süper nickler

'Karışık Sözler' forumunda €rwA tarafından 13 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Dilimde ay tutuldu../..dilsizim

gitme gitme gittigin yollardan donulmez geri
    gitme gitme el olursun sevdigim, incitir beni...

Koca Bir Yokluktu Hissettiği
    Katıksız Saf ve Masum Bir Sevgiydi Kaybettiği
    Yalnızlığın Karanlık Dehlizlerinde Sıcak Bir Gülüştü Beklediği
    Asi Kırılgan ve Mutsuz.... Kaderineydi Aslında Bu "EFE"liği..

Ey Aşk ! Yarala beni... Dağıt bedenimi, paramparça olsun ...
    Yüreğimi tek kurşunla vur
    Vur ! İstiyorum... En kanadığım yerden vur beni.
    İki kere ölmem ki ...
    Ölürsemde; varsın olsun... Gözlerine göm beni

Yüksek Dozda Zehir Enjekte Ettim Kelimelerime
    Hepsi birer ölü artık . . .

Yazdıklarımı alınma sakın üstüne...
    Ruhu olmayan sözcükler ne ifade edebilir ki yüreğine?

Vahımı şarkı yaptım, dinledikçe ağladım, gözyaşım!...
    insan umudu taşıdı, kimisi kırdı umudu,
    lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu
    hepsi buydu.

....AnlATınCA bİLİrsİN esKİr YAşANanLAr,sUsaRIm OZmn DüŞLerİm bAşlAR...

Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık,
    Yaşantım, en hoş aydınlık içinde, karanlık!

!!..H€Rk€$ ßiR yA$** $€Ç€r v€ o $€çT!ğ! Ya$amIn ߀D€L!n! Öd€r..!!
    !!...߀n g!tm€y! $€çT!m...!!
    v€ $!mD! YaLnIzLıkLa öDüYoRuM...

Hep Acımı Çekecek Bu yürek
    Atmali Kalbime Güzel Bİr Kötek
    Dİnlemiyor Uslanmıyor manyak
    SUc bendeyse HErseyi Bİr ANda Yak siritik

Neyim varsa alıp götürsünler benden...
    Paylaşmaya hazırım inan...
    Bir tek seni paylaşamam...

HeR aŞk ArDıNa SaKlAr AcIsInI yA!... BeN aCıLaRa SaRıLdIm!... SeN yAnImDa OlMaYıNcA!...

Böcük Kafalı Şebeleq siritik

HuzuR İsyandA ...!!

sorarsam ne hissettiğini
    "belki"siz kalırım
    bilirsem ne düşündüğünü
    "keşke"m olur bir tane daha
    oysa ben yaşayamam "belki"siz
    ve sevmem "keşke"leri

Gidiyorum demeden gidişim varya süperdi. O surat ifaden görülmeye değerdi. Nasılda vurdum sana tekmeyi Mor da güzel yakıştı unuttum seni...

уσкℓυğυη ανυçℓαяıм∂α ¢αм ραяçαѕı ... ѕıктıкçα ανυşℓαяıм кαηıуσя, ¢αηıм α¢ıуσя !!!!

Ήәяşәγ ỶạĿạи ọĿsạ вịĿә әи qsĿ »AşK zọя ọĿạиdịя …‼

2. Cevap: süper nickler

Sen en guzel Duygularin KATiLiSiN !!......

...gülü$ ne$em değil gönül bucaklarımda harabeler..

canım yandığında birkaç hafta bağırdım,fırçayı elime aldığımda ilkin anılarımı boyadım,gelecek adına hiçbir resmi dökemez parmaklarım,içimde iyiliklerimin dedikodusunu yapan şeytanlarım....

€n iyiSi yannızLık o ßeni hiiÇ terKetmedi..

ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!

Sensiz ßna düşman qeCen her zaman

éskidéN ALi Ata ßakaRdı $imdi kaRıYa Kıza.I$ık $üt İçérdi $imdi Vodka RédßuLL.İpék İpi TutaRdı $imdi S2 ...

/x/ n bnm kimsei tanıma gibi bi derdim ne de kimsenin beni tanıma gibi bi lüksü wardır..!!!

/x/ ÇözeMediğiM DenkLemLerin...ßiLmediğiM ÇözüMLeri Gißisin..!!

KaranLık $art Ko$mu$ YanLısLıqı ßana.Aynama ßaktım Yiné Kimsé Yok.ßi Kıs Sadécé Vé ßi Kach Su DamLası...döküLür yéré kırmızı kan soqukta! kimin umrunda..??

Rüzqar aLır qötürür ßéni sonsus karanLıqa.Canım yanar chıqLıkLarLa.Ama hich acı yok! Üzméz ßéni aqLamak. ALı$mı$ ßédénim sonuchta!

ßir damLa qöz ya$ı dénizdé kayßoLur,unuturum ßén hér$éyi,acı chékmémi??Ah kimin umrumda!Sadécé kéndimi istiorum ßén.yanmaz yüréqim ßu $ékiLdé....

kadéri dü$ün, yaptıkLarını sonra??qit vé aqLa...!!!

ßir Kéré qittin Ya Artık ßin Kéré Dönséndé ßo$...Sén ßéndé ßittin Artık Ömrüncé Sévséndé ßo$...!

HayaT asLında basiTTir ..
    Zor qéLirSé ßas-ittir .
    0 da oLmadı Ha S*Tr .. xP

1 ya$imda bibéron icin aqLardim,
    5 ya$imda $ékér icin aqLardim,
    $imdiysé A$kim icin aqLiyorum !:[

Chok ßıktıysan Hayattan ßir mézara qit ÖLüLér ii ßiLir Yashamak qüséLdir..

Né masaLım , Né Dé ßir shiir.. KéLiméLéré AnLam YükLéméktén Vasqéchtim.. AnLatasım Yok , AnLayasım Yok. séndé ßéndé Artık
    ÖyLésiné ßirisin ishté.

߀nimm farkImm ßurdAa ßa$LıyOrr; séviLmédiqim anDa déqiL saYqımIı kAyßéttiqiNN andA ßitérsiNN..

ßéN sénsiz ßir Hichsém séndé ßénsiz ßir Pichsin

kimé né karman corman hayatımdan kimé né yaLan doLan masaLLarımdan bén mutLuysam

SusuyoruM ArtıK Daa FazLa ßatmamak İchin KaranLıına Ama Tutamıorum KaLbimin İncé ChıqLıkLarını YavA$ YavA$ Saqır OLuorum YokLuunLa**

Bir kach damLa qözya$ı akar qözümdén ama napabiLirim ki bénimdé ruhum kayıp hayatın ichindé kaLbim kırık param parcha bir haLdé ama karanLıqın $artı budur mutLu oLmaLıyım béLki dé

YaLnızLık qüLümsér ék$i ék$i suratıma bén yaLnızkén vé aqLarkén démékki yaLnız déqiLmi$im kéndimi yaLnız sanırkén

Kötümsér ßir $ékiLdé ßakan Yok ßana KaranLık ßakar Ama O İidir AsLında Chünkü Dü$ünmé Fırsatı Vérir İnsana..!

Liieвe fängт мiiт мѕn αn..geнт мiiт cαм & мαiiLen ωeiiтeя & edeт мiiт вLσcкiieяυng..

нiiçвiiя iinѕαnα 3. şαnѕιnι νeямe .. 2.de кαL

Liike the Liieяяaiins

Want you Be my bad boy be my man be ma weekend lover but don’t be my friend

You can be ma bad boy but understand that I don’t need you in my life again

I вαd вσчs.«3(6)

вαd giiяL.«(6)

recep ivedik nickleri

Gonuşma leyyyn

bana bi coker versene.

salihh abiii sen fakeboka üye misin?

çimlere basma konan çimleri eziyorsun

gompleksliyim ,
    agresifiimmmm.

benim böyle durduğuma bakmayın içime girdiğiniz zaman kedi gibi bir insanımdır

pala remzi çok gonuşuyon suus leeeyn

3. Cevap: süper nickler

eLLEriini biRak AvucLarimDa kaLsiN sen oL YaniimDa yiLlAr ómRúMú CaLsiin..

Kimİ aSkere gİder kİmİ Rast gehLe bİz aSkerden gehLdİk Şimdİ hayat terS geLe ^^ana^^ benİ aFFet hayat yaLLan dünya doLLan ^^baba^^benİ Üzme MekanIm yaLLan genÇLigim haram ^^abi^^benİ üzme arkadaŞım SathTE kIz arkadaŞım kahbEEE oLmuŞŞ

**кöşєує σтυямυş єѕяαя çєкєη,çαяşαƒ ραкєтι ¢євιη∂є gєzєη,¢αηı ѕıкıℓ∂ıмı α∂αм кєѕєη αşιк göяüяѕєη вєη! нαтιяℓα

**уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕ вєη çєкιℓιяιм…

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

**кαℓıη кαℓıη кıя∂ıℓαя , ιη¢є ιη¢є ѕαя∂ıℓαя , ∂єяιη ∂єяιη çєктιℓєя , вιя кöşє∂є öℓ∂üℓєя . єѕяαя'∂ıя ∂є∂ιкℓєяι , ∂υмαη∂ıя çєктιкℓєяι , çσк нσşυмα gι∂ιуσя уαρışтıя ∂є∂ιкℓєяι.

**ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızı..кαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı. αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızı..ßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı...

**вιя zαмαηℓαя αя∂ıη∂αη ßαкαя αğℓαя∂ıм $ιм∂ι ∂öηüρ αя∂ıмα ßιℓє ßαкмαм вιя zαмαηℓя υğяυηα ∂üηуαℓαяı уαкαя∂м $ιм∂ι $єяєƒѕιzм кιвяιт ßιℓє çαкмαм

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

- £ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

Bu HaYa† ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri

K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?
    bzeN soNLr başLNqıçtıR kaçışLrsa kurtuLş..geRide kaLaNLrı çöP die aTmışım bN köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN
    ζάŁ!мѕіи aMa Laz|мSıй вaЙa hάίлѕїй aМά zάaFιМѕΊή ΆΝŁA

bu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

' Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM..!

ésKı yeRıN| kaLbımDe aRama...ѕéη qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN...!!!

maDemkı ermeNısın bır kere werméLısın madeMkı ruMsun bırak ıcınDe duRsun maDem kı TürKsun gosTer urKsun

olmuş ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı

yaşamak buysa üstü kalsın

her sabah doğan güneş bu sabah doğmaz oldu ellerim ellerinden kayıp giden yıldız oldu görünce ışık saçan o gözler yaşla doldu ağlama duymaz artık bi varmış bir yok oldu

oturup anlat desen söyleyecek bir sözüm yok nerelerdeydin desen var olduğum bi yer yok

s£vméy! b!LmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞ!

ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм ...

"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη
    вιℓє є∂ємєzѕιη...!"

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
    єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя".

"gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм."

Senı Seven KaLbe Zulum Et Et Edebıldıgın KadaR butun yoLLar Senın Olsun Gıt gıde Bıldıgın KAdar

b£ni unuTsUn DéMiŞsİn HiÇ DüŞüNdÜn mÜ? HaTıRLaMaYa dEğEr MİsiN?

Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn...?

kalbimde herkes engelli bitek sen onlinesin
    a$q qötü ßi $aqa....^!

' üzqünüm sénin yériny tıpky sénin qißy 1iyLé doLdurdum

' Hérqün kan akıtsada qörméz ßu qözLérim sén qéßéréné kadar.. cok susasamda kanımı akıtır içérim kanana kadar!!..

' Séndén Adam OLmas Ama Sénsis Dé OLmas..!

' KaLßim Artık Sıradan ß1r İch Orqan..!

' Hich Kimséé MuhtaJ DéqiLim. én kraL'ıny ßiLé Syktir édérim..!

' ßénim OLan ßénimdir. ßa$kasında qördüsén Vasqéchmi$imdir. qéri Dönü$ü ßénsisLiktir..!

' ßén ß1r Masa OLsadım Daa İ$é Yarardım..! x)

' KadéhLérimy Sénin Adına KaLdırdm Dün qéJé. SaFa$a qiddm Kéndy MévkiLérmdé Até$ Achtm Kéndmé.!

' N Chok Öqréndy ßu qönüL, N Chok Yandy. Hér déFasında ßu Son Sandy Ama ALdandı..

' ß1r Péry Ösqürdür Onu Tutamassın. ßéndé Péry OLmak İstérdim. Hayat ßény Dé ÖséL Fé SaF KıLsın..

' én qüzéLi dé n ßiLiosun mu ßén saa méjßur diiLim artık

' qunahımı aLa aLa ßItırdıNız oLéyY. ! x)

' ß.ka qidérsé i$Lér syktir éd qidsin

' Né İsTanßuL 1 Déniz Né Sén 1 qémi ßu kaFayLa qidéRsén cOk sykérLéR séNi...

' haLa ßénmLé oLmana raqmén ßa$tan ßéri yaLnızım...!!

' $!mdi qéridé ß1raktıqın hayat tarafından ßaqLandım..!!<3

' haYat ßéNdén aLdIkLarInI néRéné SokucaksIn..?!

' ßén séni ßöyLé tanımadım.koLpaLa$ma kéndin oL ßiraz..!

' Né Icérséniz Icin, Né Yaparsanız Yapın. ßénim Kafama ULa$amassınıs..!

' ßén ßÖyLé déqiLdim né zaMan kayßoLdum...RüzqarLa dAns édéRdim né zaMan savruLdum..!!

' ßi qün ßu aptaL Yérdn uzakLa$maı Dü$ünrSém yanma aLcaım Ték ki$i SénsN!!!

' Né KaLdıı ßak éLLérimdé! ßİLiyorumm qüLüyorsun! Hér adımım daha Dériné, ÖLÜYORUM

' Kayßéttim akLımı , ßana müsadé..

4. Cevap: süper nickler

' yüzümé yapı$mı$ ßu yaLanın izLérini hanqi makyajLa kapataßiLirsin

' saLakLık doqu$tansa qizLéméyin ßırakın daqınık kaLsın

' qooqLé'a ßaktık ßéyéféndi. Siz ßir hiçmi$siniz...

' ßi avuç kaLp yétér yaLnzLıma...

' kndmi sıradan ßi saat oLrk hisédiorm...zamanın knDysym sadécé qéçiOrm..

' ßéni sévdiqiné tékrar inandıraßiLirmisin..?

' HyR iStéMém ß1R ßa$kSnı YaLnazda Ayaqa kaLkaßiLirim..!

' Sénnn Duyduqum én qüZéL CümLénin én qüZéL Öznésisin <3

' Hér $éy qizLi ya$anr! Taßı yasanıcak séyLér warsa

"Kéfénlédim Masala Ait Ne Varsa..Gömdüm Onca Yaşanmışlığı Karanlıklara..!"

isteme ßeni ; YasakLarLa ßogu$urSun, EngeLLerLe DoLuyum...

' iLk deFa inaNıR oLduM aşKa , oDa baNa daRbesiNi vuRdu..baK şiMdi yaRım kaLdıM yiNe..biLeMeM beLKide 0 böLe MuTLu !!!!!!

' düşüNmek zoR qeLdi daLdım yannızLıa..

' €n iyiSi yannızLık o ßeni hiiÇ terKetmedi..

' ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!

Bu sOndu// dünyamda Séndén kaLan hiçbi$éyé yéR yoq Artıq ..! ho$çaqal alı$qanlığım...]]Seni bıraqtıM[[

SaNa DéRdiMi anLatmk isTedm Sén kéNdiNi dinLédN..HakLıydıN..! chOk anLamLıydn..

' soNa saRan bozuK kasétLer gibi hayaT.. umuT yoK sénDén başKa..

haYalléRİm yK oLdu KoydUum YéRdé ykTu hçßiRi..!

Umut oLdukça héR yéNi qün Yéni ßir ßşLanqıçtR..

' güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

insanLıqK öLdü ..! katiLi ; menfaaT !

' yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn !

KenDimi KapaDım ßi odaYa ßitti aKsiyonLaRım,seN yoKKen yaNımDa DuRuR hayaTa daiR fonKsiyonLaRım

Hollywood kızLrı Hepsi Hikaye Bnm Gibi war mı Göstern 1 taneHiç bişy yapmsm da Tarh Beni YazR,TakıLp Düşersm olck o da nazaR [​IMG]

'beLki umrunda biLe deiL ama ben sensizLii sewmedim..

O $mdi çk uZkLaRda... yk hYtımda.. rüYaLrmDa..

Sén hç sévdiNmi !? Hiç séwLdinmi !? Kawuştm déRkn téRkedLdin Mİ !?

'a$k ciddi 1akıL hastaLığıdır..o yüzden ßen piskopatımm

koLay yoL yoq oLmaya giden,ağır ağır yoLa dönüLür eLßet..

yüxek doz a$k aLıp ßurda mutLu öLsek ya..
    YeteR ßu Defa ßu i$ ßitioR ...a$k Dediğin Tuzak Canımı Yakıyor...

İstemek Unutmaya Yetmedi İstemek Seni ßana qétiRmedi...

Hiç Bishe SöLeme Duymam AnLamam Hayat ßir Mucize Dü$éR Zaman Zaman...

ßu MuduR ßana Reva qöRdüğün KimseLeR ßiLmez ßu ßiR köRdüğüm!

HeR Zaman KaLßimde Ta$ıdım Seni KmseLeR aLamadı yeRini , oLmadı Senn KadaR kimse Sevmedi ßeni...[​IMG]

ayLaR yıLLaR geçti Seni ßekLioRum haLa içimde ßir umut ta$ıyoRum..

Ne kadaR isteRdim Yanında oLmak ,Sana SaRıLmak ,qözLeRinin İçine ßakaRak Seni SeviyoRum Demeyi Ne Çok isteRdim ßiR ßiLsen...

iLk qöRdüğüm anda Sana a$ık oLdum qözLeRine ßaktığımda Kendimi ßuLdum...Tek ßiR enqéL vaRdı ßenden Çok Uzaktaydın!

PenceReden ßak Yine MuzuR keDim qéL Yine eLmA $ékéRi ßak YaLnızım Yine...

Uunutmadım Unutamadım dinmedi fıRtınam İçimde ... ßa$ ucumdaki Resmin DuRuoR aynı yeRinde...

Sen qideLi ßu a$ktan kaLßimLe HaRpteyim!

Seni AnLaTTım SayfaLaRca ßende kaLan Neyin vaRsa

anLamLı Ama TaRifsiz Neden?

ARdından Ya$ dökeLim Sen ßizi Dağa Ta$a SoR.. UğRunda Can veReyim Sen ßeni TopRağa Koy.!
    BİLSEYDİM RUHUNUN SATILIK OLDUGUNU SANA EMEK VERİRMİYDİM..BİLSEYDİM ELLERLE ZEVKTE OLDUGUNU SANA SONUM DERMİYDİM..
    -AŞK SANA GÖRE SAVAŞTI SANKİ BİLMİYORSUN KAZANAN OLMAZ KAYIPLARIN KALDI BENDE HOŞÇAKAL BİLE DEMEDEN GİTTİN..
    -NEREDE KALDI HAYALLER NEREDE KALDI O SÖZLER GÜN GEÇTİKÇE TÜKENİYORUZ HASRETE YENİLMİŞ SEVDAM..
    -BİTECEK ELBET BU ÜZÜNTÜM GEÇECEK KANAYAN YARALARIN İZİ AMA SEN ÖLENE DEK UNUTMA SAHTEKAR BİR KALPLE YAŞANMAZ..
    -GÖZLERİM GÖRMESEYDİ SENİ..ELLERİM TUTMASAYDI ELLERİNİ..ŞU KALBİM BIRAKMASAYDI KENDİNİ YALANLA DOLU AŞKINA..
    -TUT ELİMİ SIMSIKI TİTREME KIYAMAM SANA GÖZYAŞIN GÖZYAŞIM OLUR KARIŞIR İSYANA..
    -SAKIN BÜKME BOYNUNU KÜSME HAYATA BEN VARIM BUNDAN SONRA YEMİNLİYİM SANA..
    -VARLIĞINDA YÜZÜM GÜLMEDİ YOKLUĞUNDADA GÜLMEYECEK BEN SENİ SEBEBİM BEN SENİ ÖMRÜM BİLMİŞKEN BEN KENDİMİ SANA ADAMIŞKEN MEĞER BİR Ş..... SEVMİŞİM..
    -VARLIĞIM VARLIĞINA..AHH BU CANIM CANINA..NEFESİM YOLUNA UĞRUNA FEDA OLSUN SANA GELEN BANA GELSİN...
    -BEN YANDIM SEN YANMA DİYE KAHROLDUM ÜZÜLME DİYE..TÜKENDİM SEN BİTME DİYE ELLERİNLE TÜKKETTİN..
    -HAK BİLDİM CEZAYMIŞSIN..SEVAP BİLDİM HARAMMIŞSIN..ELLERLE GÖRDÜM YA SENİ SEN EN BÜYÜK YALANMIŞSIN..
    -ALDATTIN ZALİM HAKETMEDİM..
    -SÖYLE SATILIK AŞKININ FİYATI NE ???
    -OYSA SEN KANSIZ KALPSİZMİŞSİN BENİ EN OLMADIK ANDA YAKIP KÜLLERİMLE KALBİNİ SÜSLEMİŞSİN..
    -OLMAZ OLSUN AŞKINDA SEVGİNDE YERE BATSIN SAHTE GÜZELLİĞİNDE..DÜŞMAN BAŞINA BİLE DİYEMİYORUM SENİN ALDIĞIN HER NEFES CEHENNEMLİK..
    -GEÇMİŞİMİ ÇÖPE ATTIM KÖPEK OLAN BUYURSUN KARIŞTIRSIN...
    -BİR ZAMANLAR SENİ HERKESDEN ESİRGERDİM..ŞİMDİ HERKESE BAĞIŞLIYORUM..
    -SEN SENİN GİBİLERE LAYIKSIN..YALANCILARA..BENİM YÜREĞİM BİR NUMARA BÜYÜK SANA..

5. Cevap: süper nickler

mAdEm UgRuNa oLeMiYoRsUn Ne dEmEye AsIgIm DiYe OrTaYa cIkArSIn Ki...

Sevdigim uzak durma.. Al canim senin olsun!!

Anlamasın Yar Seni Secti Bu Yurek

Caresiz Bitik Sen Anla Aska Yenik

Sevdalar Senin Olsun Umutlar Seni Bulsun Ben Sensiz Caresiz Yorgun Haklarım Helal Olsun

Bir Gün Karsıma Cıkacaksın Gözlerin Dolacak Deliler Gibi Aglayacaksın Yagmurdaki İlk Buseyi Yuregımdeki O Buyuk Sevgiyi Asla Unutamayacaksın Cünkü Bende Seniii.....!!!!!
    Unutamadım Seni Bir An Bile Gözler Gördü Seni Baska Biri Sen Mutlu Hayat Dolu Yüreğim Unut Onu..!!!

Yalan olan bir tek şey varsa oda sana olan güvenimdi!

tasinmayacak yükler yüklüyor omuzlarima seni sevmek.. zorlaniyorum seni yüregimde tasirken..belki de bu yüzdendir son günlerde sik sik aglamam...ınan seni sevmek çok güzel;her ne kadar zor olsa da...

Sök kalbimi yerinden bak içine, gör seni nasıl sevdiğimi, Umutların tükendiği yerde, ... Kaderimin gülmediği yerde, ben ölürüm gör sevdiğim. ...

Ben seni öyle sevdim üstüne alınma sebebi sen değildin. Seni ben sevmek istedim diye sevdim! Sevmek için seni seçtim, pişman da değilim! ...

SEVDIGIM Seni severken sensiz olmak Bir ölüm gibi sevdigim Yoklugunda sabahi getirmek Inan en zor sey sevdigim Ne zaman biter bu hasret bilemem ...

Seni AnLatacak Şiir Yazamadım Yine
    Dünyanın 1000 kahrını çektim Sensizlik Bana Göre Değil Asla Durmadı Gözyaşım Bak Birtanem Gel Başını Omsuma Yasla !

Sonların Başladığı Yerden Başlangıçların Son Bulduğu Yere Gidiyorum

( ¹7 ) Isteyen DeğiştrebiLir Kafasına Göre ..

OdaMıN HayaLetisin,SessizLiqine A$ıqıMM ...

Söz Bíttí // Kaç yaLancı yaz geçirdi buz kesti gönLüm !

DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ..

ßasitLer İftira EdeR ! / AcizLer Şikayet EdeR.! / AsiLLer De İdare EdeR..!

Bir GözLerim Vardı GözyaŞım KaLdı.. [​IMG]Son İLacım Vrdı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

Hayatın ayağına getirdiği Tüm fırsatları değerlendir..Çünkü ikinci bir fırsat içinn sen hayatın ayağına gider ve boş dönersin!

WeLcome To Darkness Life!

Daha boyun 1 karış...peşimde dolaşacağına otur dersne çalış..!

SessiZ Bir ürperiş HaLindeyim..Kimsesiz ve yanLızz Biryerlerdeyim

GözLerin beni kalabalıkta aramasın!! BiLki insanLarın olmadığı bir yerdeym!!

ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruhumun yolunda yolcuyum..

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin GeLince Hesap Vereceksiniz !!

Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana

ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere Isyan Edemem Artık

Sevgini Kıymet ßilene ver ! Ne Zor OL KırıL Nede Yumuşak oL EziL..

Bende Emanetti Sevdan Bir Armağan KabuL Ettim Ama İstedin Geri verdim..

ßiliyorum Senin Niyetin Benden Uzak KaLmak Yakıştımı Be GüLüm.. Bizi Böyle Arkadan VurmaK !

Masum Bir Günahsa Yaşadığım Gururumdan Susarım ..!

Bu Ne Bitmez AyrıLık Bu Ne Bitmez ÖzLem ..

BU DUNYAYA NASIL KAZIK ÇAKILIRMIŞ HERKESE GOSTERECEM... !

İşte Benim En Sevdiğim Yazıyı Paylaşayım

Hayranım sana sabrına
    Sakince karşımda durup meydan okuyan o tavrına ..
    Varlığına ...
    Biliyorum kurtarırsın beni sen herşyden
    Aşığım Senin aşkına ..

Tüm ÜmitLeriM SendeYDi..! // Her Zaman BöyLe OLmam Bence FaydaLan Bu DurumDaN [.....] !

ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..

sen kararlı ol, kararında arkanda olacak birileri hep olacaktır
    buna da güven...
    değil güneşin battığı ufuk
    cehenneme kadar seninleyim...

Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!!

ÖzneLerime Karışmadan GirebiLeceksen CümLeLerime,Kirpik ÜçLarımı IsLatmadan GidebiLeceksen ve Göz BebekLerime Çocuğun Gibi BakabiLeceğine Söz Vereceksen

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!
    Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

Kalbimin Yarısını,Gülüşümü,Güneşimi Alıp götürdü Şimdi Geriye Kalan Yarım Bir Kalp Ağlayan İki Göz Ve KaranLıkLar ..!

Yaşıyor Ama Uzaktaysam Senden Bilki Seni Hiç Unutmadım ! Ölüm Değilse Bizi Ayıran Yazık Olmuş Hata Yapmışız ..

Ben Seninle Karşılaşacağımı Bilseydim başka türlü Yetiştirirdim Kendimi ...

Şimdi öyle garip bir haldeyimki.. Kimse çözemiyor bu halimi. Susuyorum, çatışma oluyor. Oysa sdece susarak özlüyorum seni..

Zor.. geçmişi unutmak çok zor..beLLi bir şey oLmayacağı ne sen boşuna soru sor..ne de kalbini yor

BirbiriNe sırTını dnmüş iki yürek.. sen ve ben

nefretmiymiş içini karartan kıskançlıkmıymıs gözünü karartan..Bana karşı kininmiymiş ansızın seni benden alan..

Artık senin gibi şerefsizlere karnım TOK..Oyuna devam romeo..ama artık JuLiet yok!

Değişken bir dünyada, ben sabit kalıyorum. Herkes başka başka severken, ben yine seni seviyorum...

Ne Kanuni ne de Fatihim..Ama isTediğim kalbi fetheder ele geçirmesini biLirim..!

RoL değişimi yaptık sanırım..TerkeDen ben peşimden koşan sen..

Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL .!

Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık,Yaşantım, en hoş aydınlık içinde, karanlık!

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış...

biz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes..

Taş oLsan diLe geLirdin.! İşte öLe sewmiştm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmişsin, Geç Fark ettim...

Aşkmı Dedin Bana Saçmaladın Seni Seviyorum Diyene İnanma Yol Ver Beni En Son Bırakıpta Gidende Beni Herşeyden Çok SEverdi Boşver

Hayat Yollardan Çizilmiş Olsa bile bu Yollardan Birini Seçeceksin ! Seçdiğin Yolda öLüm oLsa biLe seLam Verip Geçeceksin !

Aşkıma Bir Ceza Ver kaLbim Seni Sevmesin Senin Yalan Aşkına Allah Muhtac Etmesin ..!

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim ..Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle Taş değilim sandığın kdr..

6. Cevap: süper nickler

Ne yalan sözler nede boş sevdaların kızıyız seviorum dediğimde tapmayı gülerken ağlamayı can yakanların canını almayı öğretti hayat..

Biz aşkı iki öpücük sananlardan değiliz sevdiğimiz için dünyaları yakanlardanız köşkten konaktan değil isyankar sokaklardan geldik tek elde 2 gül tutmayız sevdiğimize ihanet gibi bir ŞEREFSİZLİKLE sırtından vurmayız !

Biz Biz Olduqumuz Için SeviLdik ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz ! Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK ! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

MüsLümcüyüz JiLet Atarız BayrampaşaLıyız Can Yakarız aLem DedikLeri Buysa öLümüne İsyankarıZ ..!

Biri Gider Biri Gelir Hayat Hep böyLedir Vedalar Koysada Bazen Gitmek Gerekir MeseLe Beklemek,özLemektir ..Belki Ben yanıLdım Sonum DepresiFtiR !

Sevgiyi gostereceksin benim gibi Söylemek yetmez Gozlerinde olacak soylemek yetmez.Sevgi herşeydir, kalbe hapsedilmez. Seveceksin benim gibi ama buna senin yureğin yetmez !

Sensizliğin acısını sen nerden bileceksinki sen hiç sensiz kalmadınki

Bir destan yazar gibi gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice..!

Değişken bir dünyada, ben sabit kalıyorum. Herkes başka başka severken, ben yine seni seviyorum...

Eyy yar..'BAna senden,sana benden başka herkes yapancı,herkes el....

Kac Defa Attırdın Ki kaLbimi ?Bir Defada Durdurasın !!

İster Susar AyrıLık KonusmasıNı DinLersin..İster HayKırır AyrıLığa 1 Kez oLsn isYan edersN ..

ßendeKi aŞklar Pc kapanınca biteR !

ηє zαмαη gözℓєяιηιη ιçιηє вαкѕαм ; вιℓιуσяυм ιкιмιzι∂є αşαя , σ кαρıηιη αякαѕıη∂αкι мαѕαℓ....!

Anlam veremedim,veremiyorum insanlar yapiyor hep rol, iyiler sayiyor yerinde kötüler aliyor hep yol…!

Çıtıpıtı olgun olmuşsun,içini dışına vurmuşsun.DIŞINI SÜSLER,İÇİNİ TAKMAS OLMUŞSUN!.
    günLeя neкαdαя αcιмαѕιz σLυяѕα σLѕυn..geçмeуe νe вiiтмeуe мαнкυмdυя.!!

[{вiiя уαndα ѕeνdα**-{вiiя уαndα σLмαzLαяιм**]

neLeяe кαтLαndı вυ уüяeк..вυnαdα кαтLαnιя eLвeт.!!

ѕenii ѕeνdiigiiмe degiiL..уαѕαdιgιмα αgLιуσяυм..!!

ѕiiмdii нαngii яüуαLαяdαѕιn؟?

кαяαямιş gönLüм.!!

уeтмedii мii уαLαnLαяιn.؟!!?

αşк вαşιмα νυяdυ..вαşвeLαnιм zσяdαуιм вen..ѕen cαnιмι уαкdιn уiinede ѕeνeяiiм вen
    Açın ı$ıkLarı qeceLer
    Siqaramın dumanından, kaLemim ne yazdıqını qörmüyor...!

Yüreqimdeki mahkum a$k...
    Dur / ma kaç!
    NasıL oLsa buLurum seni qidi$inin ardındaki damLa damLa kan izLerinden!

Bir $iire sıqamayacak kadar aqrıLı harfLerim...

FaiLi meçhuL bir a$kın kimLiqinde sakLı kaybım..

Hanesi bo$ kaLsın ismine yükLediqim anLamın A$K de, NEFRET de ne dersen de..

Ben biLe biLemezken bendeki vazqeçiLmezLiqinin sebebini
    Bırak sözcükLerin kafası karı$masın...

bu kez gerçekten dibine vurduk aşkın..yaşasın acı!!!"...

İmkânsız bir aşkın öyküsü mü demeliyim buna,
    Yoksa sevmelerin ağır mahkemesinin cezası mı ..?

....][..her$eye aLi$irimda Sensizlige Dayanamam...][...

Sen gittiGinde...göZüm aRkada Kaldi....

ßiR kaC gün iCinde Dön ne oLur...

Herkes Alayina Gidiyor ßen ßalayina (ahahah igrencimmmm)

Senin aRadigin ßendim ßana iNat oNu Sevdin...göZümün öNünde gezDin

ßiRde Kendime Senin göZünLe bi baktim aaa "cöpTeyim"...

Sever göRünmek ßir moDa oLdu..senDen ßana hiC bi$i oLmaz...

kaLbimDe a$k aSLA kuLLaniLmaz....

Kalbi hacize verdim oysa borçlu sendin

BU SÖZLERİM SANA KAPAK OLSUN İYİ OTURTUM HELAL OLSUN TİPİN YOK Kİ SEKLİN OLSUN HADİ CANIM İKİLE YOLUN ACIK OLSUN...

ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

Yüreğim kelimelerde...Kelimeler yitik, kelimeler kırgın.

İçimi acıtır sol yanımın densizliği...

Seni kimse Ben gibi sevemez...Adın gibi biliyorsun...

Ağlasan bile ... Benim omzuma yaslanıp ağladığın günlerdeki gibi Huzurlu olabilecek misin .?

Kessem neşterle yavaş yavaş Şahdamarımı
    Biliyorum ki .!
    Akan kanla beraber,Sende akacaksın içimden...
    Ancak işte o zaman kurtulacağım,
    Tüm Vücudumda ve Benliğimde Zehir gibi Dolaşan Senden

Hangi kelime, hangi cümle sensizliği anlatabilir ki ?
    Düşünüyorum da düşünecek bir şey yok özünde…

Varlığının yerine yokluğunu kabullenmeyi öğrenmeli avaz avaz…
    Bir sensizliği bir de yalnızlığı yaşayabilmeli içimde ki sesliliğe rağmen…

Satırlarıma ‘sen’ değil,
    Özlemin dökülüyor…

Oysa,
    Bıraksam çığlıklarımı terkini sindirecek suskunluğum…
    Bu yalnızlık, suskunluğuma eşit olacak sensizliğe giden her adım da…

Cellat geçir hdi ilmeği boynma..Korkm yok nefessz kalmaya..Tükeniorm kavgalarn arasnda..Susamıorum pervasız haykırışlar karşısnda...

Birkaç melodi var kulağımda...
    Hangileri gerçek?
    Hangileri şizofrenik? Bilemem ki?

Sen değiştin,resimlerin hiç değişmedi.

sevdan beni isyankar etti..

Arkamda bıraktığım bir nokta olarak kalmışsın

Bu günlerde bi başka havalar... Yağmura inat güneşliyim ben...

Seni düşünmekle geçiyor her anım...

Çıkar mı sabahlara, erer mi yüreğim... Bilmiyorum...

Öyle bi sevgi benimkisi işte...

__AşIk mı oluyorum yeniden savunmasız ?__

güneşler bir başka doğuyor neden bu günlerde
    geceler bir başka alevleniyor bu şehirde

yağmurlar yağıyor çöllenmiş yüreğime ..bir de kavak yelleri eşiyor yalnız gönlümde ...

korkuyorum çocuklar gibi savunmasız ama korkuyorum .....

7. Cevap: süper nickler

!!!beni bilirsin aşık olmak istemiyorum !!!!

Bu gece yine ağladım yokluğuna..

Her şeyi sana Yazdım...

yalnızlıklar yağıyordu...

Uzaklardan bir ses olmanı isterdim

Sıradan bir yalnızlık...

Hüzün Girdi Pencereden Sessizce

__Düştün aşkın tuzağına__

Kavuşursak hiç aşk olurmu ?__Söyle....

Yüzüne bakınca gözlerin herşeyi anlatıyor...

Yanında olunca herşey nasılda güzel oluyor !

Onunlayken zaman dursun

__Herşeyi unutursun____

Mutlusun düşünmeden _O _an _yeter

İstanbulda sOn BaHaR

hER ZAMAN kolay deil sevilemde sevmek

Bu aci dayaniLmaz oLdu artik .

Sensizliğin son noktasındayım.

Meleğin"dim ya,şimdi yokluğunda uçuyorum, Meleklerde acı çekermiş öğrendim sonunda

sen varken bu kadar özlemiyordum,bu kadar beklemiyordum. .yokluğunda bitmeyen umut var. . ne garip

Ey yokluk, bu kadar meraklı mısın bende kalmaya?. .

Suskunuz... Hem de çiglik çigliga bir suskunluk bizimkisi...

"yüregim susmayi ögreniyor".

Bir hayalim var, kendimden bile sakladığım..

Yüregimde kopan firtinayi gönderiyorum sana sevgili

Hasret yüklü gemilerim yollarini bulamadi.

Yüreğimin kalemiyle yazıyorum; gözlerin kapalı oku sevdiğim...

Hayat senin için şu andan itibaren başlıyor, geçmişi sil at bütün paçavralarıyla birlikte

Anlatması güç, yaşanılması sıradan; bir hayalcinin basit bir öyküsü işte.

ne zaman büyüdün de aşklara büründün!

Konuşmak gerekir bazen, susmak artık çare değilse

Aynı şarkılar farklı anlamlar kazandı

Böyle aşk olsun da varsın zor olsun...

"SENİ SEVİYORUM" diyerek gidiyorum işte, gidiyorum....

Bu gece yine ağladım yokluğuna..

sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ...

Çocuksu şarkımız

özℓüуσяυм єℓιη єℓιмє ∂єğ∂ιğιη∂є єℓℓєяιмιη тιтяєуιşιηι özℓüуσяυм!

вυ α¢ıуı уαşαттıη вαηα ѕєη уαşαмα ѕєν∂ιğιм ѕєη уαşαмα!

çσк єѕкι∂єη α∂ı ναямış вαşкα вιя тα∂ı ναямış α∂αм gιвιумιş ѕєνмєℓєя!

єη çσк вєηι ѕєνєямιş σ вєηι αяαмış gözℓєяι gι∂єякєη!

кαувєттιкℓєяιмє ѕαу∂ıм ѕєνgιηι кαувєттιкℓєяιмє ѕαу∂ıм gözℓєяιηι Ⴣє∂ємєм αηℓα вєηι!

кα∂єя ∂єуιρ çєкιρ gιттιη ѕєη ѕυçℓυ ∂єğιℓѕιη∂є кα∂єя мι ѕυçℓυ єу zαℓιм

уα α∂αм gιвι ѕєν уα ∂α çєк gιт уσℓυм∂αη!
    вαzєη ѕα∂є¢є ηєƒєѕ αℓıуσяѕυη ωє нαуαт ∂єωαм є∂ιуσя...

нαуαт вαzıℓαяıηα мυтѕυz σℓмαкℓα ∂υуgυѕυz σℓмαк αяαѕıη∂α вιя тєя¢ιн нαккı тαηıя ∂αнα ƒαzℓαѕıηı ∂єι
    Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

Seveni seveceksin, seven için öِleceksin... Sevmiyorum deme birgün sende seveceksin...

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA...

Senden kalan yanlız koca bir yalan,yıkılmış umutlar harcanmış zaman,yanıyor yüreğim,hayinmiş zaman sevmeye hevesim kalmadı...

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

Hayatında değerli bişiyin yoksa hayatında değeri yok demektir bu dünyada ya seviceksin ya sevmiceksin ama bişi var ki asla seveni üzmiceksin...!!!

8. Cevap: süper nickler

Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!

Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM...

susma susutukça sira hep bana gelecek))

Bu yazilari okuyorsan hala yasiyosun demektir, ama ben senin yasamani istemiyorum...!

Cok yardim severimdir, her türlü yardimi kabul ederim...

Bilirmisin kaç kere seni düsünüp senin için içtim serefine degil serefsizligine içtim serefsiz!

Simarik kizda vefa aramak, Zehirde sifa aramaya benzer

Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder.

Yollar durusuma kizlar gülüsüme hasta

Bu güzellik, bu zeka, bu akil, hele su anlam dolu gözlerin büyüsü Allah bütün guzellikleri bir yerde toplamis. Neyse kendimden çok bahsettim senden naber?

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!

denize bakiyom seni goruyom,gokyuzune bakiyom seni goruyom,yildizlara baktim seni gordum.... Allah kahretsin cekilsene lan okuz

Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir...

Aşk bir turşu suyudur. İçmeyenin ağzı sulanır içenin de midesi bulanır

Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar genistir.

Bir kadin ya sever, ya da nefret eder; ortasi yoktur.

Kadinlari anlamak kadin olmak kadar zordur...

Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

bir erkegi mutlu edebilmek ONU için çÜzgünüma anlayip az da olsa sevmeli,bir kadini mutlu edebilmeK için ONU,çÜzgünüma sevip hiç anlamaya çalismamak gerekir...

Kadinlar duygu yüklü bir gemi gibidir denizde dalgar vurdukça etrafa nese saçarlar... Bazende dümdüz deniz üzerinde sessizce kaçarlar...

Dediklerine bakilirsa yeryüzünde aramislar aramislar, bir tek dilsiz kadin bulamamislar.

Sevmesende beni Özledim sesini Git desemde yine gitmesen..bebegim benim hayalet sevgilim..

Sevdim Seni Bir Kere Ba$kasini Sevemem Delii Diyorlar Bana Desinler Degi$emem..

Endamin yeter gozlerin yeter ugramasin sana ne huzun ne keder kalbim senden senden vazgecmeyecek korkma icimde askin hic bitmiyecek

Sevme kizim yanarsin Diye söylerdi annem Girme ask kapisindan Güler sana elalem Dinlemedim ah, Ah bu kafam ah O gün bu gündür Ask bana günah

dur dinle! karagozlum gitme.yapma bana kusme!ozluyorum deli gibi muhtacim sevgine!

Pisman olup birgun donerse geri yillar gecti unutmadim ihanetini ben affetsemde yalan gozlerini allahindan bul ben susuyorum!!

Sirrini arkadasina verme arkadasin arkadasida vardir

'aşkın gözü körmü acba uyan artk btii bu rüya sevıor svılmıorsn bşvr aldrmaa..hobaaaaa puahaa=)

' 'Benmiydim senın peşinden gelen sendin karşıma geçip diz çöken adammı sandın kendini birden kaçan sen
    oldun kovalayan ben..

' 'Suretime akan hissizliğinle manyetiğim bozuldu...

' 'büTün anLmLaRı batakLıktı..!

'ey aşk nerdesin güsel yerdesin sen heryerdesin tamamda nerdesin nerde bu aşk xD

'Yaradılışıma aykırıydı herşey....

'kırıkLaRını aLdırdım kaLbimin..!

'Açtım pencereleri..Hayatım havalansın
    'Tel örgü çektim gözlerime..Huzurum bozulmasın

'arkama dönüp baktğımda ayak izlerimi göremez oldum

'qösyaŞLaRım raksa koyuLup vecdeTsin..!

'ßir tanrının haLüsîLaSy0nLarıyımm ' .|..| #:

'Dayanmak zormus meger sonu belli oyunlara reddetmeye gucun yoksa egerr...

'yapaßiLeceğime inandığım şeyLer için saßır ve sukunet ! ! !

"Ve kaybettik birbirimizi Uçsuz bucaksız gökyüzünde"..'

'Kalan Yerini qiden yoLunu iyi BiLir..!

'DeğEr weRmeq sadece mTematiqte iŞe yaRar..!

'akLım aynı..Fikrim aynı..aMa arTıq herşeY farkLı..!

'Alışkanlığım devamlı sana çekiyor beni...

'küçücük bir çocuk düşmüş bir romanın otasına ..bir aşkın öldügü gün ölmelimi anısına...???

'ŞeyTan beni qöR senin taCını ben aLıcam senin köpekLerini ben yediRcem we senden daha kuTsaL oLucam

'senLe tamamLanmışım öLe kabuL ettirmişsinki kendini bana senszLikten korkar oLmuşum .!

'ßÎŁÎηмэ¥єи ЖяaŁŁıqıηĐa μиμ†μŁмμ$ øŁaηıм x/

'damağımda bir Sezen Aksu parçası tadı..kuLakLarım yaLanLarınıza tıkaLı.iLgiLenmeyin.iLgiLenmiyorum.

'TéK bény séwdin SAndım O yaLAn dünyanDA..Péri maSaLı buRaya Kadar... eceLim oLAn acılarıda sen aL..!

'Ya GeLdiğiN Gißi oL...Ya Da GeLdiğiN Gißi KayßoL!!!.

'Ne mutLu kaLbiNe düşeNe,,Ne mutLu kaLbiNe seN düşeNe ...

'sén keLimeLérin en anLam yükLü sıfaTı...

'Tüm ewrelerim morfin yemişş gibi kasılıyor anlamsızCa..Belkide merhametli dawranmaLıyım
    pozitiF 'düşünmeliyim ama yapamıyorum... !

'öLmeq iÇin ne qüseL bi qüN..!

'GeCe KöTüLüK pEşİnDe,kÖtÜlÜk GeCeNiN EMrİnDe..

'sen gözlerimde bi renk kulaklarımda bi ses we içimde bi nefes olarak kalıcaksın..

'HiÇ bİr SeVaP mUtLu EtmeDi Beni... SeninlE gİrDiĞiM günahLaR kadar...

'AkLıMa KoKuN sİnMiŞ bİr KeRe Ne KaDaR kAçArSaN kAç SeNsİzLiK dİyE bİrŞeY yOk...!!!

'ŞiMdİ sEn GiTtİn Ya HeRkEz SaNa BeNzİyEcEk...!!!

'iLksin..! smdiLik soN.. hiC bi suRéT "sen" oLamaz.. asLa yerini kimsé aLamazz..!(
    'kaLbini yeRim aşqLaRın en qüseLii..!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

9. Cevap: süper nickler

Gülüşlerim vardı benim ...Ben kimim ben nerdeyim ?
    Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim .!

Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki.. Çok büyüdüm sayende.!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

ßiqün bi kuş soğuktan donar we hızLa yere Düşer.. Tam öLeceğini düşünürken ineğin ßiri üstüne s*çar. Kuş küfredrken b*kun scakLıqı iLe kanatLarı ısınır.. Kuş çoq sewinir fakat b*qun içinden çıkamaz ötmeye başLar.. 0 sırada bi kedi qeLip onu Çıkarır kuş tam teşekkür edecekken kedi onu yer. Yani neymiş ..;

*Her Üstüne S*çanı Düşmanın Sanma ..
    *Seni Her ß*qtan Çıkaranı Dostun Sanma ..
    *ß*qun İçinde MutLuysan Ses Çıkarma ツ =)
    AlIşAmAdIM bİ tÜrLü SeNiN YoKLuğUNa-
    Arada ßi kéméri sıkta dü$mésn o sahté ki$iLiin(= kalbimin atışlarını dinleye bilirmisin sevdiğim ? HAYIR ! dimi ...
    o cesaret sende yok biliyorum !!

HIRÇINLIĞIMLA SAVRULUYORUM DÖRT BİR YANA

bak yine gözlüyorum yollarını birgün bana dönersin diye birgün beni seversin diye

SENDEMİ BIRAKIP GİDİYORSUN ,AcIlArA ?

Sessİz oLmaq Sensiz oLmaq Kadar Zor DeğiL Ama En Zoru SensizLiğin SessizLiğini DinLéméq....!

ZeKa Ya$ıN ßaNa AbLa DiYo !!!

Sen yarım bırakıp gittin bu sevdayı ama bn yarım bırakmam sevdam bnm en büyük davam !!!

insan gibi sevdik g*t gıbı kaldıkk keske g*t gıbı sevıp ınsan gibi kalsaydık

.͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| .....ครเ ﻮ؛ภç..... |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿[
    SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..

Nette pekte Net değiLsin

Hépté défoLuLar ßuLuoR ßéN! Yan SaNay! Dé!L Orj!NaL ß!r aŞk ArıOruM ßéN..!!
    gözlerimde yaş, kalbimde bi sancı...vücudumda bi sızı,,,,,seni bekliyorum,,,

BAK şu ZaLiMiN EtTiĞiNe....! NE SEVER NEDE VAZ GEÇER (uUUuUuuU)

BaK ! bitti bu aşk bitti bu masal ..... Al götür BeNdEn !!!

ßén sénin tuwaLétindé yüzmüorsam ,séndé ßénim havuzuma i$émé..!! Derinden Seversen...Acısıda Derin Olur !

qéçmi$é sakın qéçmi$ démé... qéçérkén ßéLki sana da qéçirmi$ oLaBiLir.

ßirBirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadık...

ßir$éyLér ßana iLk a$kımı hatırLatsada son a$kım séndın asLa anLamasanda

ÖyLé sıkı sarıLmı$Lar ki KaLpLéri kırıLmı$..
    KırıkLar ruhLarına ßatmı$...

ßéLki akLım ßir dénizdi
    ßén ßouLdum..

qittim dié yüzünüz qüLmésin warLıım yétér huzursuzLua

SéNDéN FaRKLı TéNLéR...Né KadarDa SéN' Lér?

ßu Kadar F.hi$énin SuLtan,ßu Kadar q.tün KraL Diyé qézdiqi ßu Yérdé ßén Soytarıyım Sadécé...

Ya a$k ßitti, ya zaman. İkisindén ßiri….

HaLa yanaqımda qözya$ımın izLéri Artık susuyorum… SözLérim ßitti..
    (-_-) JeLib10 (-_-)«'3
    ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl
    benim ------ ettiklerim başkalarının vazgecılmesleri olmuşlar...

KöPeQLeR icin üzüLmeye değmes…

' ßis éski sévqiLiYis...héя an ßaяısaBiLiяis...«'3

aLaynısa sLm..

[c=0][a=1]' istersem seweRım ıster nefret ederım[/a][/c]

ağLamak ne zormuş meĞer GidişinLe seLLer akacak sandım DenediM, oLmAdı AğLardım beLki değseyDin eğer...

oLR HaNi CNıN ÇeKr BNy GöRmeQ HaYaL GüCüNü CaLıŞtR YoqM aRTq Bu GüNLrDe yNy h0Bim sNy üzmeQ KenDini BuNa aLışTıR zoRm aRTq

•$1•@•#' ††† CcCiKoLaTaAa ††† '

MsnEkleNTiSi_CoM(bunu msnde sinir oLduunus kisiye gönderirsenis kisisel iletine yapıstır dersenis msn gidio)

RuhhaLi:HicBiRi,acıLı,aGResiF,aPtaL,aSıq,ßezgin,ßi Lgin,CeSaReTLi,CanLı,cıLgın,ciLveLi,GeveZe gıCık,ıSRaRCı,keDeRLi,KeYifLi,KimseSiz,koRkuLu,kus kuLu,küSTaH,maSum,meLek giBi,mesguL,mutLu,mutSus,neseLi,niteLiqsis,oLgun,ö Lesine,paranoYaq,paniK,saKin,SarhoS,saRsıntıLı,saS kıN,saVuRgan,seRT,seYTani,sıcaQ,SinSi,Souq,StResLi ,SüpeLi,SuratSıs,temBeL,üSGün,uyuSuq,uyKuLu,YaRama S,YüreqLi,yoRgun,ZaRarSıs,SinirLi…

evetLerim yaLan…!

•$4•@/!\•$4•@

Eğer bir dış etken seni üzerse, duyduğun acı o şeyin kendisi değil, senin ona verdiğin değerden geliyodur.Onu da her an ortadan kaldırma gücün vardır…

ben sevmedimki seni
    kalbim sevdi
    bilseydim seni seveceğini
    dur demezmiydim sanki
    acı çekermiydim böyle
    ağlarmıydım gözlerin aklıma her geldiğinde

Yine Yoksun Bu Gece Kar ve Soğuk Var Yerinde..!!

gideNe yoL yakıSıR

Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

Kraliçenin Yanında Kral Olmak Varken Sen Gittin ------nun Yanında -------- Oldun (Hakettiğin Yeri Buldun)

Kalamazsın Bakire En Azından Hayat Koyar Bikere..

[ ♥affetmek veya siLmek..iyiLeRin ıntıkamıdıR]

...//màdém'Kî $u hàуàTTà YéRi dσLduruLmàyàcàk îηSàn yσK σZmη éSkiLéгé sLm y£niLéяé ĐéVàmM(...)

[ . . . DeLi GömLeği GiydirdiLer Dü$Lerime . . ! ]

$4 - aaaa time $erefsiz oLucaqına , part time insan oLL !!

''sen'' i ke$fettikçe ''ßen''i yitiriyorum.. . .

....Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

Git DemioRum saDece geLme…!

Ama Sen Bana Uzuuuun Uzuuun Seni SewioRum Deee

ALLah’ma YaLvaRıoRum ßeny Yanına aL die…!

Artık senin gibi --------lere karnım TOK..Oyuna devam romeo..ama artık JuLiet yok!

ßuNdaN ßöle sénin giBiléré KarNım Tok ! HayaT SéNiN Romeo ama aRtık Juliét’in YOk.."

Wingdings

VaRLıııM HiSSeDiLMeYeBiLiR AmA YoqLuuM KoYaR…

Cok kasarsın uzun yasarsın…!

Hade anLatsana beni kac haRf sewdin???

Cool'un kölen olimmm

•$8,2•#//•$2,8•# •$8,2 •$8,8•# •$8,2\\•0

†...$éwiyørum...†

•$1•#!...$iYah DefTeR...!

Aşk: ıııııııııııııııııııııııı[] # Ders: ııııııııııı[]ıııııııııııı # Sıkıntı: ııııııııııııııııııııııııı[] #

intihar'a meyiLLi oyuncaK bebEK

† Hêr $eytànLà Yà$àdIIm Gün İçin ßir MêLêk KayBediørum. †

♥♥♥[kmsden bi beklentm yok glüşünü öslediim kşile awunuorm..].♥♥♥

'Ölmeyi düsünmüyorum ama ihtimaller arasında o da var'

! ...::aSk oYununu Son oyNadıqım SeytanDı oda beNi qünahLaRına saTTı::... !

xXLanetliyimXx

adamına göre mesguL adamına göre cewrimiciyim ben...!
    ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé...!!!...

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!

Kalbim Kırıla Kırıla KIRMAYI da Öğrenecek..!!

●▪•(SırLarLadoLubirqecmisivarHisLeribirsaateb aqLı) •▪●

...:::BenÇokAyrıLıkLarYa$adımOyüzdenHer$eyiBiti$ik Yazdım:::...

/////^^^^^___RaPoRsUz DeLi___^^^^^/////

Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ?

..SöyLénmémi$ sözLéRim vaR

Hoşsunus ama boşsunus…!

Umru ' M Dı$ıSıNz

oЧsαki öŁüηecek birseЧ Чokmus.. Gidiηce seη.. Чαsαηαcαk birseЧ oŁmαdiği kαdαr..

...oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalı...bir türlü üzemiyorum onları...Elinde sonunda mutlu oluyorlar..bir türlü bana benzemiyorlar...

Uиutma. . .

...RuHum çÖkÜŞTE....

10. Cevap: süper nickler

" a$k " die ßi$e yhkmu$,, sevqi varmı$,, hani sevqi emektir,,
    derLer ya yaLanmı$,,
    FazLa emek,, FazLa deqer zararmı$..
    Her$ey yaLanmı$ a$kta ya$ananLar ya$anmamı$ sayıLırmı$..
    Zaman qeLip siLermi$iz ßiz hatıraLarı..
    qeriye ßir qözLeri kaLırmı$..
    Hani qörmedikçe özLersin derler ya o da yaLanmı$..
    Seni qünLerce ßekLediqimde anLadım..
    Hani aqLadıkça unutursun derLer ya o da yaLanmı$..
    Her qece ßa$ımı yastıqa koyup aqLadıqımda anLadım..
    a$ık oLunca insanın qözü ßi$e qörmezmi$,,
    ayakLarı yerden kesiLirmi$,, derLer yaa oda yaLanmı$.. a$k acı çekmek aqLamakmı$,,
    ßana sırtını dönüp qittiqinde anLadım..
    Hani "a$kın ßittiqi yerde NeFretiN ßa$Lar "
    derLer ya doqruymu$..
    $imdi senden NeFret ettiqim için anLadım..
    Hani çok özLersin,, deqer verirsin,,
    onsuz neFes aLamazsın derLer ya ßi anLıkmı$..
    qelip qeçiyormu$ her$ey,,
    $imdiki mutLuLuqumda anLadım..
    Hani onLa her$ey tozpemBe,,
    dünya qüzeL,,
    a$k qüzeL,,
    onsuz dünya karanLık derLer ya oda ßi anLıkmı$..
    Sonraki qüLmeLerimde anLadım,,
    Hani herkes der ya iLerde ßunLarı hatırLayıp qüLeceksin,, die ßir tek ßu doqruymu$..
    $imdi sana qüLüp qeçiyorum.!!
    " MutLuЧum " ordan anLadım.!!!

┼anrı yara┼ırken öylesine unu┼muşki beni.. ┼üm kö┼ülükleri ve karanlıkları çekemicemi biLe biLe üstüme yüklemiş sanki karanLıklar içinde uyur oLmuşum ┼üm kötü rüyalarıma ina┼

Hayat dedikleri Bu ise , üstüne 1 paket Parlıament Ver be Ganqa

ßirBirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadık...

ßen uyanmadan gidersenis ßeny memnun edersinss…!

Komiklik yapmaya çalışma bu gün gülme fonksiyonumun pili bitti.

Her qeLen, yine qiDeN oLaraK iz ßıraKıR.!

YaLaN asKLaRıN SaHTe oYuNCuLaRı..

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

1 cümLeLiq yanımdaydın zaTen…!

keSke tanımaSaydım seny.omuSLarıma bu kadaR yük ßinmeSdi o zaMan.göSLerim ağlamayı bLmesdi ßu kadar sıK…

masaLLarın soNu yoq*..``

Kimse Anlamasın beni.. ßen kendimi anlarımm ben böyle
    mutluyumm......

...Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

Oysa sadece sevmiştim seni

ßén ßén déilim sén yanımda yokkén…!

GözyasLarım ve yaLnıslıımla basbasayım…!

K£nd!m£ ç£lm£ taktim... dü$tügüm y£rd£ s£n vardin......
    Sanal Alem İşte daLqasIz denizde herkes KAPTAN!

Tas DuvarLar ördüm etrafıma…!

Sana uzatıLmıs 1 éLi daima kaBuL Et…!

" .....KraL Kim OLursa OLsun KraLice Hep ßeNiM.....

yüRüoRum sanqi Senin yaNınDa…

.°•. °•. °•. °•. Her KalP keNdi şarKısını SöYler .•° .•° .•° .•°.

kendine güvenen şöyle gelsin bıraksın inadı dile gelsin

˚˚˚·.˚·..·˚¯˚·._.·sözünden dönen damert çıksın·._.·˚¯˚·.·˚ .·˚˚˚

•● bu şehre inat hiç ayrılmayalım •●

•●1 hayat senin hayatın 2 vahşi bir astabiyatın●•

.-~•*'˜¨¯`•¸ gül, her son bir başlangı縕`¯¨˜'*•~-.

güle güle güle güle [​IMG]

ßαηα уαяıηıη gєтιяє¢єğι кιşι ѕєη ∂єğιℓѕєη єğєя,уяη σℓмαѕıη вgη вαηα уєтєя...!!

kaderin ellerinde sakın üzme kendini

evet gözümün üstünde kaşım var,hiç unutanmıyorsun dimi kavganında adabı var

°·. °·.°◦●.O? aksiyonsuz aşk ?O.●◦° .·° .·°

hesapmı vericem bundan sonra

¤(_kayboldum karanlıkta_)¤

ben bizi unutmam

hayat yolculuk bizde yolcu

*-._.-* *-._.-* chukulatali bonbon'um*-._.-* *-._.-*

BeN hâla yaŞıyOrum bana düŞen ne vrSa o kaDr

BeN KabusLarLa büYüDüm HaYal eTmek Ne HaddimeKalem bıktı seni yazmaktan, kağıt sustu..

kan we aTe$ hükmediOr masaLLra.. yaS tuTuor meLekLer karanLqmza.

♥♥_Kopya oLma Dobra oL_♥♥
    “Adam gibi” sevmenin yasaklandığı bir yerde, ne kadar çok seversen o kadar acı çekersin.
    Ve sevdiğin için kıyamazsın.
    Ama sevdiğin için kıyarlar sana...

RuhhaLi:HicBiRi,acıLı,aGResiF,aPtaL,aSıq,ßezgin,ßi Lgin,CeSaReTLi,CanLı,cıLgın,ciLveLi,GeveZe gıCık,ıSRaRCı,keDeRLi,KeYifLi,KimseSiz,koRkuLu,kus kuLu,küSTaH,maSum,meLek giBi,mesguL,mutLu,mutSus,neseLi,niteLiqsis,oLgun,ö Lesine,paranoYaq,paniK,saKin,SarhoS,saRsıntıLı,saS kıN,saVuRgan,seRT,seYTani,sıcaQ,SinSi,Souq,StResLi ,SüpeLi,SuratSıs,temBeL,üSGün,uyuSuq,uyKuLu,YaRama S,YüreqLi,yoRgun,ZaRarSıs,SinirLi…
    MutLu sonLa ßitén hikayén oLamam..(!)

éLLérindén tutsam iyiLé$méz yaram.. Yüzüné ßaksam.. Aynı a$kLa ßakamam..

qördüqünü diiL hisséddikLériny annad ßana vé hissédémédikLérini..

sén qéLmédin..!Sénimi ßéndén aLdın..!Sévqini aLmaya sénin ßiLé qücün yétméyécék.....!!

yüréinin ucuna 1 ta$ ßaLaıß suyun diBiné mi attın saLak

s10 oLarak qéchén zamana inad doktor hich1 yaraLının acısını duamasky. qidérkén arkana ßakma. aL sévqimi yumruunun içiné.

kéndi yaLanıma ßiLé inanıorum ßéni kéndi haLimé ßırakın...

ßizLér n kadar yaLnızız déqiL mi? taBi ki dé haır. ßénimLé konu$an qöLqéLér far.

a$ka césarétimiz yoksa ßa$ka zaman qörü$ürüz

Séni Sévén KaLßé ZuLüm ét ét édéßiLdiqin KadaR ßütün yoLLar Sénin OLsun qit qİdéßiLdiqin KAdar....

KaLBiMin MezarLıkTan Tek FarKı; qömDükLeRimin KeFeNSiz oLMaSı
    ! yazık ÇOK yazık !

TÖBELERİM hasarlı _____!!___

(!) rüyalar ve insanlar (hııııh !)

İŞTE BU BENİM HAYATIM ! VARMI Bİ SORUN ???
    Dokunmayın dostlarım zaten bittim derdimden Bütün dünyam yıkıldı bir sevgili yüzünden
    Hiç aklıma gelmeyen eyvah başıma geldi Terk edildim dostlarım canımdan çok severken
    Gel de yaşa dünyada Böyle insanlar varken Tertemiz sevgimizi Çalıp satanlar varken
    Ağlamayın gözlerim bilseydim sever miydim Bir vefasız uğruna her gece içer miydim
    Daha gençlik çağımda muradıma ermeden Bile bile kendimi böyle mahveder miydim….

&&&

Tertemiz bir aşkla severken seni Ne şüphe et benden ne kıskan beni
    Aklına getirme düşünme bileBir başka gönülde arama beni
    Ne bir günlük aşkım ne hevesimsin Ben içinde bir can sen kafesimsin
    Benim tek mekanım tek adresimsin Bir başka gönülde arama beni
    Öyle bir düğüm ki çözsen çözülmez Ortadan ayırıp bölsen bölünmez
    Sevgi yürektedir gözle görülmez Bir başka gönülde arama beni…

&&&

Sevdiysem sevgilim seni taparak Kulun mu ,kölen mi,esirin miyim?
    İstersen kalbinden beni kopar at Kulun mu ,kölen mi,esirin miyim?
    Unuttum dünde mi yarında mıyım? Cehennem aşkının narında mıyım?
    Her kahrını çekmek zorunda mıyım? Kulun mu,kölen mi,esirin miyim?
    Peşinden koşmaktan gönlüm yorulmuş Dertlerden gönlüme saray kurulmuş
    Bağlanmış ellerim zincir vurulmuş Kulun mu ,kölen mi,esirin miyim..

&&&

İnsaf et insaf et insaf et sevgilim Gönlüm bir çocuk gibi
    Sevip sevilmek ister Sev de kurtar bu dertten
    Bu kadar zulüm yeter İnsaf et insaf et insaf et sevgilim
    Dert dolu yüreğime Ağlayan gözlerime Çare ol dertlerime
    İnsaf et insaf et insaf et sevgilim
    Seni sevdim diyemi Bütün Suçum günahım Bir birine karıştı
    Gecelerim sabahım İnsaf et insaf et insaf et sevgilim
    Dert dolu yüreğime Ağlayan gözlerime Çare ol dertlerime
    İnsaf et insaf et insaf et sevgilim
    &&&

11. Cevap: süper nickler

||ѕα∂є¢є bittiN ..вιℓмєм αηηαтαвιℓ∂ιм мι?||

gєçι¢ι вιя ∂öωмєуιм ѕєкℓιмι тαηяı çιz∂ι●

İnsanların Hayatlarına Saygı Duymaktansa
    İftira Atmayı Tercih Edenler !!!
    Ruhlarındaki Ezikliği Hazmedemeyenlerdir !....

KaRaKTerin kadar konusTa KafamıZzı DinLeyeLim...

BeLki isimsiZ teLefoNLarn Birinde [Senin Nefesin]...Kim biLir.!?

yapamaz,yaşayamaz bu kaLbm sensiz herşeyim dur gitme..!

Ne yapsam Aşk'tan kaçamıorm...Eninde sonunda yakalanıyorum...KararLıyım bu defa bitti!!!Ben artıq küstüm oynamıorm..!

Unutup gitmeyi çoq istedim...Yapamadım herşey nafiLe..!

Amacım yoq yaşamaq buysa..!

Elimi tut uçarım yoqsa...Yüzüme baK ve SUS benLe son defa..!

Senin istediğin gibi oLmaktan yoruLdm..!

Her bitiş gibi, Bu da yeniden başlamak demek. Şimdi artık, Bana yeni şarkılar gerek.!?

beqenmeq sefmeq oLsaydı kaLbm çöpLk oLurdu

GüLmq uzun Zmndır yaptıgm RoL !

Islah olmaz bu deli ruh İflah olmaz bu beden Hep acıklı şarkılar Sence neden ..?

Güneşi görmem Adımı bilmem Delice sevmem Neye yarar..?

Onu çoq sewmeK söyLe neye yarar..?

Yapıştırırsın o bidaha kırar..!!

qezindim...BuLamadm onun qibisini..!
    ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$...
    ßN imkaNsız aşkLar içiN yaratLmşım kié qiT şimdi imkaNszz oL öLé qéL xD
    Senı Sevenıde Senıde Sevmıyorum !

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz..
    hiç bir operatör beni bağlayamaz ki, sensiz hayata...

|rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !..|

heRşey öyLe çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM haYat bNm diiL !...

[ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !... ]

seNdeydi haTa !.. şeRefsizliqTi soN moDa !..
    Ödünç aldm qeleceqımı qeçmişmden koparken ..

konu$mak susmanın kokusuduR...ya sus git ya konu$ qéL ...oRtaLaRda kaLma!

çektn gittn baharn peşine güzelm renkler yüzünde artık dönüp bakmazsın güneşn solduğu evlere...
    ßuRası ßenm kaLBim ... ßuRaya qiRi$ vaR çıkı$ Y.O.K

ßeni anLa içimdeki $€yt@n yaLnız Snsin doğRu söyLeyen...

yaLnızLık ya$amda ßi an ... hep Yeniden ßa$Layan!

kaR$ıLa$tığımz zamanLaRda ,Sn svqiden $ımaRan Çocuk... ßn $a$ıRan ßudaLa!

Ölünceye kadar seni bekleyecekmiş, Sersem. Ben seni beklerken ölmem ki..
    Beklersem. (:

Sana adLaR aRadm aRdında adsız kaLdım...

ßiR ßiRim qiBiyz tümünün qözünde ...YaRım'LaRımızı ßütün SanıyoRLaR...

İki tüR nokta vaRdıR, ßiri önüne ve aRdına ßakaR... ßiRi aRdına ßakmaz aRdını noktaLaR...!

Séni ßiR ya$** ßoyu ßitiRmek değiLde..sana hep Yeniden ßa$Lamak isteRim!...(=
    yoksn yokluunda öLüorum biLki sni çk sefiorm bu kez "kşké" yok ... susuyorum!

[siyah ßéyaz tu$LaRında piyanomun Seni çaLıyoRum $imdi

çaLdıkça çoğaLıyoRsun odada Sen aRttıkça ßen kayBoLuyoRum...

ßuNNaRınqi düNyaySa ßnDe UzayLıımmm [​IMG]

KaL Dedim Gittin .. Benim HikayemDin Bittin ..

tuT éLLériMi uyaNaLım saBaha ßaq qöSLéRime saqıNn ßni ßıRaqMa [L]...

séNi.. kaLBimé zinCirLédümM..anaHdaRuda kaüp eDdümm [​IMG]

ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!

éskidéN ALi Ata ßakaRdı $imdi kaRıYa Kıza.I$ık $üt İçérdi $imdi Vodka RédBuLL.İpék İpi TutaRdı $imdi ...

YOqLUun BiLє BєNi TєRq єdİoЯrR..!!!

SeninLe benim aramda zorda kaLan hayaLLerim günahsız iki meLek omuzLarında şahidim yemin riyasız her sızım bu gündüzün bir gecesi var !!.

Bazen çok Severim ama SöyLeyemem.SeSSizLiğimden de anLar mıSın biLemem !..

Sen ağLama dedin...Hani dönecektin...Bir damLa gözyaşım SeninLe biLe geLmedi...

kisiLik karmasası yasamıyorum. Arayıs iÇhinde de deiLim. sadece dengesizim.!

aLLaım yaqmur yaqDır yeryüzüné psLiq c0q !
    , Sénde Üzqünsün ßu HayattaN Hemde NasıL <3 Bir KaLpte iki KaLp NasıL yaşanır..??

''' €sK!d€n N!ck Mi WaRdı.........k!m NicK kAyBetMişKi B!z ßuLaLıM.... '''

kişieqöreonline...

αşк ιçιη уαşα!! αмα αşк ιçιη öℓмє (ѕєηι ∂є υηυтα¢αğıм σ ѕαнтє ѕєνgιηι ∂є)

Çığlıkların hakimiyetindeki bu haykırışlar aleminde, kaç dizeyle tanımı yapılacaktır mutluluk senaryolarının?

Çocukken çizdiğim resimlerde iki kuşa selam eden güneş vardı...
    ßen ßu yoLa Tek geLdim ; KaranLık Kadar ßeLirSiz, GöLge Kadar Sessizim

BeKarim iStedigime BaKarim

Bak işte son damla da düştü gözümden
    Artık SENİ SEVMİYORUM...

Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..
    KaLBin ßir Yırtmaç GiBidir...Sonuna Kadar Açık !!!

Sokakta Birini Gördüm TakıLdı GözLerim GözLerine..a$ığım Zannetti Bni Kendine..Halbuki Ne BiLsin ! Benziyordu GözLeri GözLerine...!

SöyLedikLerimDen çoK SakLadıkLarımda GizLiyiM...
    вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

ßu sewdayı kaLBime gömdüm we Sen öLdün...

ayLar geChsede yıLLar gechsede..1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

Ҳ●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●:Ҳ Aℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ..Ҳ

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı....∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn .!

Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢є..Dσѕтυz !.! ஐ๑

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

.//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ.... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

ναу вє ! ιçιмιz∂єкι çσ¢υк ∂α gαуяı мєşяυ çıктı ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman .

|bir haykırıştı bendeki duyulmayan duyulsada anlaşılmayan..|bir sancıydı bendeki bilinmeyen bilinsede durdurulamayan...!!!|

benden nefret edin çünkü sizden deilim….arkamdan hep küfredin….ben kendime kefilim dünyalarımız farklıdır anlaşamiycas eminim…

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe...
    Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşti….

Kocaman uğultuların gözü yaşlı sessizliğiydi sende durmak, sana bakmak ve belki her gelişte senden gitmek.

Bir valiz dolusu kimsesizliği sırtlanmaktı sana gelmek; kente bırakılan yalnızlıkları umuruna bile almadan

Siyah beyaz hayaletler dans ediyor hayat aynamda. Müzik kırgın, gitar ağlamaklı…

Seni çekerim her nefesimde
    Sen adım adım uzaklaşırken benden, çöküp kaldı bedenim olduğu yere

Ben seni kavuşmak için değil, kavuşmayı özlemek için sevdim

Şimdi ne okunur, ucuna kan bıraktığın dudağımda

Gözlerime yuva yapmış hüzün kırıkları, bata çıka yaşıyorum bu koca yalnızlığı

En keskin susmalarda öldürdün beni,harflerimi de adıma gömdün. Kara yazılarda okudum hikayemi..

Solgun düşler derledim yarına, saklımda büyüttüm ismini..

Yokuşlara dayanmaz ömrüm,idam et bu ayrılığı.

yarası içinde saklı bir bedenin son duaları…

Başımı ellerimin arasına ne ilk nede son alışım. İlk acım değil ama en büyük acımsın.

göz yaşlarımı sel misali akıttım da yeryüzüne bir yüreğine akıtamadım..deli gönlümü nelere susturdum;nelere göz yumdurdum.nelerden vazgeçtim;de ßir sana söz geçiremedim..

yüreğim sana çok yakın
    ama sen bana çok uzaksın

Gidişin değil, bir umutla dönersin diye beklemek öldürdü beni..

hayalin yanımda bakıyorum sadece,dokunsam kaybolacak biliyorum,dokunamıyorum...

Ayaklarıma dolaşıyor gözyaşlarım
    Hüzün avcısı

Yüreğimde sevdanın zincirleri

ஐ ¤¤¤◦•._.•◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦ нϋzϋи аvcısı ◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦•._.•◦¤¤¤ஐۣۜ

Baktığım her yere gizledim seni

Hasrete alışık değil ki gönlüm

Daha el sallarken özledim seni

Sensiz geçecek her günüme yazık

Sen şimdi ölü bir insana çevirdin beni yaşarken

Okunmaz bende mutluluğun izi
    Gece bütün verdiğim sözlerden geri döndürecek kadar deli akmakta yüreğime, reddediyorum sensiz bir hayatı ve hesap soruyorum seni benden ayıran kaderimden. Bana birileri bir şeyler söylemek zorunda gecenin gözü kara, damarlarımda deli bir kızın kanı dolanmakta ve her türlü felakete müsaidim bu gece. En dipsiz kuyulardayım bu gece sensiz, en deli hayaller düşlerimde ve korkuyorum bu gece ilk defa sokaktaki serseriden gecedeki bilinmezden değil bu gece kendimden korkuyorum.

Başka elleri tutmasın ellerin, başka gözlere dalmasın bal rengi gözlerin ve daim olsun saltanatım yüreğinde dinle beni yalnızca beni dinle, bu gece senin olan yüreğim parçalanıyor yokluğunda duyuyor musun?

12. Cevap: süper nickler

masum ÇoCuK gİbİ hErŞeYiMlE seNiNddiiMm
    SENSİZ BİR DAKİİKA HATTA SANİYELER BİLE ZOR
    Çok mu üzgünsünn.. BİRAZ SÜZÜKSÜN.. çokmu yanLızsın .. BİRİNİ BULAMAZSIN.. çokmu salaksın .. AH CANIM ALLAH VERGİSİ BİRAZDA KABAKSIN.. ..Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,"Sen"oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLık.Bu yaLnız oLmak değiL "sensiz" oLmak…,
    Hiç TitRéméSiN, Né éLiN, Né yüRéqn ''SiL qitSin''

Dünyada Hiçbir Erkek İçin Ağlamaya Değmez..Hiçbir Erkek Bir Damla Gözyaşına Değmez!!

ѕєωєη ѕєωмєѕιηι вιℓѕєу∂ι ѕєωιℓєη ѕєωєηιη ∂єя∂ιη∂єη αηℓαя∂ı!!!

вυgυηℓєя∂є вöуℓєуιм вєη уαѕ ∂єηєη ѕιιя∂єуιм вı кσѕє∂є güℓüѕüм ωαя ѕıятıм∂α кαηℓı вı¢αgıη нıçвıя zмη ∂υуму¢gıη ∂υуѕαη∂α αηℓαмαуα¢gıη вıя ¢ıgℓıктα ѕαηα güℓüмѕüуσяυм..

αşк нєяşєуι αffє∂єя(нαℓт уємιşѕιи ѕєи) [​IMG]

Bir karanLık geLiyor yokLuğunun Ardından...

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓιsın!!!!

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг...

ѕєνgι"∂üηуαηıη мαуαѕı∂ıя’’ zιяα...ιѕтє вυ уüz∂єη,вıяıηı ѕєηı ѕєνєηє ∂єк,вιя нιç_ѕιη∂ιя...νє ιşтє вυ уüz∂єη,єgєя вιяι ѕєηı ѕєνєяѕє_нιç_ σℓмαктαη кυятαяıρ ѕєηı ∂єgєяℓι уαρтıgı ιçιη σηυ ιкι мιѕℓι ѕєνмєℓιѕιη...!!!

erkekler telefona benzer ya bozuktur ya da meşgul

eLine sıkıştırdığım o notu... GİT PİS AHIRINDA OKU..
    sen şeref qelimesinn ne anlama geldiğini bilirmsn yoqsa;bilmediğin için mi şerefsizs'n

sensiz ben hiçsem sen bensiz yoqol;ben sensiz ağlarsam sen bensiz taş ol

BEN BİR GARİP AŞIq ELİMDE ÇATAL qAŞIK AŞqI YEDİN BİTİRDİN SANA qALDI ``BULAŞIK``
    Bir Rüyaymış..okuL vakTi geLdi uyandım.. Bir yalanmıs beni sevdiğin.. okuL vakti hep duyardım..

UzaT eLLerini o simsiyah boşlukta.. Yerçekiminede aykırı olalım..tahtalı köye koşuptaa
    yétéri kadar yalan söylérsém kéndimi kandırabilir miyim ?
    péki ya bir daha hiç aynaya bakmasam kéndimi unutabilir miyim ?

Kendimi en iyi bildiğim dersten, senden bile bile kalıyorum.
    Bu kez yazmıyorum adını. Bu kez boş bırakıyorum ben bu hayatı...

Raplerimi çéktiğim acılarla
    Yüréğimi sızlatan kafamdaki dértlérimle
    "ÖLÜM" tek çaré oldu bélki
    "SİGARAMA" yüklérim ard arda hérgün gécénin 4 ündé

Gidişatı Gözüm Pek Tutmadı ..!

Üzgünüm...Seni tekrar sevemeyecek kadar ruhsuzum artık
    Bu kez de sen anla!!!
    EndopLazmik retikuLum..DepResif bir karmaşa oLarak kronik hayatıma dönüyoRum..

Tüm ewrelerim morfin yemişş gibi kasılıyor anLamsızCa..BeLkide merhametLi dawranMaLıyım pozitiF düşünmeLiyim ama yapamıyoRum... MeLankoLik durum...!

JiLetLenmiŞ bedeniMe kazıDım sensizLiği....
    MühürLü bir kaDeri çözeRken öğRendim seSsizLiği....
    Wurgun yediğim her daRbede anLadım aCı çekMeyi....
    TeşekkürLer sewgiLim öğRendim sayende yaşaRken öLmeyi....
    ˙·٠٠•● Kamasti Gözlerim bu Bedenim hep savasti Gölgemin arkasinda Görkemim kaldi..●•٠٠:

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

˙·٠٠•● Seninle dogmusum Sensiz ölemem..Dünyayi verseler yine vazgecmem ..●•٠٠

¤ۣۜ..¤ ๑블๑◄███▓▒░░๑블๑ BakTım BakTım PenceReDen gOkYuzuNe DaLmıS GiTmiS RuHum GökYüzüNe... ░░▒▓███►ஐ ๑블๑

Das Passwort meines Gehirns und Herzens lautet Deniz = kalbimin ve beynimin Tek Sifresi Deniz.

HerKezin Biraz Faili Oldugu MecHuL Bir Cinayetim şimdi....

, ,
    /( )\
    \ \_/ /
    /_ _\
    | \>
    (_ ^ _)
    /`\|IIIIII|/`\
    \ \___/ /

anne yinemi msn'nin üstüne dantel koydun

[ /BuraX\] {heRŞey güzEL oluYor deRKen :: yook ya yaşamak istemiyorum ben...!!!!**

[̲̅M̲̅] [̲̅a̲̅] [̲̅r̲̅] [̲̅i̲̅] [̲̅j̲̅] [̲̅u̲̅] [̲̅a̲̅] [̲̅n̲̅] [̲̅a̲̅]

Burak Öldü Diye Sela Vermişler Ölen Hayvan İmiş Aşıklar Ölmez!

Gencliğim Kuş Olup Uctu Elimden Mutluluk Sözcügü Düştü Dilimden Küllerim Savruldu Yıllar Önceden Sana Verilecek Sevgi Yok Bende

Agladıgımı Kimseye Söyleme Anne Onlar Beni Kral biliyor Kızdımı Dünya’yı Yıkar Biliyor. Agladıgımı kimseye Söyleme Anne Onlar Bir kız İcin Bu Kadar Düsecegimi Bilmiyorlar!...

[«αкLιмDα ѕαкLαуιρ..кαLвiiмD℮ вυLυуσяυм»]

güη℮şL℮ υуυуσяυм..кαLктιgιмDα уσкѕυй g℮й℮..!

ι|_αşк ѕαйα уαкιşмαz_|ι

[«уσкυм iişт℮..вυйυ ѕ℮й iiѕт℮Diiй..öуL℮ ѕ℮ν℮як℮й в℮й..вυйυ нiiç нαк℮тм℮Diiм»]

«кαLѕαм й℮у℮ уαяαякii»

..ι|ѕαйα αşк нiiç уαкιşмαDι..в℮й уαкιşтιяαмαмкii|ι..

αDαм σLѕαйDα уσкυм в℮й DüйуαйDαα..!!

[_нαуαтιмιй αйLαмι ѕ℮йѕiiй.. й℮ σLυяѕυй Döй в℮в℮giiм_]

«[_g℮L giiтм℮..в℮в℮iiм т℮як℮тм℮..öLüяüм ѕ℮йѕiiz..вєйii вiiя кöş℮у℮ iiтм℮..в℮й iiѕт℮Diiм..αмα ѕ℮йѕiiz вiiiя нiiçiiм_]»

ѕσй g℮c℮ вυ..ѕ℮νѕ℮й й℮ σLυя..؟!?

[«вαйα çσк göяDügüй αşкι ѕ℮й ℮LL℮я℮ ν℮я»]
    |×°.ηυя ωεiiL iiсн Lасн℮..мυѕѕ ℮ѕ піснт b℮d℮υт℮п dаѕѕ iiсн gLüсkLiiсн вiiη.°×|

(güLdügüm mutLu oLdugum anLamina geLmez..)

gєLiiєвт.gєнσfft .gєкäмρfт. υηD Dσcн νєяLσяєη

(sevDim . umDum . savasDm . ve . geneDe kaybeDDm)

[•«(*)»•]..[є]iиє тяäиє дυs вlυ[т]..[•«(*)»•]

(..kanDan biir gözyasii..)

iicн ѕέнέ ηυя υηѕ zωέii iiм яέgέη

(..saDece iikiimiizii görüyorm yagmurDaa.)

»●(li)●«iiѕт мiiя єgαL»●(li)●«

(umrumDa DegiiL)

»●(li)●«Dέiiηέ Lügέη iiηтέrέѕsiiєяєη мiicн ηiicнт мέня»●(li)●«

(..senin yaLanLarn bnii artk iiLgiiLenDiirmiyoor..)

Hiç bir şeyi senin kadar istemedim ama yetmiyor
    Ne kadar istesem de gözlerimdeki resmin gitmiyor
    Yağmurlar içime içime yağıyor içimdeki kuraklık bitmiyor
    Bitmez sandığım yollar aynı çıkmazda tükeniyor
    Çünkü yoksun gelmiyorsun
    Bir çığ gibi büyüyorsun

Gemilere yük yüreğim, gemiler okyanuslara
    Düşlerime kal...

Doğru zaman, doğru yer' hikayesi
    nerde yazılır bu kara bahtın reçetesi

Ne kumarlar kaybettim aşk için bile bile

Ah, bu kör talihim nerde olsam bulur beni sobeler
    Ben mutluluktan bir parça şefkat dilenirken
    Hiç sevmiyor beni tesadüfler...
    Anladım ki kral tesadüfler

Sen yaralarsın yaralarımı sararsın
    Hem öldürürsün hem hayata bağlarsın

İçimden şehirler geçiyor
    Her durakta duruyor inmiyorsun
    Seni en sıcak ben öperdim kimbilir
    Ama sen bilmiyorsun

..bana biTméyén bir Téq $éy sÖyLé s0nsusa inanaımM..!

*...bir ké$qéyé daha yér y0q kaLbimdé..! :

büyüdüm artık qitme zmanı hoşçakaL masaLLar diyarı..

0ysa õLünecek bir$ey yøkmu$, Sen qidince ya$anacak bir$ey øLmadiqi kadar..

Dü$Lerimde puSLu ßir intikam , biLekLerimde ßayat bir intihar.

hayat 0 kadar aCımasız ki seVgiLim =(
    verdüğin her$eyi geri aLırda snu geLmez ..
    0 güN geLir yüZLe$irsin geÇmişinLE
    s0kakLar diLe geLir söyLemezLEr umut nerde ?...!

[" HэЯКεzi LǻИΣ†LiyОЯuМ "]

• Şeytan hakkında konuşmayın. Gençlerin kalbinde merak uyandırır. !!!

Gittiginiz yoL , YoL değiL ...!!

bunaLımdaım..kapsama alanı dışı!

Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum. Bu Yüzden Hiç Kimseyi Aramıyorum ! bana değer werenLer bny ancak üzer başkaLarı ne derse desin tınLamam hawLayıp dururLar,,Laf sÖyLeyenLere bi Laf hadi anam naş naş sizin gibiLer bana traş by [​IMG]

kayB0Ldum y0Lumu kaYBettim ßn
    0yunu kaYBettim d0Lanır durur RUHUM

♥ ÇareLer Çaresiz Sen Yokken

Kalbim tek başına da atar
    Destek ünite istemez

Ağlayamam susarım ben !!

! YARALIYIM BEN !

SÖYLEYEMEM YAZARIM BENnnnN!</3

haklıyken haksızlıgı seninleyken öğrendim ben...

Bu yarınsız mutluluğu.........?

Üzülme boş yereDönüş yok çaresizDüşündüm kaç kere Cehennem sensizlik Yenilme kendine Kaderin bensizlik

Yazmışsa bozmak olmaz . . .

sÖyLeYeMeM DeRdİmİ kimSeLeRe BeNn

istisna bensem kaide değişir ! [​IMG]

''Siz Alayına Giderken Biz Kralından Dönüoduk..'' [​IMG]

Hayat , o kadar zor mu?
    Atılır mıyız oyundan, benzemezsek onlara?
    Bahane mi lazım?
    Mazeretimiz mi kalmamış?
    Çok ayıp olmuş ..

bizler tüketiciyiz .. TUTKULU BİR YAŞAM TARZININ YAN ÜRÜNLERİYİZ...

// qöz yaşlarımızın taDı aynı.*

([ İNSNLAR TÜRK FİLMLERİNDEKİ ÖLÜM SAHNELERİ KADAR SAHTE....! ]).........>GüNaHsIz_A$k<.............

ßen hiç unutmadm unutamam.İçimdeki acıyı anlatamam...(pf...)

Sana her qece dua ediyorum.Sefdiqim için deqil beter olasın diye...

ßırak senin qibiler hep böyle kalsın...

Allahım sna cennet yüzünü göstermesin,yattığın yatağını mezarına benzetsin...

ßundan sonra dönmeyeceqim sna çünkü sn eLLerinsin ANLASANA...!

Yapma dedim sırtımdan vurdun..!

éLLérindén tutsam iyiLé$méz yaram.. Yüzüné ßaksam.. Aynı a$kLa ßakamam..

ya kaLBimi aL avuçLarInda ya$at göR ßeni, yada aL kaLBini nefesimLe ßeRaBer soLuksuz ßIrak ßeni..

Paramız yok ki manitamız olsun.biz ERZİNCANLIYIZ canımız sağolsun.madem snde gidiyosun.Son kez gülümse de tesellim olsun...

SeverSem 1 keRe SeveRim, SöyleRsem 1 keRe SöyleRim,EgeR Beni 1 Gün TeRk EderSen,seNi Bir KaLemDe SileRim!!
    Kocaman uğultuların gözü yaşlı sessizliğiydi sende durmak, sana bakmak ve belki her gelişte senden gitmek.
    ˙·٠٠•● Kamasti Gözlerim bu Bedenim hep savasti Gölgemin arkasinda Görkemim kaldi..●•٠٠:

rezil ettim kendimi dağattım içtim düştüm ona buna ağladım içimden döküldüm....

bu kadar...:f196::f196::f196::f196::f196::f196::f196::f196: