Süper Msn Nıckleri-Super Yeni Msn Nıckleri...

'Sosyal Medya' forumunda Mirayy tarafından 18 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. [[..DeĞeR veRmek SaDece matematikDe i$e yaRaR..]]

Seni Sevdiğimi Düşündün..yanıLdın..Ben Sadece Biraz TakıLdım..Sende FazLa KapıLdıNnN..

SeN Benim Hayatımda Piyonsun.. Seni kaybedersem 2 Puanım gider . Ben senin Hayatında ŞaH ım .. Beni kaybedersen Oyun Biter

Seni ben deil gözlerim seçti. Onlar sevdi onlar beĞendi. Sen benim deil Onlarınsın . GittiYsen BaNaNe onlar AğLaSıN ..

KaYßeTTiN ßeNDeKi SeNi GeÇMiŞ oLSuN HaDi ŞiMDi GiT uĞuRLaR oLSuN.....!!!

sévgım sınırsız anlayabıléné, dosluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!

-- / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnım Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtık Juliét Yøk...!!!

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim ağlamak içinde olsa gözlerini çoK özledim..

ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм!

BekLemek Çare OLsada BekLemeyıde BekLesek...

MeLeqıNdım YokluquNda Uçup KayboLdum..

..UzakLarda Bo$ YerLerde..

MasaLLar Gerçek DiiLdir Ne Kadar HayaL EtseNde...

Açar mı kanatların bir gün yine?
    Kelebek kaç gün var geriye?
    Kısacık ömür yeter mi onca hayale?
    Gücenme dünya hali böyle...

Seni kaLbime kazıdım
    Her atışında hatırLamak için....

∂υ∂αğıη∂α ѕıя кαℓαмαм…уüяєğιη∂є уєя вυℓαмαм…gι∂ιуσяυм αятıк кαℓαмαм…

Huzur benden özür dilemeli gelmediği her gün için

HayaLLer GerçekLeriN YarıSıymı$..SeNde Yarı Yarıya BeNimSin .!.

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı..

SeN ßeniM içiN deNkLemini kuRamadığıM ßiR propLemsiNn..

heRşey öyLe çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM haYat bNm diiL !….

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni…DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi ‘aşkım’ imrenirdi herkes..