süper çalar saat

'Teknoloji Haberleri' forumunda Frmds tarafından 30 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Japonlar gene yapacağını yapıyor ve kimsenin aklına gelmeyecek şeylerle uğraşıp bizleri şaşırtmaya devam ediyorlar.Bandai japon firmasının çıkardığı saat,üzerinde bir hedef ve bir adet plastik tabancasıyla birlikte pazara çıkıyor.Gun o'clock adı verilen saat sabahları sahibini uyandırma garantisi veriyor,aynı zamanda kişiyi eğlenceli bir oyuna teşvik ediyor.

Güneşin doğduğu ülkede 15 kasım da piyasaya çıkacak olan Gun o'clock uyanmak istediğiniz saatte ilginç bir ses çıkartıyor ve üst tarafındaki hedef tahtasında kırmızı ışıklar belirecek.uyanacak kişi saatin susması için hedefi plastik tabancayla tam 12'den vurması gerekiyor

Zilin sesini durdurmak için en uzak mesafenin 3 metre olması gerekiyor.Hedefi vurduktan sonra size tebrikler yağacak ve güne daha dinç uyanacak,günün ilk başarısıyla güne daha motive olmuş bir şekilde başlayacaksınız.

2. paylaşım için teşekkürler :f40:

3. ne ilginç

sabahın köründe elinde bir silah ve hedef tuturuyorsun :f106:

4. ben osaati tutturana kadar komşular bile uyanır :f106: yok anacım bu bana göre değil ben almayayım :f30::f106:

5. alemsin şeker
    :f106:

6. Vayy be adamlar boş durmuyor sürekli bir şeyle üretiyorlar..Bence çok orjinal bir saat.. Teşekkürler DragoN..:f40:

7. :f106: Bana birtane lazım bu saatten
    Bilgi için teşekkürler

8. Bana da lazım bir tane bana da ...:f106:
    Teşekkürler

9. İyide beni uyandırmayı başarmasına başarırda bu kezde oyuna dalarım yine geç kalırım
    offff :f1: başka bişi bulsunlar benim için :f132:

10. Valla helal olsun yine şu Japonlara :f40: