Tarihi açılış D Smart'ta

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 17 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Türk Telekom Arena Resimleri

  Sarı-Kırmızılılar'ın yıllardır hayalini kurduğu Türk Telekom Arena'nın 15 Ocak'taki görkemli açılış töreni D Smart Euro Futbol kanalından yayınlanacak.

  Galatasaray camiası ve taraftarları, yıllardır yeni stadın hayalini kuruyordu. Türk Telekom Arena’nın inşaatına başlanmasıyla birlikte, bu hayal gerçeğe dönüşmüş oldu. İnşaası yaklaşık 3 senedir devam eden Arena’da artık sona gelindi. Sarı-Kırmızılılar, yeni mabetlerinin açılmasını sabırsızlıkla bekliyor. Sezonun ikinci yarısından itibaren Galatasaray’ın maçlarına ev sahipliği yapacak olan Türk Telekom Arena’nın 15 Ocak’ta yapılacak olan görkemli açılışı, D Smart Euro Futbol kanalından canlı olarak yayınlanacak. Açılış hazırlıklarını titizlikle sürdüren yönetim, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düzenliyor.

  Ajax’la hazırlık maçı
  Açılış töreninde önce ses ve ışık gösterileri yapılacak. Ayrıca stada gelenler ve açılışı ekran başında izleyecek olanlar için birçok sürprize yer verilecek. Gösterilerin ardından Galatasaray, Türk Telekom Arena’daki ilk maçında, Hollanda devi Ajax’ı ağırlayacak. Karşılaşmanın saati ilerleyen günlerde açıklanacak.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Mayıs 2013
Yükleniyor...
- Tarihi açılış Smart'ta Forum Tarih
2013 Yılı Okul Açılış Tarihi Güncel Bilgiler 13 Eylül 2012
2012-2013 okulların açılış tarihi Etüt Merkezi 12 Eylül 2011
2012 İlköğretim Açılış Tarihi Bilgi Rehberi 9 Temmuz 2011
2012 Okul Açılış Tarihi Etüt Merkezi 30 Nisan 2011