAKILERLE CIKMAM…”

2008 GELMISDII…

kizlar yine suslenip puslenip kibris sokaklarindaydilar ..!
    bu sefer ben orda yokdum istanbuldaydim ama tabiki dedikodularini ordan bile duymuşdum

INANAMADIMM!

Bu yegenlerim 3 yeni erkekle tanişdilar adlari ise Halil , Vedat ve Nurtac mış .

14 agostos cikdiklari gundu…

tabiki bunlar her allahin gunu gece 2-3 lere kadar beraberdiler ve nurtacin anneannesinin evinde tabi bunlarin dedikodulari herkezin agzindaydı ve hayla devam ediyor
    bu 3 adiler yegenlerimi kandirarak soz verdiler “kac sene olursa olsun sizi bekliyecegiz sizi seviyoruz…”falann filann…

3 yegenimde bu sozlere inanip cikmaya devam ettiler… artik gitme vakti gelmişdiii yegenlerim ucaga biner binmez 3 adi hemen kiz bulmuşdular bile geldiklerinde msn ye girdiler ve onlarla konusdular tabiki onlar yuz vermeyip bunlari dediler…

“sizler bizim icin YAZ ASKIYDINIZ biz sizleri kullandik…”

ve sonrada kufur ustune kufur yediler

bizim kizlarda bunlari duyunca cildirip krize girdiler…ne yapacaklarini bilmediler ve yine bana soz verdiler birileriyle cikmayacaklar kibrisda ve bakalim bu hikayenin sonu ne olacak…!

Alıntı

3. Cevap: Tatil Hikayeleri

gerçek tatilde yaşadık

Merhaba . havuzdan sonra Ayşe ile bizim eve gittik
    . Evde kimse yoktu. Annemgil teyzemlere gitmişti.
    dedimki bizde kal .Ayşegül anneme haber veriyim . Bende mutlu oldum ayşegülü çok seviyorudum. o benim en iyi arkadaşımdı. Sonra ailesinden izin aldı ve benle kaldı. Bir süre sonra güneş battı gece olmuştu.
    Herkes evine gitmişti. biz ise kız kıza kalmıştık.
    Ne yapsak die düşünürken tv izleyelim dedik. Bir süre sonra da ondan da sıkıldık . pc oynadık ondanda sıkıldık. Ayşegül bana gizem gelde beraber dışarı cıkalım parka gidelim dedi. Aldık çekirdekleri. Saat 8 bucuk du galiba. Sonra parkta kimse yoktu. Ama ben salanmak istedim tam sallanırken oturduğum yerde bi kağırt olduğunu fark ettim. Kağırta yalandan bir göz attım ayşegül gizem falan yazıodu . Iyy dedim hemen kalkdım. Kağırt kırlı gozukuodu. Ayşegül ne oldu dedi bende pis kağırdın üstüne oturdum dedim oda hm bakıyım arkana bişi olmuşmu olmamış olmamış dedi. Tmm dedim gittim yanına çekirdek cıtıoz. Sonra saat 9 bucuk olunca hadi gidelim dedim . Isız bi yer dedım . Ayşegül tmm dedi biraz daha duralım ole . hava okadar güzeldi ki. Bi an biri geldi yaşlı biri. Yırtıp atığım kağırdı aldı düzledi . ve cebine koydu. Bende ıyyy.. Nappcakk o kağırdıı ıykkk ıyykk dıodum .Ayşegül hadi gidelim dedi gittik. Sonra evde bi bakdım anahtarım yok !. Telefon da yanımda yok . Hemen geri parka gittik . Yok yok yok yok . neyse cılıngır falan cağırdık ole girdik. Ama olanlar böle de kalmadı . TV acılmadı elektırıkler gitti. Ama biz hala işin gırgırdındaydık. Elektirik gittiğinden sonra bizim odaya geçelim dedim. Benim odamda kocaman tablo vardı aile tablomuz. Ben gosteriodum aıle tabolumuz ama resim belli değildi. Neyse biraz fıkra falan anlattık:) sesiz sinama oynadık. Dışarı ışığıyla zar zor kendımızı goruoduk bi an ışık gelmesiyle benim bağırmam bir oldu . Ben tam tabloya bakarken ışık geldi ama tabloda o yırtıp attığım kağırt aynen şoyle yazıyordu : GİZEM AYŞEGÜL sonrası çok karışıktı okuyamıordum o an kendımı yatağa attım . Ağlıyordum ayşegül noldu noldu diyince yatakdan kalkdım ve gozum kapalı bir şekilde tabloya bak die bağırıyordum. Birden ayşegül elimi gözümden cekti. Ne var ki dedi bağırdı gözümü açdım hiçbirşey yoktu ama gördüğüme emindim.

Alıntı