Tanrı erkeği yarattı

'Sosyal Konular' forumunda HazaN tarafından 25 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Tanrı eşeği yarattı ve ona dedi ki: "Sen bir eşeksin. Sabahtan akşama kadar yorulmadan, yakınmadan çalışacaksın ve ağır yükleri sırtında taşıyacaksın. Ot yiyeceksin, az akıllı olacaksın ve 50 yıl yaşayacaksın"
    Eşek cevap verdi: "50 yıl böyle bir hayat için çok çok fazla, lütfen bana 30 yıldan fazla verme!" ve böyle de oldu...

Sonra Tanrı köpeği yarattı ve ona dedi ki: "Sen bir köpeksin. İnsanların mallarını koruyacaksın, onların en yakın dostu olacaksın. Geriye kalan artıkları yiyeceksin ve 25 yıl yaşayacaksın." Köpek cevap verdi: "Tanrım, 25 yıl böyle yaşamak çok fazla. Bana 10 yıl ver yeter" ve böylede oldu...

Daha sonra Tanrı Maymunu yarattı ve dedi ki: "Sen bir maymunsun. Ağactan ağaca salınacak ve bir aptal gibi
    davranacaksın. Insanları eğlendireceksin ve 20 yıl yasayacaksın". Maymun cevap verdi: "20 sene dünyanın
    palyaçosu olarak yaşamak cok fazla. Bana 10 seneden fazla verme". Ve böyle de oldu...

En sonunda Tanrı erkeği yarattı ve ona dedi ki: "Sen bir erkeksin. Dünyada yaşayacak tek rasyonel düsünen
    canlı olacaksın. Diğer yaratılmıslara zekanı kullanarak hükmedeceksin. Dünyayı yöneteceksin ve 20 yıl yasayacaksın." Erkek cevap verdi: "Tanrım, erkek olmak icin 20 yıl yetmez. Lütfen bana eşekten artan 20
    yılı, köpekten artan 15 yılı ve maymunun 10 yılını ver."

Tanrı bunu kabul etti ve erkek 20 yıl erkek olarak yasadı sonra evlendi ve 30 sene sabahtan akşama kadar çalıstı ve ağır yükler taşıdı. Sonra çocukları oldu ve 15 yıl evi korudu, aileden artanları yedi. Sonra ilerleyen
    yaşında 10 yil aptal gibi davrandi ve torunlarini eğlendirdi. Bu bugune kadar boyle geldi...

2. :))))))))))))))))))))))hazan feminizm tepelrde galiba çok güldüm ya tşk

3. Ben bunu daha önce okuduydum iste... ;) :

Ohhh..., nasilda bozdum ama?? :f196:

4. Bir bayan olarak bunu "erkekler sizin bölümünüz"e ben attım
    ohhhh canıma değsin Cossack :f31:

Meral hanım napiim baktım erkeklerin kendilerine faydaları yok bari onlar için bir iyilik yapiim dedim :)

5. Ehh bunun bayanlar bölümüne bir yansimasi olacaktir belki de..., bilinmeeez. :f20:

6. :f106: :f106: :f106: Hazancımmm daha önce okumuştum ama yine zevkle okudum :f106:

Paylaşıma tşkler :f97:

7. Açıkçası bir insanı hayvanlarla kıyaslamak üzgünüm çok yanlış
    bay yada bayan hiç fark etmez inasanı hayvanla kıyaslamak gibi birşey bu
    unutmayınki eşleriniz erkek hayvan değil ve dünyaya getirende siz bayanlar...

8. :) :) :)

Daha önceden bilirim bu hikayeyi ama güzel hatırlatma oldu teşekkürler arkadaşım..

9. :f20: erkekleri doğurmaları için kadınlara kaç yıl verilmiş acaba merak ettim araştırıyım bari

10. ben anlamam kendimi yaşımı yaşamak istiyorum yok ondan al yok bundan al çok kızdım he hazannnn

:f196: :f196: :f196: :f196: :f196: :f196: :oops:

11. Aşkolsun Disco kızdın heee bana
    tamam ağlıyorum bende sanırdım ki burda herkes kızar bana ama bi disco kızmaz
    anlar yazdıklarımın şaka olduğunu içlerinde kötü niyet olmadığını, ahaaaa bak ağlıyorum :(

12. Altta kalınırmı canım :) Feminist Hazann seniii yaprak sarması yapçaktımda tuttular şimdi pişman herkez :)

13. harikasın hazanım ama kadınlara tehlike yakında dikkatli olalım :f106:

14. benimde daha önce okuduğum bir yazıydı paylaşımın için teşekkürler hazan

15. Yaprak sarmasımı :f73: :f98:

16. :f30: :f30:
    Erkek olmama rağmen yine de güldürdün beni.
    Ama sansür yapmadan yazsaydın keşke :f30:
    Senin bu konu bana başka bir şey hatırlattı,
    Ben de hemen onu atayım bari :f40:

17. Eco

Eco

:f20: ;) : biz erkekler olmasak,siz bayanlar ne yapardınız acaba????