Tanrı Nerede

'Eğlence' forumunda Erkan tarafından 10 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Mahallenin iki afacan kardesi tüm mahalleliyi biktirmis. Sürekli ana-babalarina sikayet geliyor mahalleliden. Kirilan camlarin, kuyruguna teneke baglanan kedilerin,lastigi indirilen arabalarin sorumlusu hep afacan kardesler.
    Ana-babasi usanip bu durumdan kilisenin papazina anlatirlar durumu ve yardim isterler. Papaz "gönderin çocuklari konusayim" der.
    Çocuklari gönderirler. Papaz önce büyük oglani çagirir. "Söyle bakiim evladim,Tanri nerede?". Çocuk susar. Papaz tekrar sorar:"evladim söylesene Tanrimiz nerede?". Çocuk susmaya devam eder. Papaz israrla sormaya devam eder, çocuk susmaya.. Sinirlenir Papaz,"konussana be çocuk nerde Tanri?".
    Çocuk aniden firlar,kiliseden kosarak kaçiyorken seslenir kardesine "kaçalim çabuk!". Eve giderler,odalarina çikip kapiyi iyice kapatirlar,küçük oglan sorar büyügüne "neden kaçiyoruz?" Büyük yanitlar:
    "iste simdi hapi yuttuk, Tanri kaybolmus bizden biliyorlar!!!"

2. Cevap: Tanrı Nerede

:D:):D

3. Cevap: Tanrı Nerede

30 yıl önce çocuklar hergün bir yaramazlık yapardı ama şimdikiler sokakta oynamakta zorluk çekiyor.

Kahramanlarımız, her yapılanın kendilerinden bilinmesinden sitemkarlar.

4. Cevap: Tanrı Nerede

Ayyyy birden kendime benzettim yav bu zavallı çocukları :f106: :f106:

5. Cevap: Tanrı Nerede

Oy kıyamam:))yaramazlık yapsalar dahi ne kadar saf ve temiz kalpleri var:f63:

6. Cevap: Tanrı Nerede

Süperdi yawww. Çocukların durumuna üzüldüm adları çıkmış dokuza inmez sekize artık...

7. Cevap: Tanrı Nerede

:d:d :))))