Tarih hayal mahsulü olamaz.tarih yazarken gerçek olayları bulmaya çalışmalıyız

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Sitem tarafından 9 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Tarih hayal mahsülü olamaz Tarih yazarken gerçek olayları bulmaya çalışmalıyız anlamı

Tarihte her şey bir olaya yani bir olguya dayanır.Fakat tarih daha sonradan değişerek efsane halini alabilir yada abartilabilir.

Tarih yazarken gerçeklerden yola çıkmalıyız.Hayallerle tarih yazılamaz, tarihte herşey doğru ve yaşanmış olmalıdır..

2. Tarihte her şey bir olaya yani bir olguya dayanır.Fakat tarih daha sonradan değişerek efsane halini alabilir yada abartilabilir.Tarih yazarken gerçeklerden yola çıkmalıyız.Hayallerle tarih yazılamaz, tarihte herşey doğru ve yaşanmış olmalıdır.. :DD

3. tşk ederim çok yardımcı oldu

4. Cevap: Tarih hayal mahsulü olamaz.tarih yazarken gerçek olayları bulmaya çalışmalıyız
    Tarihte her şey bir olaya yani bir olguya dayanır.Fakat tarih daha sonradan değişerek efsane halini alabilir yada abartilabilir.Tarih yazarken gerçeklerden yola çıkmalıyız.Hayallerle tarih yazılamaz, tarihte herşey doğru ve yaşanmış olmalıdır..

5. Tarihte her şey bir olaya yani bir olguya dayanır.Fakat tarih daha sonradan değişerek efsane halini alabilir yada abartilabilir.Tarih yazarken gerçeklerden yola çıkmalıyız.Hayallerle tarih yazılamaz, tarihte herşey doğru ve yaşanmış olmalıdır..

6. çok teşekürler ödevimdi sayenizde yapabildim. :)

7. çok teşekkür ederim ama ben burdan şimdi hangisini yazıcam bir türlü karar veremedim çok var.

8. Cevap: Tarih hayal mahsulü olamaz.tarih yazarken gerçek olayları bulmaya çalışmalıyız

tşkkürler

9. Çok TEŞEKKÜR ediyorum... _KURBAN BAYRAMINIZI KUTLUYORUM_

10. dayım çok sağol. allah bereket versin:D

11. çok teşşekür ederim çok yardımcı oldu

12. teşekkürler çok işime yaradı sağolun :D

13. tşk çok yardımcı oldu

14. Çok lazim oldu

15. Cevap;Tarihte her şey bir olaya yani bir olguya dayanır.Fakat tarih daha sonradan değişerek efsane halini alabilir yada abartilabilir.Tarih yazarken gerçeklerden yola çıkmalıyız.Hayallerle tarih yazılamaz, tarihte herşey doğru ve yaşanmış olmalıdır.. :DD

16. çook teşkürler kitabı tamamlamamda yardımcı oldu saygılar...

17. Çok saol sizin sayenizde sosyal performans ödevini tamamladım

18. Tarihte her şey bir olaya yani bir olguya dayanır.Fakat tarih daha sonradan değişerek efsane halini alabilir yada abartilabilir.Tarih yazarken gerçeklerden yola çıkmalıyız.Hayallerle tarih yazılamaz, tarihte herşey doğru ve yaşanmış olmalıdır.