Sudaki Ayak İziniz

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 21 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    Bir fincan kahve içtiğinizde aslında sadece bir fincan su tükettiğinizi mi sanıyorsunuz ? Eğer böyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Neden mi ?
    Çünkü o kahveyi üretmek için kullanılan su miktarı ortalama 70 bardak suya eşdeğerdir.Bu durum diğer tüketim malzemeleri için aynen bu şekildedir.

Peki sizin Sudaki Ayak İziniz ne kadar öğrenmek istiyor musunuz?O zaman BURAYA tılayarak öğrenebilirsiniz ?

2. Cevap: Sudaki Ayak İziniz

:oops: Bu testi yapmadan önce de biliyordum.Ben tam bir su israfçısıyım :oops: O kadar uğraşıyorum fakat idareli kullanamıyorum :oops: Bu da benim hastalığım işte :oops:

3. Cevap: Sudaki Ayak İziniz

Çok tasarrufluymuşum =) Türkiyede kişi başına düşen ortalama 1615 metreküp iken ben 1540 metreküp suda ayak izim varmış =)

4. Cevap: Sudaki Ayak İziniz

Biraz daha uğraşırsan geçeceğine eminim .Zaten ne kalmış şunun şurasında :))))

5. Cevap: Sudaki Ayak İziniz

Saol ya..:f20: hemen niye bozuyosun ki sen şimdi beni :f9: Şaka bir yana bu su tasarrufunu biraz daha kahveye yüklenirsem aşıcam yakında zaten :( kahve yerine bol bol su içmek lazım...:f63:

6. Cevap: Sudaki Ayak İziniz

Benimki de 1429 çıktı..

7. Cevap: Sudaki Ayak İziniz

güzel bi tstmiş bnde çzdm çkk gzl ama bu testlr bnce çk gerekz :D

8. Cevap: Sudaki Ayak İziniz

1301 metreküp ayak iziniz var. Türkiye'de kişi başına düşen ayak izi 1615 metreküptür.
    Çokmu pasaklıyım ben yahu :(