Stardollda Nasıl Podyuma Çıkılır

'Etüt Merkezi' forumunda Aysell tarafından 2 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Stardoll nasıl catwalk show'a katılırım?

Stardollda Nasıl Podyuma Çıkılır

Albümüne herhangi bir tarzı kaydeder etmez Medoll'ün otomatik olarak onu diğerlerinin oylayabileceği Catwalk Show'a katılma hakkı kazanır.

2. tamam ama benim görevim var ve podyuma çıkmam isteniyor bnde nasıl çıkılacağını bilmiyorum

3. evet benimde görevim vr :/

4. benimde görevim var ama nasıl podyuma çıkıldığını bilmediğim için bende araştırıyorum bende o yüzden araştırıyorum bundanda bir şey analamadın lütfen bir şey bulursanız cevap yazın ne olur :(

5. benimde görevim var ama anlamadım ya nasıl olucak lütfen yardım edin

6. görevim var yardımm

7. Arkadaşlar ilk olarak nasıl bir kıyafetle podyuma çıkmak istiyorsanız onu kızınıza giydirin ve kaydedin (Bunları suit'te yapacaksınız).Ardından kaydettiğiniz yerin az üstünde çöp kutusu,fotoğraf makinası,albüm işareti ve tam ekran işareti var,siz albüme yani 3. işarete tıklayacaksınız.Görev tamamdır.

Not:Arkadaşlar ismim melek_angel26 eğer ziyaret ederseniz sevinirim :D

8. acil yardım bide riviera mı ne ordan 3 plaj ürününü al dio param yetmio..... podyuma albümden çıkılıo galiba...

9. mor para nasıl kazanılıyor arkadaslar bana acılen yardm edebılır mısınız ?

10. bize video gerekli lütfen ekleyin

11. sağ aşşağıda fotoğraf mak. çöp kut. falan var onun ordaki fotoğraf makinesinin yanındaki yazıcı gibi şeye tıkla

12. benimde görewim ama sanırım belli bir sewiyeye gelince oluyorr

13. görevim var. stillendirilmek için ne yapmalıyım

14. Mobil podyuma yine bilgisayar üzerinden albüme ekleyerrk mi çıkıyoruz ? Telefonumda stardoll var mobil podyumu çok kötü giyinen kızlar kazanıyor.

15. albüme bastığınız anda katılırsınız.bu arada görevler için altınınız yetmiyorsa stardollar kazan dan bedava stardollara girin orada 6 tane teklif var onları yapabilirsiniz.mesela facebooktan bağlanırsanız 10 stardollar twitter dan bağlanırsanız da 10stardollar araç çubuğunu indirirseniz de 10 st d kazanırsınız ankete de katılabilir ve stardolları arttırabilirsiniz

16. ALLAHrazı olsun sayenizde tamamdır görev

17. arkadaşlar ilk başta güzelce giyinin ve giyindikten sonra kaydete basın ondan sonra sağda en alta fotoğraf makinesi çöp kutu fln vr birde orda albüm resmi var 3. sırada oraya tıklayın sonra podyum yarışmasına katıldın diyor. bu kadar. beni ziyaret etmeyi unutmayın z.d me bişiler yazın ve oylayın =) adım:ceyda41418

18. ilk olarak suitinize gidin bebeğinizi podyuma nasıl çıkarmak istiyorsanız öle giydirin fotoğraf makinesi ve tam ekran butonunun arasında ki butona tıklayınca bebeği albüme kaydetmiş oluyorsunuz otomatikmen podyuma katılıyorsunuz ziyaret ederseniz sevinirim adım neden_ben6

19. Benimde görevim var ve üstelik acilen xp ye ihtiyacım var görevi yapınca 17 lvl olacağım

20. benimde stardoll da görevim var ve podyuma nasıl çıkılacak ?? lütfen birisi yazabilir mi göreevvv