Suda eriyen bikini

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 8 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Teknoloji her vakit iyi işler için çalışmıyor..Almanlar tarafından üretilen bir bikini suya girince eriyor.
    Suya girildiğinde kötü sürpriz yapan bikini
    Bikini suda 3 dakika içinde eriyip, giyen kişiyi çıplak bırakıyor. Almanya'da şimdi gençler arasında yeni moda; Eriyen bikini
    Eski sevgilisinden intikam almak isteyenler veya havuz partileri düzenleyenler suda üç dakika içinde eriyen bikini hediye ediyor.

Jean Luc adlı genç eriyen bikiniyle sevgilisinden nasıl intikam aldığını şöyle anlatıyor;
    'Lucy henüz 19 yaşında çok güzel sarışın bir kızdı. Tanıştıktan sonra ona aşık oldum ancak 4 ay sonra aniden beni terk etti. Benim intikamım çok acı oldu. Doğum günü için ona eriyen bir bikini hediye ettim. Doğum günü partisi havuz başındaydı. Benim hediye ettiğim bikiniyi giymişti. Havuza girince üç dakika içinde çırılçıplak kaldı. İntikamım çok acı olmuştu.'
    kaynak: chip online

2. Cevap: Suda eriyen bikini

aaa zaten biz bikini ile suya giriyoruz nasıl olcakta o iş :f20:

3. Cevap: Suda eriyen bikini

mayo giy :D

4. Ege

Ege

Cevap: Suda eriyen bikini

:dis:

5. Cevap: Suda eriyen bikini

adamların başka işi güçü yok sankıde.ayy ne kadar gereksz bır taasarım :/:/:/:/ tşkler paylaısm için

6. Cevap: Suda eriyen bikini

Ne intikam almış ama :)