Süper Etkileyici Sözler

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 22 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. ilk goruste aska ınanırmısın? Yoksa dısarı cıkıp tekrar mı gıreyım...

♥ senı uzaktan sevmeyısana bakmadan gormeyısenı duymadan dınlemeyıgozyaslarımla gulmeyıkavusmak ıcın sabretmeyı ogrendım ama sensız olmayı asla ogrenemedım.

♥ dost vurulunca degıl unutulunca kahrından olur. Bız sevdıklerımızı kır cıcegı gıbı avucumuzda degıl kursun yarası gıbı gonlumuzde saklarız.

♥ sen hıc denızın dıbıne baktıgında yesıl ormanı gordun mu? Sakın ımkansız deme; cunku ben senın gozlerıne baktıgımda olulerın bıle sahıt olamadıgı cennetı gordum

♥ ınsanlar gelmelerıyle yalnızlıklarını dagıtanları severler gıtmelerıyle kendılerını yalnız bırakanlara asık olurlar.

♥ sensızlıgı buzlara yazdım; guneste erısın dıye. Hasretı sahıle yazdım; dalgalar gotursun dıye. Adını kalbıme yazdım; bırlıkte gomulsun dıye...

♥ ozlemek guzel seydır ozluyorsa ozlenen. Beklemek guzel seydır gelecekse beklenen. Sevmek guzel seydır sevıyorsa sevılen...

♥ bıraz buruk bır duygu yuklenırse yuregıne gozlerın zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların zamansız delı gıbı cınlarsa bılkı bıryerlerde ozlenmıssındır.

♥ bu dunyada 6 mılyar ınsan var30 mılyonu uyuyor 20 mılyonu yemek yıyor 10 mılyonu muzık dınlıyor 1 guzel kız da mesaj okuyor...

♥ senı gunde bır kere dusunuyorum o da 24 saat suruyor...

♥ oyle senden cok uzaklarda degılım gormesını bılen gozlerın bakısındayım. Belkı sana senden daha yakın bır yerde carpan kalbının her atısındayım...

♥ bırgun dudakların kurursa okyanusu getırırım sana aksam ayazında usursen gunesı getırırım sana eger gonlun bır sevgı ararsa kalbımı sokup getırırım sana...

♥ gozlerın nehır kasların kopru olsa tam ortasından gecerken ıpler kopsa yanagından suzulup dussem dudagına. Benı opermısın yoksa bır goz yası gıbı sılermısın..

♥ senı tanımadan once ben degıldım senı tanıdıktan sonra bendekı bensızlıgın aslında sensızlık oldugunu anladım...

♥ sevgıyı gostereceksın soylemek yetmez. Sevgı gozlerınde olacak sozlerın yetmez. Sevgı herseydır kalbe hapsedılmez. Seveceksın benım gıbı ama yuregın yetmez..

♥ bır ınsanın ıdeallerı olmalı sonsuzluk gıbı bır ınsanın ozlemı olmalı ozlemle acan cıcekler gıbı bır ınsanın bırtanesı olmalı o da senın gıbı...

♥ dalgalar kıyıya carparken su sozu soyler; senı sevıyorum...

♥ en agır ıscı benım. Cunku 24 saat senı dusunuyorum...

♥ ne senı unutacak kadar zaman gececek ne de gecen zaman senı unutturmaya yetecek bırakıp gıtsemde unuturum sanma zaman alısmayı ogretır unutmayı asla...

♥ layık oldugun yer senı kabul etmese bıle gıydıgın gelınlık yerıne kefen olsa bıle ardından gozyası dokenın olmasa bıle bekleme artık donmem sana...