Sürgün Mağarasına Giriş İçin Yapılması Gereken Görev !

'Oyun Bölümü' forumunda *JustHappy tarafından 27 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Merhabalar arkadaşlar. Sizlere elimden geldiğince yardım etmek istiyorum. Sürgün mağrasına girmek için yapılması gerekilen görevi Ekran görüntüleri ile anlatacam.

  Sürgün Mağrasına Girmek İçin Yapılması Gerekilen Görev

  Öncelikle 1.köyde bulunan Seon-Hae buluyoruz. Üzerine bir kere tıklıyoruz. Bize görevi veriyor.

  Vermiş olduğu görev ise, Doyumpaperde "6 adet Fosil Gözyaşı" ve "4 adet Obsidyen" taşını bulmamızı ister. Doyumpaper'e geldiğimizde haritamızda bir kaç yer işaretlenmiş olur.

  Fosil Gözyaşlarını haritada işaretlenen yerlere giderek bulabiliyoruz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Bu şekilde 6 adet Fosil Gözyaşını topluyoruz. Sıra geldi 4 adet bulmamız gereken Obsidyenlere. Obsidyen bulmak içinde arkadaşlar Işınlayıcının oralarda çok bulununan " Alev" slotlarını kesiyoruz.

  [​IMG]

  Şimdi görevde de belirtildiği gibi 1.köye gitmemiz isteniliyor. Birinci köye gidip görevimizi teslim ediyoruz. Bize ikinci bir görev veriyor.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Bizden istenilen görev; Kızıl ormana gitmek ve orada işaretlenen yeri bulmak. Sağ üste bulunan haritayı " - " tuşuna basarak uzaklaştırabiliriz ve rahat bulabiliriz işaretlenmiş yeri. İşaretlenmiş yeri bulduğunuzda 2-3 saniye bekleyin ve Sol Tarafta Yeni Görev Sayfası gelir. O sayfaya tıkladığımızda bize " Kan Damlası " verir. Tekrardan 1.köye dönmemizi ve görevi Seon-Hae teslim etmemiz istenilir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Görevimizi başarıyla tamamlamış oluyoruz ve Seon-Hae bize "Kan Taşı" veriyor. Bu "Kan Taşı" ile Sürgün Mağrasına giriş yapabiliyoruz.

  [​IMG]

  Almış olduğumuz "Kan taşı" ile Sürgün mağrasına giriş yapabiliriz. Bildiğimiz üzere bundan bir kaç ay önce Birinci köye Koe-Pung gelmişti. Şimdi oraya gidip Sürgün mağrasına giriş yapabiliriz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Ocak 2014
Yükleniyor...
- Sürgün Mağarasına Giriş Forum Tarih
Mahidevran Sultan Ne Zaman Neden Sürgün Edildi? Osmanlı Tarihi 16 Şubat 2013
sezai karakoç şiiri sürgün ülkeden sözleri En Güzel Şiirler 1 Ekim 2012
sezai karakoç sürgün ülkeden başkentler başkentine şiiri Karışık Şiirler 30 Eylül 2012
Halikarnas Balıkçısı Mavi Sürgün Kitap Özeti Kitap özetleri 28 Ağustos 2012