Süper Sözler 2011

'Güzel Sözler' forumunda MisLinA tarafından 5 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. süper sözler anlamlı

♥ anlat yüregime damlat gözyaşını, alma ahımı, anla parmak ucumda acı, bu kacıncı suskunlugum, tebessumler yalancı, kanattıgın yeter artık acma yaramı.

♥ kıymet bilmeyen kalbe sevgim haram yolunu bekleyip gelmeyene yazıklar, sevdim deyipte aldatana lanet, beni sonsuza kadar sevene bu canım kurban olsun.

♥ bizim kavusmamız bize baglıdır her yokusun sonu düze bağlıdır her baharın sonu güze baglıdır hayatım verdigin söze baglıdır

♥ Bu masaLar boş kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara birşey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar

♥ Aklıma yar gelir feleğim şaşar, öyle bir hasretki içimden Taşar, Bu gönül En fazla 3 Gece yaşar, EceLe Bırakma gel al Canımı, kimseye Bırakma Sen al Canımı

♥ Öyle bir aşk isterim ki hiç yaşanmamış olsun, Öyle bir söz söyleyeyim ki hiç söylenmemiş olsun, Öyle bir dert çekeyim ki çekilmemiş olsun

♥ Bende Mecnun'dan füzun aşıklık istidadı var
    Aşık-ı sadık benem Mecnun'un ancak adı var

♥ Özlemeyi sayende çok iyi bilsem de artık çok geç ne ben dön diyebilirim sana ne de sen dönebilirsin geriye. .

♥ Hafiften Bir Yağmur Ağlıyor Benimle..Bir deli Rüzgar saçlarımda, yalnızlıktan üşüyorumBulamayacağımı Bile Bile Yine Seni Arıyorum

♥ Benim için giden gider, gittiği gün biter!

♥ Zalimsin Ama Lazımsın Bana,Hainsin Ama Zaafımsın Anla...!