stardollda çalınıp e-maili değiştirilen hesap nasıl geri alınır

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Aderito tarafından 27 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. stardollda çalınıp e-mail i değiştirilen hesap nasıl geri alınır

Öncelikle Şifreniz çalındıysa şifreniziçalan kişi mutlaka msn onayını değiştirmiştir çünkü stardoll'dan şifremi unuttuma basıp yeni şifre alabilirsiniz.

Msn onayını değiştirdiyse çalankişi msn onayını değiştirmeden önce üyeliğinizi kaydettiğinizmsne bir mail gelir ve içinde msn onayının değişmesini onaylamak yada reddetmek için iki link verir siz bunu engellersiniz. Bu sayade üyeliğiniz tekrar sizin msninize kayıt olmuş olur.Stardoll'dan"Şifremi unttum"a basıp mailinize yeni şifre gönderebilirsiniz. Mail gelmezse şöyle yapabilirsiniz: Önce msn i yazıp yollayın sonra da sadeceismizi yazıp yollayın ve son olarak da ikisini de (mssn inizi ve mailinizi )yazıp yollayın.

Eğer mssn şifresini unuttuysanız Hesabım-İşlem geçmişi bölümğndeki yazıları önceden bir yere kaydetmiş olmanız çok işe yarar .Orda yazanaları stardoll' a yollarsanız size yeni şifreverecektir.

Buda yoksa süperstar olduğunuzda telefonla olduysanız telefona mesajla bir kod gelir o kodla birlikte stardoll isminizi stardolla yollayınca yeni şifreyi size verir.

İşe yararmı bilmiyorum ama belki anne baba mailiyle de alabilirsiniz.

2. ben sifremi yaziyorumgelmiyo yoksa ben yanlis yazdim onu da bilmiyorum.sifremi unutduma basiyorumkulanici adimi mailimi yaziyorum boyle geliyo bu maile bali kulanici bulunmadi