Şükrü Özyıldız kimdir, resimleri

'Resimler' forumunda Blizzard tarafından 18 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

 1. Şükrü Özyıldız biyografi


  Şükrü Özyıldız hayatı, fotoğrafları


  1988 yılında İzmir’de doğdu.Ege Üniversitesi İşletme bölümü son sınıf öğrencisi olan ÖZYILDIZ yıllarca çalıştığı aile şirketinden oyunculuk aşkı için ayrılıp bu meslekte kendini geliştirmek için Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio, Apo Kaya, Başay Okay ve Hülya Gülşen Irmak’tan oyunculuk eğitimi aldı. Mücadele(2009) isimli oyunda oynadı. Miller Türkiye’nin reklamında boy gösterdi. Sosyal yaşantısında çok aktif olan ÖZYILDIZ; iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, Arjantin Tangoya ve kafes dövüşlerine meraklı. Portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı.

  17 Nisan 2012 Salı gününden itibaren ATV’nin sevilen dizisi Uçurum’da Avukat rolüyle ekranlara gelen Şükrü Özyıldız, 1988 Yılında İzmir’de doğdu. Daha önce Derin Sular adlı televizyon dizisinde de oynayan Özyıldız, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio, Apo Kaya, Başay Okay ve Hülya Gülşen Irmak’tan oyunculuk eğitimi aldı.

  Ege Üniversitesi iktisat bölümü son sınıf öğrencisi olan ve tiyatroculuğu ustalarından öğrenen genç oyuncu, iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, Arjantin Tangoya ve kafes dövüşlerine de meraklı. Portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı. Şu an ise oyunculuk eğitimine devam etmekte ve Fox TV’de yayınlanan “Derin Sular” adlı dizide “Toprak” karakterini, ATV’de salı akşamları yayınlanan Uçurum adlı dizide ise Avukat Tolga rolünü canlandırmaktadır.

  Şükrü Özyıldız Resimleri

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
Yükleniyor...
- Şükrü Özyıldız kimdir Forum Tarih
Şükrü Özyıldız Kimdir Biyografi 19 Kasım 2013
Şükrü Özyıldız hakkında bilgi ve resimleri Resimler 27 Ocak 2011
Şükrü Saracoğlu Stadında Değişim Spor Gündemi 29 Mart 2013
Mehmed şükrü paşa Kimdir Kısaca Hakkında bilgi 11 Aralık 2012