Tarla oyunlarının sonu

'Resimli Konular' forumunda ZeuS tarafından 5 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Son zamanlarda tarla bağ bahçe oyunlarına epey bir ilgi ve merak var.Farmville,Bahçivanlar diyarı, My Free Farm bunlar çok bilinen ve tanıdık isimler....
    Ekip biçip satışa çıkan ürünler bunun yanında kazanılan sanal paralar..Bazıları kendini oyuna o kadar çok kaptırıyorki gece ürün yetişme vaktinde saat kuranlar bile varmış.Çok merak ediyorum bu oyunların sonu var mı ya da sonuna kadar gideni :f63:

Evet şimdi aşağıdaki arkadaşımızın oyun sonunda düştüğü duruma bakar mısınız

:f73:
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    tuhafilginc. :f30:

Blue ve Pardus bunu beğendi.

2. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

Bravo zeus gelecekteki gerçekleri forumumuzdaki kimi üyeler de görmeli..Eline sağlık..Rep in yolda :)))

3. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

ne yani şimdi benim sonumda böyle mi olacak :f73: buakşamdan itibaren bırakıyorum tarla işini :f30::)

4. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

Ürünler ziyan olmasın LâL bana yolla:f30:

5. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

yeni topladım merak etme ziyan olmaz yarın akşamkini yollasam olur mu:f40: ((bu akşam bırakıyorum yazan ben değilim sanki yarınkini düşünüyorum :):)))

6. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

Gerçektende bıraksam iyi olacak:) Konu için teşekkürler.

7. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

hayırdır ZeuS. Milletin ürününü ele geçirmek için bu bir plan mı :)

8. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

Tarla başında yeşermeye başlayanlar içindi.:)Benim ürün stoklarım iyi çok şükür ihtiyacım yok :f30:

9. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

o zaman benim korkmama gerek yok ::f196:: işten güçten fırsat yok ki tarla başında yeşerelim ::f196::

10. Cevap: Tarla oyunlarının sonu

:f30: Sadece gülüyorum ve :f19: