Sweeney - Linda Howard

Konusu 'Kitap Tanıtımı' forumundadır ve HazaN tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. HazaN Admin

  Linda Howard Sweeney
  Sweeney kitap tanıtımı


  Otuzlu yaşlarında olan yetenekli ressam, Paris Sweeney herkesi kıskandıracak bir başarıya imza atmıştı: Çalışmaları New York'un en seçkin galerisinde satışa sunulmuştu ve popülerliğinin zirvesindeydi. Hayat güzeldi ve Sweeney'in tercih ettiği anlatımla, memnun ediciydi.
  [​IMG]
  Sonraları Sweeney'nin rüyaları ıslak, etkili ve renklere bulanmış içinde büyüyen huzursuzluğun yansıması gibi rahatsız edici olmaya başlamıştı. Bu sırada, Sweeney aniden kendini milyoner Richard Worth ile arzu dolu bir gecenin ve ilişkinin içinde buluvermişti. Şimdi Sweeney için gerçek tehlike onun en son beklediği yerde gelişiyordu, tablolarında.

  Coşkulu bir boyamanın ardından ancak kendine gelmişti ki, Sweeney şiddet dolu bir resim yaptığının farkına vardı bir cinayet sahnesiydi. Birçok kere içgüdülerine karşı gelerek tuvalin başına döndü ve her seferinde bir ayrıntıyı tamamladı. Yaptığı tablo gerçek hayattaki katilin yansımasıydı ve Sweeney şüpheli durumuna düşmekteydi. Attığı her fırça darbesiyle kendini bir cinayet davasının içinde bulma riski artmaktaydı. Ve duyduğu her arzu, buna Richard'a duyduğu açlık da dahil katilin maskesini düşürmeye çalışırken şüphe doluydu.


Benzer konu başlıkları: Sweeney Linda
Forum Başlık Tarih
Hz.Muhammed (sav) Veda Haccı Kaç Yılında, Hangi Tarihte Yapılmıştır 5 Ağustos 2014
Kısaca 2013 Yılında Kaybettiğimiz Ünlüler 9 Şubat 2014
Magazin haberleri 2014 Yılında hangi diziler bitecek? 11 Ocak 2014
Bebek Bakımı 2014 Yılında Doğacak Bebekler İçin kız ve erkek isimleri 18 Kasım 2013
İslami Bilgiler Hicret Nedir Kaç Yılında Olmuştur 3 Ekim 2013